Dexter Quentin jelentkezése S.G.H.-nak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 03. 10.
65
21
23
V2 karakter
Dexter Quentin
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Mártonnak hívnak. Szerbiában élek egy kis faluban. Augusztusban leszek 20 éves. Tanulmányaimat borász szakon végeztem. Jelenleg munkanélküli vagyok, mivel most autóiskolába járok, amit nemsokára be is fejezek. Mikor még általános iskolás voltam 8-9 évig voltam a helyi focicsapat tagja hátvéd, majd kapusként. Hobbijaim mostanra a gépezés lett, azon belül a SeeMTA v2, valamint szeretek még motrozni is.

Mióta játszol a szerveren?

SeeMTA v-2-n régebben is játszottam már, de azt a fiókom töröltettem, régi gépemen volt az a fiók, lett új gépem, és inkább új 'életet' szerettem volna kezdeni a játékon belül. A mostanit idén kezdtem, de már 17-es szintű vagyok, a régi profilom az 20-as volt

Eddigi elért dolgok:

Fix&Drive vontatós rang

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Sokszor látom, hogy vannak kezdő játékosok, sokszor előfordul, hogy odajönnek hozzám és OOC kérnek segítséget. Mivel már 4-5 éve játszok role play szerveren így azt érzem, kellő képpen tisztában vagyok a szerver szabályokkal, és tudnék is nekik segíteni, valamint ezen a szerveren is már elég sok mindent megéltem és megtanultam.

Miért téged válasszunk?

Érett gondolkodású vagyok. Tudok csapatban dolgozni. Ami feladatot rám bíznak, azt megpróbálom tudásomhoz kellően teljesíteni, és mindig törekszek arra, hogy ne hibázzak. Valamint vicces, megértő és jó fejnek tartom magam.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Mivel az időm nagy részét nem a gép előtt töltöm, elfoglaltságomhoz kellő képpen olyan napi 4-5 órát. Hétvégente többet.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

4-5 órát, hétvégén többet.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Ugye mivel egy S.G.H. nem tud fixelni, így szépen megfogalmazva leírom neki, hogy abban az esetben ha van rá bizonyítéka akkor keressen fel egy adminisztrátort. Ha pedig nincs rá bizonyíték akkor megmondom neki, hogy ne írjon adminnak, mivel sok munkájuk van így is, és felesleges PM-et ne írjon nekik ezzel kapcsolatban, mert ha nincs bizonyíték akkor nem fixelik meg.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

A városban 2 szerelőtelep van. Az egyik az SCCS [ /call 222-222] ami Los Santosban található, a másik pedig a Fix&Drive [/call 444-444] amit San Fieroban van. Vegyük példának a Fix&Drvieot. A jobb oldali sáv a sima sáv, a bal oldali pedig a gyors sáv, ami jóval drágább. Természetesen sorba kell állni és várakozni ha vannak előttünk, mikor a kapu megnyílik előttünk a szerelőt követve állunk be egy általa kiválasztott szerelő boxba. Ő megkérdezi hogy teljes szerelés igényelünk -e , majd egy program segítségével kiszámolja a végösszeget amit nekünk ki kell fizetni. Miután megszerelt minket a gyorssávnak fenttartott sávon tudunk távozni a telepről.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Elsősorban a városháza. Itt tudja kiváltani a személyes iratait, és munkát felvenni, hogy pénzt tudjon keresni. A második utam a kórház lenne, ez nagyon fontos mindenki számára, mivel ha megsebesül ide kell jönnie, abban az esetben ha nem mentő viszi be. A utolsó azaz a 3. helyszín egy étkezde lenne ahol ételt és italt tud venni magának.
dmvpq4lfpf5tfsxgbpxi.jpeg

x3j4pk7md88lw2ljy26z.jpeg

d8fmhertf4i5pdbuz9a3.jpeg

fds29j14fcojec9yjv0v.jpeg


Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Amennyiben a kérdését PM üzenet formájában meg tudom válaszolni abban az esetben tudok időt szakítani rá, az RP folytatása mellett, amennyiben nagyobb segítség kell neki engedélyt kérek egy nagyobb rangú admintól, hogy elhagyhatom-e a helyszínt annak érdekében, hogy segítsek a kezdő játékosnak. Minden esetben mérlegelnem kell, hogy egy adott RP-s szituációt otthagyhatok-e vagy sem.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Amennyiben van fent adminisztrátor jelzem felé a szabálytalanságot, abban az esetben ha nincs fent, készítek egy képet a hírdetésről majd ezt továbbítom egy illetékes adminisztrátornak valamint írok a játékosnak, hogy ez NONRP-s volt és erre figyeljen oda máskor.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

1 darab jailom volt eddig, mégpedig hírdetés rövidítése miatt. https://imgur.com/a/QDmv711]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Sosem volt még. https://imgur.com/a/QDmv711
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: dr3X

alexhun2

Zöldfülű
Támogató
2019. 02. 26.
154
108
Ausztria
V4 karakter
Julius Peetu
V2 karakter
Julius Peetu
Frakció társak voltunk, nem tudok rólad rosszat mondani. Szép lap lett, sok sikert!

Támogatom
 
  • Imádom
Reactions: Dexter Quentin

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Nem lett rossz lap. Nem túl hosszú, sem rövid.
A mondanivalód benne van.
Az a jail teljesen okés, mindenkivel előfordul az ilyen.
Igazából nem tudok többet hozzáfűzni, sok sikert kívánok.
Hajrá!
 
  • Imádom
Reactions: Dexter Quentin

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.