dexter. - Moderátornak való jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lazy

Barangoló
2021. 04. 27.
79
101
18
Várpalota
www.youtube.com

x3zePcK.png


IG neved:
- Nem játszok, a szerveren. -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 2017 óta. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- SeeMTA V2-n voltam 1 hónapig, inaktivitás miatt kellet távozzak, a csapatból. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Hétköznapokon, 3-4 óra Hétvégén, ennek a dupláját is. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Amit fent töltök, a teamspeak 3 szerveren azt mind Moderátor szolgálatba tenném. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Mint, hogy említettem, több éve használom, a Teamspeak 3 Klienset, ezáltal van tapasztalatom. És moderátorként is tudnék segíteni, a Játékosoknak. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Pár régi moderátor, említette, hogy nagyon jó LV-n moderátornak lenni. Nagyon sokat gondolkodtam, rajta hogy jöjjek-e, előszőr kipróbáltam a V2-t és szeretném itt is segíteni a játékosokat, és a Moderátor társaim munkáját. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Először a létrehozott, moderátor szolgálatba behuzom, a Nem regisztrált játékost,és amenyibben, játszik a SeeMTA LV Szerverén, Kérek tőle, 3 Roleplay, és 3 Teamspeak szabályzatot. Amenyiben nem játszik, a szerveren, és csak teamspeakot használ, Kérek tőle 3 Teamspeak 3 szabályzatot. Amenyiben, már nem szórul Moderátor segítségnyújtásra, Akkor Ügyintézésünk, véget is ért. Ha pedig, nagyon kezdő a Játékos, akkor Körbevezetem a Teamspeak 3 szerveren, elmondom neki a szabályzatot. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Régebb, óta használom a Teamspeak 3 Klienset és engem az Motivál hogy tudok segíteni, az Embereken Mint IRL, mint egy Virtuális Játékba, Aktívnak is mondanám magam. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincsen, sajnos. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Tudom, ez elég vicces, lesz, de én Operátorig, szeretnék menni és Operátorként is folytatni a Karrierem. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Kedves. -
- Jó tanuló. -
- Segítőkész. -

Negatív:
- Valamennyire válogatós. -
- Kissé Türelmetlen. -
- Néha, Nagyon beleélem magam valamibe. -

Mennyi idős vagy?:

- 14 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Igazi nevem Milán. Veszprém megyében élek, 14 éves fiatalember vagyok. Jelenleg 8. osztályos vagyok, és a jövőben, Logisztikát szeretnék tanulni.Verseny szinten Focizok. 4 éve játszok Roleplay szervereken, és használom a Discord, és a Teamspeak Klienset. Las venturas Szerverén, nem játszok. Szeretek, segíteni, az embereknek, IRL, és egy virtuális Játékban is, mivel engem ez motivál, hogy tudok segíteni egy emberen. -
 
Utoljára szerkesztve:

Robert T Garner

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
373
94
V4 karakter
Robert T Garner
LV karakter
Robert T Garner
V2 karakter
Farmos Gabor
Szia! Átolvastam a jelentkezési lapod, pár helyesírási hibát találtam benne. Valamint, a bemutatkozáshoz írj még pár mondatot, és talán több esélyed lesz a továbbjutáshoz. Ezeket javítsd!((Ez csak egy tanács...)) Ellenkező esetben, sok sikert! Amennyiben ezek a dolgok javítva lettek a jelentkezési lapodon, EDIT-ben írok egy TÁMOGATOM-ot, amennyiben tudom támogatni. Amennyiben nem, egy NEM TÁMOGATOM-ot. Amennyiben pedig döntés alapján, mindkettő, egy korrekt véleményt. További szép napot/estét!
[EDITED]: A következő döntésre jutottam, a jelenlegi véleményem alapján: Nos, kezdeném a legfontosabbal, a jelentkezési lapokhoz, csakis Moderátor tagok szólhatnak hozzá. Sokkal többet is írhattál volna, a jelentkezési lapodhoz. Vesszőket picit sokallom. Tartalmilag, viszont nem rossz, csak kevés. Nem tudom sem ellenezni, sem támogatni. Sok sikert!
Üdvözlettel: - Robert T Garner//Robert - [Próbaidős Moderátor]
 
Utoljára szerkesztve:

csakgeri

arabos a pacekom habibti
2019. 02. 25.
193
265
V4 karakter
Estienne Heroux
LV karakter
Vicente Montilla
Szia!
Átfutottam a lapodat és elég rövidnek érzem sajnos. Első ránézésre értelmesnek tűnsz, de tényleg, egy-két válaszadásnál fukarkodtál a válaszokkal, főleg a kifejtős részeknél, vagy csak tőmondatokat írtál
(Pl. Mesélj magadról). Ha esetleg bővíted a lapodat, meg egy-két helyen javítod (itt a szóismétlésekre gondolok) abban az esetben támogatom a lapodat, de addig nem tudom.
Minden esetre sok sikert!

/Geri, Próbaidős moderátor/
 

Wexen

every second counts
2019. 03. 24.
1 265
1 551
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
Szia, átolvastam a lapod.
Szép lap lett, bár kicsit rövidre sikeredett.
Mindenesetben csakis támogatni tudom a lapod.

Wexen - Moderátor 1
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Máskor ne zaklass senkit a lapoddal kapcsolatosan, hogy írjon alá, stb...
 
  • Tetszik
  • Hűha
Reactions: Leen és Soares
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.