Dexter Cameron

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

HYper

Újonc
2020. 01. 07.
30
36
V4 karakter
-
LV karakter
Scott Jenkins
V2 karakter
Huseyin Bahadur
uj.png
Személyes információk
Általános adatok
A.1 Vezetéknév: Cameron​
A.2 Középső név: -​
A.3 Keresztnév: Dexter​
A.4 Születés ideje: 05/23/1994​
A.5 Születés helye: San Francisco - California - 83172​
A.6 Nem: Férfi / Nő​

Elérhetőségek:
A.7 Tartózkodási hely: Las Venturas, Prinkle Pine 37.​
A.8 Telefonszám: 38761142342​
A.9 E-mail cím: cmr12dexi@seemail.com

Munkatapasztalat
Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: Angel's Share.​
Betöltött pozíció: Security Guard.​
Feladatköre: A szórakozóhely, valamint az ott szórakozók védelme.​
Alkalmazás intervalluma: 2019.05.12. - 2020.05.23.​
Szerződésbontás indoka: Szórakozóhely bezárt.​

Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: -​

Végzettség
Jelölje be a magára illő állítást!
[—] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[—] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[X] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

Egyetemi szaktárgy típusa:
[X] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[—] Ökonómia​
[—] Általános/Nem eldöntött​
[—] Mérnök/Számítástechnika​
[—] Kommunikáció​
[X] Pszichológia/Szociológia​
[—] Bölcsészettudomány​
[—] Természettudomány​
[—] Egészségügy/Orvostudomány​

Az oktatási intézmény adatai:
Az intézmény neve: University of Nevada.​
A látogatás intervalluma: 06/23/2015 — 03/12/2019​

Kérdések
B.1 Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen​
[—] Nem​

B.2 Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.3 Volt valaha akadémiai próbaidőn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetből?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[—] Igen​
[X] Nem​

B.7 Jelölje be a magára illő állítást!
[X] U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[—] Semelyik a fentiek közül.​

B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bőrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi!
[X] Kaukázusi​
[—] Közel-keleti​
[—] Hispán vagy Latin​
[—] Afro-Amerikai​
[—] Ázsiai​
[—] Amerindián​

Kiegészítő kérdések
C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről?
Nézelődtem az interneten, és akkor találtam rá.​

C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?
Igen.​

C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.
Nem szolgáltam.​

C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.
Német.​

C.5 Az előző 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjárművének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?
(Ide tartoznak, azonban nem a következőkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)
Nem.​

C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
Nem, nem rendelkezem.​

C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?
Nem.​

C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára?
(THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium...)
Nem.​

Tanúsítvány

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​

OOC Információk
D.1 Életkorod: 16.​
D.2 Neved/beceneved: Bence/SlasH.​
D.3 Bemutatkozás(Min. 200 szó): Sziasztok Bencének hívnak,Hajdú-Bihar megye székhelye mellett lakok egy kisebb városban. Lassan 2 éve hogy a SeeGame System szerverein jelen vagyok. SeeMta V2-n kezdem az egész ''pálya futásomat'', ott több mint 5.000 játszott percet hagytam magam mögött, de mivel annyira nem kötött le ezért kipróbáltam a SeeLV-t és elkezdtem itt játszani. Szabadidőmbe kézilabda edzésre járok heti 5 alkalommal, vagy ha éppen nincs edzés akkor a barátaimmal szoktam lógni. Egy erős középiskolába járok itt a városba ahol élek, most a második évfolyamos vagyok. Társasági embernek tartom magam, szeretek új emberekkel megismerkedni és beszélgetni. Szeretek csapatba dolgozni, illetve szerencsére jó a kommunikációs készséggel rendelkezem. Napi szinten szoktam használni a fórumot és a TeamSpeak 3 szervert is. Hétköznap általában 2-3 órát tudnék aktív lenni, hétvégén viszont 4-5 órát is tudok a szerverre fordítani. Zenei téren a new school és az old school rapet szeretem. A SeeGame System szerverin több embert is megismertem akikkel évek óta tartom a kapcsolatot. Mint mindenkinek nekem is vannak rossz tulajdonságaim, ide sorolnám hogy kicsit lusta vagyok és hogy néha flegma vagyok.​

D.4 Mióta szerepjátékozol?: 3 éve.​
D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: 1.5 - 2 éve.​

D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? Dexter a húszas éveiben járó fiatal férfi. Családjával nem ápolt jó kapcsolatot, viszont egy jó módú családnak számítottak. Gyerekként megkapott mindent amit kért, aztán egyre többször vitatkoztak míg Dexternél egyszer kihúzták a gyufát és elköltözött otthonról. Nem szeret beszélni a szüleiről senkinek mivel ez neki egy kissé mély téma. Tanulmányi eredményei nem volt semmi baja, az diplomát is majdnem úgy rakta le hogy kitünő volt. Egy kissé vissza húzódó a személyisége, de bárkivel eltud beszélgetni bármiről. Las Venturasba csak pár hónapja költözött és a barátkozás se megy neki valami nagyon jól, ezért csak 1-2 barátja van a városba. Amit kiszabnak rá feladatokat az próbálja hamar és pontosan megcsinálni.​

D.6 Miért szeretnél csatlakozni az LVMPD-hez? Szeretnék egy újabb fajta RP stílust kipróbálni.​
D.7 Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört? Még nem.​
D.8 Fejtsd ki, hogy miben különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! Rengeteg különbséget tudunk találni a két rendvédelem között. Amerikában vannak olyan államok ahol a fegyverengedély nélkül hordhatnak maguknál lőfegyvert a civilek, ezért a rendőröknek sokkal figyelmesebbnek, elővigyázatosnak és óvatosnak kell lenniük. Az amerikai rendőrök előnybe vannak mint taktikailag, mint felszereltségileg. Amerikában szolgálat teljesítésekor golyóálló mellényt viselnek. Torvényekben és hagyományokban is teljesen más a két rendvédelem, tudomásom szerint sokkal szigorúbbak a szabályok az USA-ban. A magyar rendőrök rutin ellenőrzésekre bármikor megállíthatnak járműveket, addig Amerikában csak olyan járműveket szólíthatnak le akik valami féle szabálysértést követtek el. Az amerikai rendvédelem gyakrabban számíthat lövöldözésre, emiatt sokkal többször is használják a szolgálati fegyvert mint a honfitársaink. Magyarországon csak a legvégsőbb esetben lehet használni a szolgálati fegyvert, kint viszont már minden kisebb megmozdulásért elő lehet venni. Amerikában gyakrabb az autós üldözés mint itthon. Az USA-ban a jól bevált PIT manővert szokták alkalmazni, míg itthon addig üldöznek egy járművet míg meg nem adja magát. Magyarországon zéró tolerancia van érvénybe, kint viszont 0,08%-os alkohol szintig baj mentesen vezethetnek. Az itthoni rendőröknél papíron megtalálható a sokkoló pisztoly, de nem használják mert egy beteg ember bele is halhat egy sokkolásba. Amerikában gondtalanul használják. Különböznek a szolgálati egyenruhák, járművek és a szolgálati fegyverek is. Az USA-ban a szolgálati járművek csomagtartójában megtalálható vagy shotgun vagy M4 található. Sokkal fejlettebb gépjárműveket használnak mint itthon.​

D.9 Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):
D.10 Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
uj.png

Mr. Cameron,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

Officer_III_Arthur_Pearce.png

Police Officer III Arthur Pearce
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
  • Tetszik
Reactions: HYper

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
uj.png

Mr. Cameron,

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

Lt_Brendan_Clemons.png

Lieutenant Brendan Clemons
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.