Dew Swenson- Hordas

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dew

Újonc
2019. 09. 16.
68
35
22
V4 karakter
Dew Swenson
11.) Ahol MINTA található, ott köteles vagy azt használni! A topik címére is figyelj oda, azt is megfelelően add meg! Büntetés: 30 büntetőpont. - justcody
5ec30f98dbaa3ef5532fc68426e41a0a.png


Panasztevő InGame neve:
Dew Swenson

Panasz oka, leírása, kifejtése:
2013-ban ki lettem bannolva örökre occ-ker kisérlete miadt én nem occ-kereztem szoval ez valami félre értés 2017-ota játszom a szerveren sokat pp-ztem azota és szerintem nem is anyira nagy a vagyonom..

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):


Megjegyzés:
Köszönöm hogy időt szántálrám.
 

Clyde

-
Rendszergazda
v4
v2
LV
2019. 01. 06.
51
904
Budapest
V4 karakter
Clyde Shelton
LV karakter
Clyde Shelton
V2 karakter
Clyde Shelton
Szia.
1. kérdés, miért 1 év után sikerült megírni a panaszkönyvet?
2. Ami tény, emlékszem erre, más platformokon próbáltad meg steames feltöltésért cserébe eladni a cuccaid.
 

Dew

Újonc
2019. 09. 16.
68
35
22
V4 karakter
Dew Swenson
Szia.
1. kérdés, miért 1 év után sikerült megírni a panaszkönyvet?
2. Ami tény, emlékszem erre, más platformokon próbáltad meg steames feltöltésért cserébe eladni a cuccaid.
azért mert nem voltam elég sokáig melozom elég sokat közbe jöttek dolgok. nem hirdetem más platformon semmit. de nyugodtan vissza nézheted hogy adtam-e el bármit 1 dollárba.
 

Clyde

-
Rendszergazda
v4
v2
LV
2019. 01. 06.
51
904
Budapest
V4 karakter
Clyde Shelton
LV karakter
Clyde Shelton
V2 karakter
Clyde Shelton
Akkor idézek a szabályzatból, egyébként a ban indok maga a kísérlet, de az, hogy visszanézhetem más tészta hiszen nem is ezért kerültél ban alá.

Szerverszabályzatból idézek:

-Tilos az OOC kereskedelem.

↳ OOC kereskedelemnek minősül ha OOC "fizetsz", vagy cserébe adsz bármit is IC vagyonért, itemért, stb..vagy accountért. Ugyanakkor nem kell az OOC kereskedelemnek végbemennie, elég a szándék/érdeklődés is iránta.

Kiemeltem a rád vonatkozó részt.

Forrás: https://rules.see-game.com/v4#accountrakarakterre-vonatkozo-szabalyok
 

Dew

Újonc
2019. 09. 16.
68
35
22
V4 karakter
Dew Swenson
értem majdnem két éve volt sosem kérhetek akkor már ubt?
 

Dew

Újonc
2019. 09. 16.
68
35
22
V4 karakter
Dew Swenson
szeretnék nagyon újra játszani a szerveren nem csinálok tényleg semmi szabályba ütközött és sajnálom hülye voltam tényleg csak szeretnék újra rpzni a haverokkal és ebben a közösségben lenni sok ujdonságrol is le maradtam szeretnék egy esélyt kapni ha lehet
 

Dew

Újonc
2019. 09. 16.
68
35
22
V4 karakter
Dew Swenson
van idöd fel jönni dc-re vagy ts?
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.