Devien Dyton

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

hRoland

Újonc
2019. 02. 04.
23
2
V4 karakter
Jonathan Taylor
LV karakter
Devien Dyton
xY4pAdP.png
Személyes információk
Általános adatok
A.1 Vezetéknév: Dyton​
A.2 Középső név: -​
A.3 Keresztnév: Devien​
A.4 Születés ideje: 04/21/1991​
A.5 Születés helye: San Antonio - Texas - 78109​
A.6 Nem: Férfi​

Elérhetőségek:
A.7 Tartózkodási hely: Las Venturas, Chamber St. 4​
A.8 Telefonszám: 38761111579​
A.9 E-mail cím: deviendyton91@outlook.com

Munkatapasztalat
Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: Las Venturas Shopping Centre​
Betöltött pozíció: Vagyonőr​
Feladatköre: Vagyon biztonság felügyelete.​
Alkalmazás intervalluma: 09/29/2016 — 12/20/2019​
Szerződésbontás indoka: Nem megfelelő munkakörülmények.​

Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: -​

Végzettség
Jelölje be a magára illő állítást!
[X] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[—] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[X] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

Egyetemi szaktárgy típusa:
[X] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[—] Ökonómia​
[—] Általános/Nem eldöntött​
[—] Mérnök/Számítástechnika​
[—] Kommunikáció​
[—] Pszichológia/Szociológia​
[—] Bölcsészettudomány​
[—] Természettudomány​
[—] Egészségügy/Orvostudomány​

Az oktatási intézmény adatai:
Az intézmény neve: The University of Texas at San Antonio​
A látogatás intervalluma: 09/14/2011 — 05/29/2016​

Kérdések
B.1 Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen​
[—] Nem​

B.2 Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.3 Volt valaha akadémiai próbaidőn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetből?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[—] Igen​
[X] Nem​

B.7 Jelölje be a magára illő állítást!
[X] U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[—] Semelyik a fentiek közül.​

B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bőrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi!
[—] Kaukázusi​
[—] Közel-keleti​
[—] Hispán vagy Latin​
[X] Afro-Amerikai​
[—] Ázsiai​
[—] Amerindián​

Kiegészítő kérdések
C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről?
Az LVMPD hivatalos weboldalán láttam meg a jelentkezési lehetőséget.​

C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?
Igen.​

C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.
Nem szolgáltam a hadseregben.​

C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.
Az angol nyelven kívül még a Jamaicai nyelvet beszélem folyékonyan.​

C.5 Az előző 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjárművének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?
(Ide tartoznak, azonban nem a következőkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)
Nem.​

C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
Nem rendelkezem.​

C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?
Nem fogyasztottam.​

C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára?
(THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium...)
Nem használtam.​

Tanúsítvány

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​

OOC Információk
D.1 Életkorod: 17​
D.2 Neved/beceneved: Roland (Roli)​
D.3 Bemutatkozás: Üdvözletem kedves Olvasó. Engem Rolandnak hívnak, jellenleg 17 éves középiskolás tanuló vagyok. Vajdaságban születtem, és Szenttamáson élek, de tanulmányaim Szegeden folytatom a Szegedi Gábor Dénes Szakgimnáziumban, ebből adódóan egy kollégiumban vagyok elszállásolva, és ezért a szabadidőm korlátozva van. Jelen pillanatban 11. évfolyamos vagyok, és az informatika szakon tanulok. Szeretek programozni, amit főként az iskolámban ismertem meg a programozást, és mélyedtem jobban bele a rejtélyeibe. De nem pont ezt érzem a legközelebb hozzám. Tervben van még a tovább tanulás egy egyetemen is. Folyékonyan beszélek magyarul, illetve az angol nyelvet középszinten tudom beszélni, és a szerb nyelvet is kissé beszélem, de messze áll még a tökéletestől. Fő célom, hogy sikeresen letudjam tenni az előrehozott emeltszintű informatika és középszintű angol érettségim, illetve egy szakmai vizsgát is tegyek ezek mellé. Az életem folyamán már több sportágat is kipróbáltam, idetartozik a karate, foci, atlétika, kondi, és a streetworkout. Ezek közül a streetworkout áll a legközelebb hozzám, ezért szabadidőmben a streetworkouttal foglalkozom már több mint fél éve. Szabadidőmben még szeretek elmenni a batátaimmal focizni néha napján. Ha ezek közül egyikkel sem foglalkozom, és még az időm is engedi, akkor játszom egy keveset a Seemta LV szerverén. Nap folyamán többször is meglátogatom a szervert. 2019 januárjában ismerkedtem meg a Seemta LV szerverével, és azóta kisebb-nagyobb kihagyásokkal voltam aktív a szerveren. Jelen pillanatban 27110 percem van a játékban. Ez az idő alatt megtanultam, hogy mit szabad, és mit nem szabad tenni a szerveren. Egy barátságos típusú ember vagyok, aki szinte bármiről el tud beszélgetni bárkivel.​

D.4 Mióta szerepjátékozol?: 2019 januárja óta szerepjátékozom.​
D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: 2019 januári hónapában kezdtem el a SeeMTA LV szerverén játszani.​

D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? Én egy 29 éves Amerikai állampolgárságú rendőrt alakítanék aki egy igen kitűnő fizikumban lévő úriember. Ő maga San Antonioban született 1991-ben, édesapja amerikai származású, édesanyja pedig Jamaicai származású. Kiskorában nem voltak anyagilag a legjobb helyzetben. Az álltalános iskolában sokat szekálták, ezért a középiskolában nehezen tudott beilleszkedni, és barátokat szerezni. Az iskolában az eredményeivel mindig is megvolt elégedve. Az egyetemet probléma nélkül kijárta. Kiközösítése miatt nyugodt természetű, és balhékat sosem kezdeményez. De ha úgy adódik, akkor ki tud állni saját magáért. Ha úgy véli, hogy valaki segítségre szorul, akkor gondolkodás nélkül segít az illetőn, mert eszébe jut, hogy miket élt át a gyermekkorában. Ennek tudatában mindig is a legjobbat hozta ki magából, és ez most se lenne másképp.​

D.6 Miért szeretnél csatlakozni az LVMPD-hez? Azért szeretnék az LVMPD-hez csatlakozni, mert itt vannak az egyik legváltozatosabb RP szituációk. Illetve kiszeretném próbálni magam valami újban is.​
D.7 Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört? Eddig még sehol sem töltöttem be ilyen jellegű szerepkört.​
D.8 Fejtsd ki, hogy miben különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! A két ország rendvédelme között nagyon sok különbség lelhető fel. Elsősorban a Magyarországi rendvédelem sokkal elmaradottabb, mint az amerikai rendvédelem. Az USA-ban könnyebben tudnak fegyvereket beszerezni, emiatt Amerikában sokkal több a fegyveres bűncselekmény történik, és sokkal felkészültebbnek kell, hogy legyenek, mint a Magyarországi rendvédelem, mivel Magyarországon nehezen tudják beszerezni a fegyvereket. Ha Amerikában veszélyeztetettnek érzi magát a rendvédelmis, akkor akár fegyveres beavatkozás is történhet, még Magyarországon csak az utolsó pillanatban alkalmaznak fegyveres beavatkozást. USA-ban még sokkal elterjedtebb a járművel való menekülés, és ilyenkor az amerikai rendvédelem alkalmazni szokta a PIT (Pursuit Intervention Technique) manővert, ami annyiból áll, hogy a gépjármű elejével az üldözött gépjárművet könnyedén kitudják billenteni, és ezzel könnyedén el is tudják kapni őket. Magyarországon alig van példa a gépjárművel való menekülésre, de ha mégis adódik olyan helyzet, akkor csak addig követik a rendvédelmisek, amíg fel nem adja magát az üldözött személy. Az igazoltatás Amerikában csak akkor történik meg, hogyha a félreállított személy gépjárművén körözés található, vagy valamiféle védséget (gyorshajtás, táblák, piros lámpa) követett el. Magyarországon pedig bármikor elvégezhet a rendvédelem egy rutinellenőrzést.​

D.9 Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):
D.10 Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
xY4pAdP.png

Mr Dyton,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

RT6M3E2.png

Police Officer II Nasir Bean
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
xY4pAdP.png

Mr Dyton,

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

p3iM7sq.png

Sergeant Ivan O'neill
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.