Detox fejlesztés ötlete---> halott ember "kirablása"

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Detox

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
30
5
22
LV karakter
Youko_Adachi
V2 karakter
John_Murphy
~[Szerverrel kapcsolatos ötletek]~


Neved:
John Murphy //Detox

Ötleted:
Az lenne az ötletem ,hogy ha például meghal egy ember akkor ki lehessen pakolni a ruházatát ! Természetesen egy jó hosszú RP sorral és egy elég nehéz mini-gamel !
Ez az ötlet nem arról szólna hogy minél több hasznot húzzunk az adott playerből , sokkal inkább az Rp lehetőségéről ! Úgy képzeltem el az egészet hogy ha sikerül a minigame és a szép rp akkor PL: a playernel található pénz 10-20%-át lehetne elvenni , töltényekből is és csak az "olcsóbb" fegyvereket. Természetesen pp-s tárgyat nem ! Viszont akkor létre kell hozni egy olyan talán " scriptet " (nem értek a fejlesztés menetéhez) hogy ki lehessen huzni az adott mennyiséget a player inventoryábol , mert ugye ha afkol akkor nem tudjuk elvenni !
Megjegyzés:
Pacsi !
 
  • Vicces
Reactions: apatrik

Yeray

Újonc
2019. 01. 10.
73
92
V4 karakter
Scott D Brown
LV karakter
Yeray Campbell
V2 karakter
Phill Evans
Az ötlet tetszik, viszont ebből rengeteg visszaélés születne, illetve a script nem tudja megkülömböztetni a PP-zett, és a craftolt, addolt, vagy fegyverhajós itemeket.
 

Detox

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
30
5
22
LV karakter
Youko_Adachi
V2 karakter
John_Murphy
Természetesen ezt tudom, de mivel rabolni sem lehet pp-s itemeket ezért ha valaki elveszi logot vissza nézni és mehet is a jail . Fegyverhajós itemeket esetleg craftoltat ellehet venni rablásnál is.Úgy tudom hogy az addolt dolgok meg olyanok mint pl a PD nek a duty cuccai , csak kukába lehet rakni !
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Érdekesnek tartom.. Igazából Támogatom, hogy miért?
Több rp lehetne, és jobban vigyáznánk az értékeinkre.
Emellett kellene egy olyan is, hogy egy bizonyos szint alatt nem lenne szabad kirabolni az adott playert mint a rablásnál is.
Mint mondtam, TÁMOGATOM
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Szerintem ne legyen berakva , nagyon sok visszaélés lenne belőle ... Nem Támogatom!
 

Detox

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
30
5
22
LV karakter
Youko_Adachi
V2 karakter
John_Murphy
Szia , köszönöm a hozászolásod . Szeretném ha kifejtenéd hogy milyen vissza élés lenne belőle !
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Régen SAMP-on bent volt ez a hulla motozás / elvesz stb... szerintem nem fair már játékossal szemben , hogy mert valaki funból lelövi elveszi a cuccait.
Ez abban az esetben lenne megoldható ha mindenki úgy állna hozzá , de szerintem erre nem sok esély van.


Saját tapasztalat (OFF) :
Egyik éjszaka mikor épp SCCS-be szereltem és karkuláltam az árat odajött random egy csávó és funból elvágta a nyakam ...
Mint mondjuk szerelő lenne egy XY pénzösszeg a kezembe és ő fogja a 20-30% át és elfut vele ... ha esetleg fegyver van nállam azt is elveszi.
Hol fair ez? Mert mostanába elég sok jail indok van ez miatt , hogy "folyamatos DM , NONRP" ..stbstb


De mint mondtam nyílván nem én döntöm el , hogy ez bekerül-e vagy nem én csak leírom a véleményem. Remélem normálisan fogalmaztam meg a mondandómat ezzel kapcsolatban. De maga az ötlet nem rossz , csak a visszaélések és funolások miatt nem jó. :(
 
  • Tetszik
Reactions: -Kéri-

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Ez igaz... Basszus, ebbe nem is gondoltam bele...
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 320
1 181
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Erről én is szólnék pár szót. Nekem az alap koncepció tetszene, de sajnos kivitelezhetetlen egy ilyen játékosszám mellett. Tegyük fel, van egy nagyobb lövöldözés egy bankrabláson, ilyesmin. A legtöbb ember meghal, aki életben marad, az viszi a pénzt el. Odafut egy random player és 20-25 embertől elveszi a pénze 20-30%át,fegyvereit,stb. A script nem lenne képes figyelni az RP menetét, minőségét, tehát NONRP lehetőség lenne. A többit a többiek kifejtették.
Összesítve NEM TÁMOGATOM!
 
Utoljára szerkesztve:

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Egyet értek a haverral.. Kifejtett mindent és változott a gondolkodásmódom... Nem támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: Bazsi

Detox

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
30
5
22
LV karakter
Youko_Adachi
V2 karakter
John_Murphy
Teljesen jogos amit irtatok. Viszont szerintem még igy is megoldható ha páldául csak akkor lehet megcsinalni ezt ha 3 amind fent van minimum. Mint a bankrabot kell hozzá 10 rendvédelmis. Szerintem a fejlesztőnk simán összerak egy olyan scriptet ami nem játszható ki !
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
És szerinted ha 3 admin fent van akkor nem fogják ezt kijátszani?
Miért annyira fontos ez a hullarablás dolog?
Meg ha már adminhoz van kötve az egész akkor mi értelme van? Van elég bajuk így is rakás PM-et kapnak még többet akarsz nekik?
 

Detox

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
30
5
22
LV karakter
Youko_Adachi
V2 karakter
John_Murphy
Tegyük fel kijátszanak téged, attól még mindig ott van az bizonyos log hogy ki mit csinált, és péld ezt büntethetnék bannal is akár .
Plusz itt egy kis ötlet váltás, nem az adott játékostol veszed el a cuccot hanem pl a szerver 50-ezertől dob neked 500-ezerig pénzt .
Aztán ez nagyábol ugyan az csak nem kárositod meg vele a másik playert .
 

12virtues

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
363
497
V4 karakter
-
LV karakter
ernesto cadaval.
Engedd el. Jön kis pista 0:00-kor, agyonüt amíg afkolsz, kizsebeli a kulcsaidat, fegyver, pénz. És elmegy aki jól végezte dolgát.
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Megint csak pénzt generálna és még mindig felesleges , rádásul a szerver 70-80% -a 100millio+ vagyonnal rendelkezik.
Aki ilyen úton akar pénzt szerezni az ne hullákat rabolgasson hanem raboljon ki embereket mint eddig.
A te ötleteddel a játékosokat károsítod , a módosított ötlettel pedig a szervert.

De mint mondtam feljebb , nem én döntöm el , hogy mi kerüljön be de ez totál felesleges.
 

Detox

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
30
5
22
LV karakter
Youko_Adachi
V2 karakter
John_Murphy
Ti tudjátok én felhoztam az ötletet aztán lesz ami lesz , gondoltam jo kis rpt tudnának hozzni az embereknek. Viszont a szervert azért játékpénzzel nem tudjuk kárositani :ROFLMAO: .Na GN skacok peace:sleep:
 

12virtues

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
363
497
V4 karakter
-
LV karakter
ernesto cadaval.
mindenki azt mondja hogy az RP- meg az Rp. meg az RP.. Holott, senki nem RP-zik v2-n szinte.. (nem sértés, vagy szídás ) megkapjátok a fejlesztést, és ugyan úgy szartok bele az RP-be.
Szever 85% Kereskedő
10% Horgász, vagy új ember.
5% RP-zik valami aprót..
Nincs értelme ennek a fejlesztésnek.
Fogj fegyvert, és rabolj ki valamit.. Semmit nem fog tudni tenni, ha nem PG-zik..
Ez a baj skacok.
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
A szerver károsítását az alatt értem , hogy a semmiből te kapsz "játékpénzt" .... gondoltam érthető volt amit kifejtettem feljebb.
Hiszen ha jól átgondolod amit leírtál , hogy a "szerver" ad neked pénzt és így nem a játékos pénzéből kapod .. tehát a semmiből kapnál pénzt.
Akkor inkább tegyék be a bolt vagy ATM rablást és megoldva a pénzszerzés RP-sebb módon.

Azzal meg nem tudnak visszaélni mert kell online legyen 5-10 rendvédelmis és meg van oldva.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.