Derrick Onfroy jelentkezése a Redline autó szervízbe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Csabivagyok01

Újonc
2019. 03. 20.
19
7
V4 karakter
Derrick Onfroy
LV karakter
Derrick Onfroy
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Derrick Onfroy >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas Hospital-1995.04.10. >

Édesanyja lánykori neve:
< Sarah Onfroy >

Jelenlegi lakcíme:
< Rosnick st. >

Hány éve él a városban?:
< 22éve >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Nagyon szeretem az autókat és érdekel a felépítésük. A munkahelyről azt hallottam hogy versenyképes a fizetés, ami a mai világban elengedhetetlen. A barátaim autóját valamint a sajátomat is mindig én bütykölöm otthon. A barátaim is ajánlották hogy próbáljam ki magam. A családomban már visszamenőleg is dolgoztak autószerelőként. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Rengeteget foglalkoztam autókkal régebben a garázsomban, az ismerősök autóját én szereltem mindig sikeresen. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Még nem. >

Előző munkahelye(i):
< Buszsofőrként dolgozom. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Derrick Onfroy >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< Jelenleg 19750 percem van a játékban.>

Eddigi frakcióid:
< Nem voltam még frakcióban. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs. >

Mióta RP-zel?:
< Kb. Fél éve Rp-zek különböző szervereken. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Mikor viszem az autóm szereltetni, akkor egy kellemes légkörben érzem magam, és ez megtetszett, valamint ezt a "kellemes érzést" szeretném tovább adni az embereknek.Nem voltam még frakcióban de nagyon sokat játszom a játékkal és ki szeretném magam próbálni szerelőként.Versenyképes fiztés miatt is nem szabad tagadni, ez a mai világban ugye elengedhetetlen. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Rengeteget játszom a játékkal, főleg olyan időpontokban mikor éppen kevés a szerelő de van fent több játékos.(Legyen az hajnal vagy késő este) Szívvel lélekkel csinálnám a munkám, valamint eleget tennék az elvárásoknak. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< 8db Jail van jelezve amiből kettő abból áll hogy egy téves és az megbeszélve. https://kepkuldes.com/image/HPxjxf >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem voltam kitiltva. https://kepkuldes.com/image/HPxcS3 >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem volt névváltásom. https://kepkuldes.com/image/HPxIwc >

Voltál-e már szerelő?:
< Még nem. >

Mennyi idős vagy?:
< Jelenleg 17 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Kb 2-3Hónapja, de rengeteget. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen használok. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen használok. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< napi 4óra körül. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Változó, programomhoz kötött. De inkább délután valamint a késői órákban. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 2.lehetőséget tudom teljesíteni. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Posta Csabának hívnak, Ózdon születtem valamint itt is élek. Emelt szintű informatika szakon vagyok a város egyik gimnáziumában, későbbiekben programozó ill. rendszergazdaként szeretnék továbbtanulni. Mostanában Dj-ként teszem magam próbára rendezvényeken. 10éve kézilabdázom verseny szinten, szóval a videojátékok mellé sorolnám hobbiként a sportot. Szabadidőmet a barátaimmal, családommal töltöm vagy csak leülök a gép elé aztán kikapcsolódok. Elég poénos fajta vagyok, de helyzethez méltóan a komolyság is nagy szerepet játszik nálam. Szeretek csapatban dolgozni, de egyedül is megcsinálom amit kell. Dióhéjban ennyi magamról. >
 
  • Tetszik
Reactions: GeriHUN12

Jack

Pötyögtető
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
524
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
Korrekt lap, ha valóban tartod a leírtakat támogatom, sok sikert! ;)
 
  • Imádom
Reactions: Csabivagyok01

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.05.29. 17:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
  • Imádom
Reactions: Csabivagyok01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.