Derrick Beasley jelentkezése.[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Stylesit

Barangoló
Támogató
2019. 02. 10.
77
135
Kisvárda.
V4 karakter
lawrentij.demjan🔫
LV karakter
kenneth.prince
V2 karakter
derrick.beasley.

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Hasulyó Gergő, jelenleg 14 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ Igazából 2019-ben regisztráltam a szerverre, játszottam is, elég nagy kihagyásokkal, most kezdtem el megint aktívan játszani. A lap megírásakor 1676 perccel. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Nem voltam se AJ, se bannolva. (Csuka berakott, de 10 perccel rá tisztázva lett az ügy, kifagytam, aztán ki is vett.) https://imgur.com/a/nvzz1Fl ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen, mindkettővel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Hétköznap 2 órát, hétvégén 6-7 órát, és igen, tudnám. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Hasulyó Gergőnek hívnak, 14 éves vagyok. Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében élek. Informatikára szeretnék továbbtanulni, az informatika foglalkoztat. Sok RP szerveren fordultam már meg, volt ahol több mint 3000 órám volt. Mostanába egyre több játékot kezdtem el, ami miatt az MTA-t abba is hagytam, de most gondoltam újrakezdem a szervert, megjött az RP-hez a kedvem. Elég barátságos vagyok, sokszor kerülök olyan helyzetbe a mindennapokban, hogy csapatban kell dolgoznom, tehát ehhez is hozzászoktam.~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Derrick Beasley ~


Születési helye, ideje:

~ 1998//11//25 10009 San Andreas - Las Venturas. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Érettségi. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Gyerekkorom óta autókkal voltam körbevéve, édasapám sokszor szerelt, engem ez megfogott. Szeretném meglévő "tapasztalatomat" egy megfelelő helyen kamatoztatni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Derrick Beasley a nevem, San Fiero-i lakos. Las Venturas-ban születtem, 1998-ban. Egyedüli gyerek voltam, viszonylag jónak mondható életkörülmények között nőttem fel. Édesapámnak volt egy kis pajtája, ahol sokszor szerelte a családi autónak. Később felfigyeltek rá, egyre több kocsit vállalt édesapám, és így jött létre idővel a családi vállalkozás. Sokat tudtam tanulni apámtól, úgy gondolom hogy megvan az a megfelelő tapasztalatom, ami szükséges. 18 éves koromba jelentkeztem egy egyetemre, San Fiero-ban, ahol sikerült a kollégiumba is bejutnom. Az idő múlásával eléggé megterhelő volt, ezért otthagytam, béreltem egy lakást, közel a központhoz. Jelenlegi célom a családalapítás, saját lakóház építése, egy jó munkahelyen elhelyezkedni. ~

Aláírás:
Derrick Beasley.​

 

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2020.11.20.) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot! - ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.