Derby minimalizálása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Abdul Al Vinci >

Ötleted:
< Ütközéseknél menjen le a járműben ülő játékos/játékosok HP-ja. >

Megjegyzés:
< Ki lehetne küszöbölni a folyamatos derbyzést, mert ez így nem állapot amit leművel néhány rendvédelmis. Szerintem korrekt dolog lenne berakni. >
 

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
de akkor az is animba eshet, aki derbyzett, tehát saját magát szivatja ezzel
 
  • Tetszik
Reactions: bale

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
kisvárda
LV karakter
timetric whitaker
Nem minősíteni szeretném a rendvédelmi frakciókat, de speciál az én kedvemet pont a "derbyzés" vette el, ezért nem járok fel több hónapja a szerverre, max 1-2x. Támogatom az ötletet.
 
  • Vicces
Reactions: plume

Randy Henderson

Zöldfülű
2019. 04. 16.
152
128
27
V4 karakter
Randy Henderson
LV karakter
-
V2 karakter
Randy Henderson
Az oké h v3 bent van de ott is van baj vele nem kicsit, mivel laggos játékosok mindig is voltak,mindig is lesznek, és te se m örülnél neki ha mondjuk egy lagg miatt animba esnél mert a munkás beléd laggol. Illetve akkor te mit vársz a rendvédelemtől ? Mindenki menekül ,300 al repeszt a városban,nem lehet ekkora sebességnél senkit sem elkapni. Valszeg ti azt is derbyzésnek hívjátok ha pit manővert csinálnak, vagy épp falnak csúsztál és beállnak eléd melléd mögéd és neked mennek, v esetleg besatuzol előttük, neked mennek ezáltal akkor szemét rendvédelem csak derbyzik. Azt közbe meg hiába álljuk körbe a kocsit, fogja és ő saját maga töri szét magát azzal hogy áthajt a barikádon meg tolatgat.. Az lenne derbyzés ha szándékosan frontálisan 300 al neked megy szemből és szándékosan rád húzza úgy a kormányt. De a lagg miatt meg a nem megfelelő szinkronizáció miatt legtöbbször a rendvédelemnél az csak egy sima koccanás. ezt nem lehetne kiküszöbölni. Valahogy el kell kapni az illetőt, de azt 300 al szembejövés nélkül is meg lehet csinálni, pit manőverrel, kifaroltatás ,lesatuztatás. Ez megint csak a rendvédelemnek lenne rossz, így is minden rajtunk csattan akárhányszor tk lesz valaki.. Magát a derby szabályt is szorosabbra és érthetőbbé kéne tenni..
 

tigusz.

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
389
2 118
22
Budapest
V4 karakter
anas.huq
LV karakter
iker fraga 🇲🇽
V2 karakter
Octavius Bourton
Abszolút támogatom az ötletet, mert így nem csak a rendvédelem, hanem a többi játékos is jobban oda figyelne a járművel való közlekedésére.
 

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
szerintem ha a vezetőség megnéz pár LV/V3 üldözős videót, utána pedig egy V2-ős üldözős videót, akkor talán megjön az eszük, és berakják ezt az apróságot. Most, hogy elmondhattam a végső véleményemet ezzel kapcolatban, zárható és helyezhető.
 
  • Tetszik
Reactions: bale
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.