DEPUTY SHERIFF TRANEE- Jack Raffael [ELUTASÍTVA]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Koppany1234

Újonc
2023. 11. 04.
11
2
LV karakter
Jack Raffael

bf35b5fce163fe64a7c339becc4221b2.png


I. SZEMÉLYES ADATOK

Teljes neve: Jack Raffael
Születési helye, ideje: Las Venturas, 15.02.1990
Állampolgárság: Amerikai
Személyi igazolvány száma: 542460LI
Vezetői igazolvány száma: 693279LI
Fegyverviselési igazolvány száma*: Nincs igazolványom
Lakcím: 2. Edward Street, Blueberry, Las Venturas, America, 1324
Telefonszám: +38-76-523-4229
E-mail cím: jackraffael@seemail.com
Magasság: 5.9ft
Testsúly: 73.45lbs
Etnikum: Afroamerikai
Nem: Férfi


II. TANULMÁNYOK

Legmagasabb iskolai végzettség:
[X] Rendelkezem az Amerikai Egyesült Államokban kiállított középiskolai képzés sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
[—] Rendelkezem érvényes GED teszt sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
[—] Rendelkezem az Amerikai Egyesült Államokban főiskolai vagy egyetemi képzés sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal

Amennyiben egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkezik jelölje a kurzus pontos nevét, szakirányát: -

Intézmény neve: California Cadet University
Végzettség elvégzésének ideje: 14/02/2021
Idegennyelv megnevezése*: Holland
Megszerzett szint*: Középszint


III. MUNKAVISZONY

Korábbi munkahely megnevezése: Urma Trans
Betöltött pozíció: Kiszállitó
Munkaviszony kezdete és vége: 11.03.2015--08.05.2020

Szolgált-e korábban bármely rendvédelmi szervnél: [-] IGEN [X] NEM
Szervezet megnevezése: VÁLASZ
Munkakör megnevezése: VÁLASZ
Eltöltött idő: VÁLASZ



IV. KIEGÉSZÍTŐ KÉRDÉSEK

Van-e bármilyen szenvedélybetegsége: [-] IGEN [X] NEM
Rendelkezik bármilyen testi vagy szellemi fogyatékossággal: [-] IGEN [X] NEM
Állapítottak meg önnél bármilyen testi vagy szellemi betegséget, van-e ez okból gyógyszerszedési kötelezettsége: [-] IGEN [X] NEM
Használt-e korábban bármilyen illegális tudatmódosítószert: [-] IGEN [X] NEM
Felelt San Andreas állam bírósága előtt szabálysértésért amely során felfüggesztett büntetés, próbaidő vagy közügyektől eltiltásban részesült: [-] IGEN [X] NEM
Felelt San Andreas állam bírósága előtt bűncselekményért amely során börtönbüntetésben, házi őrizetben vagy egyéb súlyos eltiltásban részesült: [-] IGEN [X] NEM



V. OOC KÉRDÉSEK


Neved, korod: Koppány, 17
Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén: kb fél éve, kisebb kihagyásokkal
Milyen frakciókban voltál eddig SeeMTA LV-n, miért léptél ki belőlük: Nem voltam frakcióban

Mutasd be magad legalább öt, legfeljebb tíz mondatban: Koppány vagyok 17 éves. Budapesten élek a családommal. KB fél éve játszom a szerveren. Szeretem IRL a rendőri életet, rendőrök munkásságát. Más szerveren voltam rendvédelmi frakcióban, itt is megállnám a helyemet. Szeretek RP-zni. Napi 10 órákat simán vagyok a nyáriszünet miatt. Mostmár csak See MTA LV-n játszom, szeretnék egy karriert indítani mint SHERIFF. IC norálisan beszélek a társaimal. OOC is tisztelettel beszélek velük, nem szokott velem baj lenni. Haverokkal sokat játszunk, sok IC, OOC barátaim lettek. Lehet, hogy 1-2 barátommal együtt elkezdenénk a SHERIFF karriert. Több, nagyobb RP-ket látnék a rendőri életben. RP dúsabb, akcióval teli játékélmény miatt választottam a SHERIFF-séget. Szerintem megállnám a helyemet, nem lenne rám panasz. Más szerveren, mint írtam voltam már rendészetben. Ott se voltak rám panaszok, szinte mindent is tudok a rendvédelemről. Itt a szerveren nem voltam még soha rendvédelemben, most lennék először a frakcióban. Szerintem hasznos tagja lennék a csapatnak/frakciónak. Gyűléseken, megbeszéléseken mindig megjelennék.

Csatolj linket az UCP szankcióidról: https://i.postimg.cc/SjF65SY7/IMG-0315.pnghttps://i.postimg.cc/kgdCJX1b/IMG-0317.jpg
Csatolj linket az UCP névváltásaidról: Nem volt névváltásom

Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy miben különbözik az USA rendvédelme, a magyarországitól: USA sokkal fejlettebb mint a Magyar rendvédelem. Több vízi, légi, szárazföldi erők vannak. Fejlettebb harcieszközök, harctudomány. Hatásosabb, biztonságosabb eszközök. Nagyobb jogrendszer, a rendőrök irányába. Fegyverhasználat, önvédelem nagyobb körökre hat ki. Komolyabb, fejlettebb terrorelháritó csapatok, több szakaszra osztva. Minden bajtársnak, egységtagnak megfelelő, ugyan olyan nagy biztonsági protokol, eszközök elérhetőek.
Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy miért fontos ismertetni a Miranda-figyelmeztetést: A Miranda figyelmeztetés egy amerikai jogi figyelmeztetés, amit a hatóságoknak kell kimondaniuk, amint egy személyt őrizetbe vesznek. 1966-ban hozták létre. Jogokra való figyelmeztetés: ,,Jogában áll hallgatni, minden amit mond felhasználható ellene,,. Tájékoztatást adnak a bűncselekmény büntetéséről. Hatóságoknak meg kell kérdezniük azt, hogy a célszemély érti, tisztában van e a jogairól, büntetéseiről. Miranda-figyelmeztetés fontos része a bűntetőjogrendszernek, biztositja a személyek jogait, szabadságukat.
Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy milyen karaktert alakítanál: Határozott, de kedves személy. Régóta szeretne a rendvédelemhez csatlakozni. Átgondoló, higgadt megfontolt személy. Feletteseit tisztelő, normális, kedves, nyugodt úriember. Parancsot rögtön teljesítő, cél orientált személy lenne. Segítőkész, gyors, jó megoldó képességű. Mindenkivel teljes tisztelettel, normál hangnemben segítőkészen tud beszélni. Inkább a gyors, átgondolt ötletek, tervek jellemzik.
Fejtsd ki, hogy mi a különbség a feljebbvaló és a felettes között: Feljebbvaló: Az a személy akinek magasabb rendfokozata van, alacsonyabb rendfokozatú tagokkal nem áll szolgálati elöljárói kapcsolatban. Felettes: Magasabb beosztású egy adott hierarchia beosztás szerint, magasabb rangú személy. Megszabja, megszervezi a beosztottak tevékenységét.
 
Utoljára szerkesztve:

Wexen

slowed + reverb
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 151
1 409
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Harris
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
hiring.png





STÁTUSZ — JELENTKEZÉS ELUTASÍTVA

Tisztelt Jack Raffael!

Ezúton értesítjük, hogy jelentkezését DEPUTY SHERIFF TRAINEE pozícióra átvettük, státuszát frissítettük. A következő paragrafusban a judícium minőségéről olvashat.

Az elbírálással megbízott Training Bureau Supervisory Staff egy tagja a dokumentumot kiértékelte, válaszainak hitelességéről meggyőződött, azokat validálta.
Ezúton értesítjük, hogy jelentkezése elutasításra került.

Esetlegesen felmerülő kérdéseit a Training Bureau Supervisory Staff felé címezve segítőkészen várjuk.

OOC megjegyzés: LVMS-be és ide is ugyanazon karaktereddel jelentkeztél. Mindkettőnél más képzettséget, intézményt adtál meg, a lapod nem felelt meg az elvárásoknak.

Tisztelettel,

charlieparks.png

Sergeant
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
San Andreas Sheriff's Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.