DEPUTY SHERIFF TRAINEE - Seth Hardin

bodnaar

Újonc
2021. 05. 10.
43
448
V4 karakter
spano_norelli
LV karakter
seth_hardin

bf35b5fce163fe64a7c339becc4221b2.png


I. SZEMÉLYES ADATOK

Teljes neve: Seth Hardin
Születési helye, ideje: 30.07.1990
Állampolgárság: Amerikai
Személyi igazolvány száma: 369447FK
Vezetői igazolvány száma: 850086WC
Fegyverviselési igazolvány száma*: -
Lakcím: 22, Huston Ave, Las Venturas, Nevada, 89883
Telefonszám: +38-76-620-2412
E-mail cím: seth.hardin@seemail.com
Magasság: 6"2"
Testsúly: 176lbs
Etnikum: Amerikai
Nem: Férfi


II. TANULMÁNYOK

Legmagasabb iskolai végzettség:
[—] Rendelkezem az Amerikai Egyesült Államokban kiállított középiskolai képzés sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
[—] Rendelkezem érvényes GED teszt sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
[X] Rendelkezem az Amerikai Egyesült Államokban főiskolai vagy egyetemi képzés sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal

Amennyiben egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkezik jelölje a kurzus pontos nevét, szakirányát: Jogtudományi kar

Intézmény neve: Las Venturas Law Enforcement University
Végzettség elvégzésének ideje: 02/09/2008-16/06/2012
Idegennyelv megnevezése*: Spanyol
Megszerzett szint*: B2


III. MUNKAVISZONY

Szervezet: SAN ANDREAS SHERIFF'S DEPARTMENT
Betöltött pozíció: Deputy Sheriff I
Munkaviszony kezdete és vége: 06.18.2023-10.23.2023
Távozás oka: Munkaviszony megszüntetése, hivatal újraszervezése.



IV. KIEGÉSZÍTŐ KÉRDÉSEK

Van-e bármilyen szenvedélybetegsége: [-] IGEN [X] NEM
Rendelkezik bármilyen testi vagy szellemi fogyatékossággal: [-] IGEN [X] NEM
Állapítottak meg önnél bármilyen testi vagy szellemi betegséget, van-e ez okból gyógyszerszedési kötelezettsége: [-] IGEN [X] NEM
Használt-e korábban bármilyen illegális tudatmódosítószert: [-] IGEN [X] NEM
Felelt San Andreas állam bírósága előtt szabálysértésért amely során felfüggesztett büntetés, próbaidő vagy közügyektől eltiltásban részesült: [-] IGEN [X] NEM
Felelt San Andreas állam bírósága előtt bűncselekményért amely során börtönbüntetésben, házi őrizetben vagy egyéb súlyos eltiltásban részesült: [-] IGEN [X] NEM



V. OOC KÉRDÉSEK


Neved, korod: Bence, 18
Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén: Harmadik éve, kisebb kihagyásokkal.
Milyen frakciókban voltál eddig SeeMTA LV-n, miért léptél ki belőlük: Mikor elkezdtem a szerveren játszani voltam mentős, illetve taxis is. LVMS-ben nagyjából 2-3 hónapot tölthettem. Onnan kiléptem, mivel leader váltás volt. Taxiban pedig szintén 2-3 hónapot tölthettem, kiléptem. Mikor már több tapasztalatot szereztem a szerveren megpróbálkoztam a rendvédelemmel, itt már nagyjából 4-5 hónapja lehettem frakciótag, amikor újraszervezésre került a frakció (SASD), nekem pedig nem volt kedvem az akadémiát harmadjára is megcsinálni. Pár illegál frakcióban is voltam a múltban, utoljára pedig FBI-ban voltam, míg meg nem szűnt.

Mutasd be magad legalább öt, legfeljebb tíz mondatban: Bence vagyok, 18 éves. Nyíregyházán járok középiskolába, ahol elektronikai technikusnak tanulok. Szeretem a szakmát tanulni, kivéve amikor kisebb dolgokat kell szerelgetni. Van, amikor nem jön össze elsőre a dolog, azok elég hamar elveszik a türelmem. Szabadidőmben edzeni járok, illetve a családdal, haverokkal, barátnőmmel töltöm az időmet. Szeretek vezetni is, sokat járom a várost. A szerveren nagyjából harmadik éve játszhatok, ez idő alatt sok tapasztalatot, barátokat szereztem.

Csatolj linket az UCP szankcióidról: https://imgur.com/a/LtffseD#nAKk7QZ
Csatolj linket az UCP névváltásaidról: https://imgur.com/a/oFAcS8r#sVEvkjE
 
Utoljára szerkesztve: