DEPUTY SHERIFF TRAINEE- Reyes Elyssa

Davee_

Újonc
Támogató
2022. 09. 23.
73
84
17
Környebánya
V4 karakter
Jayden Keegan
LV karakter
Reyes Elyssa
V2 karakter
❌

bf35b5fce163fe64a7c339becc4221b2.png


I. SZEMÉLYES ADATOK

Teljes neve: Reyes Elyssa
Születési helye, ideje: 27/05/2001, Las Venturas
Állampolgárság: Amerikai
Személyi igazolvány száma: 388152VG
Vezetői igazolvány száma: 689159KP
Fegyverviselési igazolvány száma*: Nem rendelkezek vele
Lakcím: 5/5, Fort Carson MOTEL, Las Venturas
Telefonszám: +38-76-153-6199
E-mail cím: reyeselyssa@gmail.com
Magasság: 67 inch
Testsúly: 154 lbs
Etnikum: Amerikai
Nem:


II. TANULMÁNYOK

Legmagasabb iskolai végzettség:
[—] Rendelkezem az Amerikai Egyesült Államokban kiállított középiskolai képzés sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
[—] Rendelkezem érvényes GED teszt sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
[X] Rendelkezem az Amerikai Egyesült Államokban főiskolai vagy egyetemi képzés sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal

Amennyiben egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkezik jelölje a kurzus pontos nevét, szakirányát: VÁLASZ

Intézmény neve: Sun Valley Technical School
Végzettség elvégzésének ideje: 06/06/2021
Idegennyelv megnevezése*: Német
Megszerzett szint*: A1


III. MUNKAVISZONY

Korábbi munkahely megnevezése: Las Venturas Árúszállító
Betöltött pozíció: Futár/Árúszállító
Munkaviszony kezdete és vége: 2022.01.12-2024.02.15

Szolgált-e korábban bármely rendvédelmi szervnél: [-] IGEN [X] NEM
Szervezet megnevezése: -
Munkakör megnevezése: -
Eltöltött idő: -



IV. KIEGÉSZÍTŐ KÉRDÉSEK

Van-e bármilyen szenvedélybetegsége: [-] IGEN [X] NEM
Rendelkezik bármilyen testi vagy szellemi fogyatékossággal: [-] IGEN [X] NEM
Állapítottak meg önnél bármilyen testi vagy szellemi betegséget, van-e ez okból gyógyszerszedési kötelezettsége: [-] IGEN [X] NEM
Használt-e korábban bármilyen illegális tudatmódosítószert: [-] IGEN [X] NEM
Felelt San Andreas állam bírósága előtt szabálysértésért amely során felfüggesztett büntetés, próbaidő vagy közügyektől eltiltásban részesült: [-] IGEN [X] NEM
Felelt San Andreas állam bírósága előtt bűncselekményért amely során börtönbüntetésben, házi őrizetben vagy egyéb súlyos eltiltásban részesült: [-] IGEN [X] NEM



V. OOC KÉRDÉSEK


Neved, korod: Dávid vagyok, 17 éves.
Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén: 2022-ben regisztráltam, az elmúlt időbe újra elkezdtem aktívan játszani a SeeMTA LV-n.
Milyen frakciókban voltál eddig SeeMTA LV-n, miért léptél ki belőlük: Még Tristen Cordell névvel Jesse Car Service-ben voltam, egy IC ügy miatt kirúgásra kerültem a frakcióból.

Mutasd be magad legalább öt, legfeljebb tíz mondatban: A nevem Dávid, 17 éves vagyok, jelenleg egy kisebb, szűk faluban élek a családommal. CNC és Gépi forgácsolónak tanulók. Szabadidőmben a gépelőtt ülök, filmet nézek, vagy inkább a szabadtéren töltöm. Nyitott vagyok új dolgokra. Jelenleg új célkitűzést kezdem el, december végére szeretnék egy új számítógépet. Érdeklődési köröm az inkább a rallysport világa, későbbiekben hobbyként szeretném űzni. Körülbeül 6 éve játszok Roleplay alapú szervereken, mára már 2-3 éve játszok aktívan a See Game System szerverein.

Csatolj linket az UCP szankcióidról: UCP
Csatolj linket az UCP névváltásaidról: Névváltás

Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy miben különbözik az USA rendvédelme, a magyarországitól: z Egyesült Államokban és Magyarországon is különböző rendvédelmi rendszerek működnek, amelyeket az adott ország történelme, jogi hagyományai és társadalmi kontextusa formált. Az Egyesült Államokban a rendvédelmi feladatokat több szinten végzik el, beleértve az állami, megyei és helyi rendőrségi szerveket, valamint szövetségi ügynökségeket, míg Magyarországon a rendőrség a legfőbb felelős a bűnüldözésért és a közrend fenntartásáért. Az USA-ban a rendvédelmi tevékenységet a szövetségi és állami alkotmány, valamint az egyes jogrendszeri elvek szabályozzák, míg Magyarországon az Alaptörvény és a magyar jogrendszer határozza meg a rendvédelmi hatóságok hatáskörét és működését. A rendvédelmi kultúrák is eltérőek az Egyesült Államokban és Magyarországon, az amerikai rendőrség gyakran hangsúlyozza a közösségi kapcsolatokat és a polgárok bizalmának építését, míg a magyar rendőrség erősen hierarchikus és hagyományosabb megközelítést alkalmaz. Az Egyesült Államokban az egyes szövetségi államokban és helyi közösségekben eltérő prioritások és módszerek jellemzik a rendvédelmi tevékenységet, míg Magyarországon a központi kormányzat erőteljes ellenőrzése alatt áll a rendőrség tevékenysége.
Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy miért fontos ismertetni a Miranda-figyelmeztetést: A Miranda-figyelmeztetés fontosságát számos okból lehet kiemelni. Elsőként is, az amerikai alkotmány hatodik módosítása alapján minden gyanúsítottnak jogában áll tudomást szerezni arról, hogy milyen jogai vannak az őrizetbe vétel során, beleértve a hallgatáshoz való jogot és az ügyvéd segítségének igénybevételéhez való jogot. Emellett a Miranda-figyelmeztetés segít abban, hogy a rendőrségi vallomások tisztességes és törvényes körülmények között történjenek, és minimalizálja a visszaélések lehetőségét. Továbbá, ez a figyelmeztetés hozzájárul a tisztességes eljáráshoz és a jogi folyamat tiszteletben tartásához, amely alapvető fontosságú az igazságosság és a jogbiztonság szempontjából.
Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy milyen karaktert alakítanál: A karakterem egy hölgy, aki minden reggel redbullal inditja a napját, egy szorgos, kedves, néha makacs lányt alakítanék. Motorozás a mindene, ha tehetné sose szállna leróla.
Fejtsd ki, hogy mi a különbség a feljebbvaló és a felettes között: A különbség lényegében a kontextusban és a kapcsolat természetében rejlik. A "feljebbvaló" általában az egész szervezeti hierarchiában való pozícióra utal, míg a "felettes" inkább az egyén konkrét munkakapcsolataiban lévő személyre utal, aki irányítási vagy felügyeleti szerepet tölt be.
 
  • Imádom
Reactions: Murtan