DEPUTY SHERIFF TRAINEE-Jack Gedei [ELFOGADVA]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mrkk

Újonc
2022. 07. 14.
3
0
V4 karakter
Smith Mason
LV karakter
Jack Gedei

bf35b5fce163fe64a7c339becc4221b2.png


I. SZEMÉLYES ADATOK

Teljes neve: Jack Gedei
Születési helye, ideje: 2001.9.13 Nashville
Állampolgárság: Amerikai
Személyi igazolvány száma: 190282JB
Vezetői igazolvány száma: 771889LR
Fegyverviselési igazolvány száma*: -
Lakcím: Julius Thruway
Telefonszám: +38-76-465-8853
E-mail cím: mcrakers@gmail.us
Magasság: 6.06 ft
Testsúly: 182 lb​
Etnikum: Amerikai
Nem: Férfi


II. TANULMÁNYOK

Legmagasabb iskolai végzettség:High school
[x] Rendelkezem az Amerikai Egyesült Államokban kiállított középiskolai képzés sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
[—] Rendelkezem érvényes GED teszt sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
[---] Rendelkezem az Amerikai Egyesült Államokban főiskolai vagy egyetemi képzés sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal

Amennyiben egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkezik jelölje a kurzus pontos nevét, szakirányát: VÁLASZ

Intézmény neve: Nashville high school
Végzettség elvégzésének ideje:05.24.2019
Idegennyelv megnevezése*: Német
Megszerzett szint*: középszint


III. MUNKAVISZONY

Korábbi munkahely megnevezése: Skrakers bánya​
Betöltött pozíció: Csapatvezető
Munkaviszony kezdete és vége: 03.12.2020 - 05.03.2024

Szolgált-e korábban bármely rendvédelmi szervnél: [-] IGEN [X] NEM
Szervezet megnevezése:-
Munkakör megnevezése: -
Eltöltött idő: -



IV. KIEGÉSZÍTŐ KÉRDÉSEK

Van-e bármilyen szenvedélybetegsége: [-] IGEN [X] NEM
Rendelkezik bármilyen testi vagy szellemi fogyatékossággal: [-] IGEN [X] NEM
Állapítottak meg önnél bármilyen testi vagy szellemi betegséget, van-e ez okból gyógyszerszedési kötelezettsége: [-] IGEN [X] NEM
Használt-e korábban bármilyen illegális tudatmódosítószert: [-] IGEN [X] NEM
Felelt San Andreas állam bírósága előtt szabálysértésért amely során felfüggesztett büntetés, próbaidő vagy közügyektől eltiltásban részesült: [-] IGEN [X] NEM
Felelt San Andreas állam bírósága előtt bűncselekményért amely során börtönbüntetésben, házi őrizetben vagy egyéb súlyos eltiltásban részesült: [-] IGEN [X] NEM



V. OOC KÉRDÉSEK


Neved, korod: Márk 17
Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén: 2022ben regisztráltam ahol még nem játszottam rendszeresen de 3 hete már rendszeresen játszok a szerveren
Milyen frakciókban voltál eddig SeeMTA LV-n, miért léptél ki belőlük: Nem voltam még frakcióban

Mutasd be magad legalább öt, legfeljebb tíz mondatban: Sziasztok. Márk vagyok 17 éves. Régebben rengeteget játszottam v3-an. 8 évet hagytam magam után fociban is motorozok rendszeresen 4 éves korom óta. Rengeteg rp szerveren játszottam már mint fivemben is mtaban is. Jelenleg gimibe járok 3. évemnél járok jelenleg is informatika-honvédelmi szakon vagyok. Egyébként kedves megértő és segítőkész személyiség vagyok

Csatolj linket az UCP szankcióidról:
Csatolj linket az UCP névváltásaidról:

Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy miben különbözik az USA rendvédelme, a magyarországitól: Szerintem ami a legjobban különbözik az a méret amíg Amerikának egy nagyon nagy területet kell fedni addig Magyarországnak kisseb területre kell figyelnie így koncentráltabb is. Amerikában nagyon széleskörű a választék a fegyverekben míg Magyarországon szigorú és korlátozott a fegyverhasználat Az USA-ban sokkal hosszabb is megerőltetőbb egy képzés míg magyarosságon egy rövidebb is lazább képzés találhatóó. Az USA-ban sokkal fejletteb a technológia mint Magyarországon . USA-ban a jogrendszer is teljesen más mint Magyarországon a rendőri fellépés számos szempontjából is.
Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy miért fontos ismertetni a Miranda-figyelmeztetést: A figyelmeztetés arra utal hogy az illetőnek joga van hallgatását fenntartani és amit mond az felhasználható ellene bizonyítékként. Ez az intézkedés elősegíti a jogrendszer átláthatóságát és hozzájárul a gyanúsítottak jogainak védelméhez. A Mirinda figyelmeztetés ismertetése segít megelőzni az esetleges jogi vitákat. Ha valaki nem kapja meg a Mirinda figyelmeztetést kihallgatás előtt akkor a vallomása a későbbi idők során érvényteleníthetők.
Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy milyen karaktert alakítanál: Jack Gedei egy friss pályakezdő bár egy szigorú, de egyben együttérző és magabiztos karakter lennék. Nem hunynék szemet semmiféle szabálysértés, illetve a kivételezést sem tartom szem előtt , viszont tudnám, hogy mikor kell szigorúnak, és mikor kell kicsit "jó zsarunak"-nak lenni. És persze célirányos aki a sikerre hajt és az igazságot szolgálná.
Fejtsd ki, hogy mi a különbség a feljebbvaló és a felettes között: A feljebbvaló nem áll jogviszonyban egy alacsonyabb rendfokozatú személlyel ,amíg egy felettes parancsot is feladatot oszt ki.​
 
Utoljára szerkesztve:

Wexen

slowed + reverb
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 151
1 409
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Harris
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
hiring.png





STÁTUSZ — JELENTKEZÉS ELFOGADVA

Tisztelt Jack Gedei!

Ezúton értesítjük, hogy jelentkezését DEPUTY SHERIFF TRAINEE pozícióra átvettük, státuszát frissítettük. A következő paragrafusban a judícium minőségéről olvashat.

Az elbírálással megbízott Training Bureau Supervisory Staff egy tagja a dokumentumot kiértékelte, válaszainak hitelességéről meggyőződött, azokat validálta.
Ezúton őszinte gratulációnkat fejezzük ki, kérvénye elfogadásra került.

A jelentkezés következő lépése egy interjú beszélgetésen való részvétel. Ezzel kapcsolatban a következő 72 (hetvenkettő) órában belül értesítést fog kapni.

Esetlegesen felmerülő kérdéseit a Training Bureau Supervisory Staff felé címezve segítőkészen várjuk. Amennyiben mégsem kívánja folytatni a jelentkezési procedúrát 24 (huszonnégy) óra áll rendelkezésére ezt jelezni szintén a fent említett címen.

Tisztelettel,

charlieparks.png

Sergeant
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
San Andreas Sheriff's Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.