DEPUTY SHERIFF TRAINEE - Gaetano Vercetti [ELFOGADVA]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

csokeszLV

Újonc
2023. 03. 25.
28
14
V4 karakter
Deacon Kenneth
LV karakter
Deacon Kenneth
bf35b5fce163fe64a7c339becc4221b2.png

I. TÁJÉKOZTATÓ
Olvassa el az instrukciókat a formanyomtatvány kitöltése előtt.
Kövesse az utasításokat, ahol jelölőnégyzetet talál, a következő módon jelölje: [X]
Ha valamelyik adat/állítás nem igaz önre, jelölje kötőjellel.
A csillaggal jelölt adatok megadása opcionális.
Dátumnál használja a HÓ/NAP/ÉV formátumot, helynél pedig a HÁZSZÁM/UTCA NÉV/VÁROS/ÁLLAM/IRÁNYÍTÓSZÁM formátum a mérvadó.
A súlynál az lbs mértékegység használatos, magasságnál pedig a feet; inches.​


II. SZEMÉLYES ADATOK

Teljes neve: Gaetano Vercetti
Születési helye, ideje: 1991.04.01
Állampolgárság: Amerikai

Személyi igazolvány száma: 427704SV
Vezetői igazolvány száma: 224204LY
Fegyverviselési igazolvány száma*: -

Lakcím: 23/Main Street/ Fort Carson/ San Andreas/ 2
Telefonszám: +38-76-422-0472
E-mail cím: gaeverc@seemail.com

Magasság: 6' 2"
Testsúly: 185 lbs
Etnikum: fehér
Nem: férfi


III. TANULMÁNYOK
Legmagasabb iskolai végzettség: Érettségi vizsga
Intézmény neve: Las Venturas High School
Végzettség elvégzésének ideje: 05.05.2009

Idegennyelv megnevezése*: Francia
Megszerzett szint*: Középfokú vizsga


IV. MUNKAVISZONY
Korábbi munkahely megnevezése: Las Venturas Medical Services
Betöltött pozíció: Medical Technician
Munkaviszony kezdete és vége: 07.02.2024-06.03.2024

Szolgált-e korábban bármely rendvédelmi szervnél*: [-] IGEN [X] NEM
Szervezet megnevezése: -
Munkakör megnevezése: -
Eltöltött idő: -


V. KIEGÉSZÍTŐ KÉRDÉSEK
Van-e bármilyen szenvedélybetegségben: [-] IGEN [X] NEM
Használt-e korábban bármilyen illegális tudatmódosítószert: [-] IGEN [X] NEM


VI. OOC KÉRDÉSEK
Neved, korod: Alex, 17

Mutasd be magad legalább öt, legfeljebb tíz mondatban: Helló! Alexnak hívnak 17 éves vagyok, szakács tanuló. Utolsó évem a suliban, próbálom megtólni hogy minél jobban sikerüljön. Szabad időmben focizta sportszerűen de ez az utóbbi időben már kissé ellett felejtve. Egy hotelban vagyok tanuló, de inkább már munkának mondanám. Szabad időmben általában EAFC, MTA, ezekkel játszottam. Egyébként hamar barátkozok, empatikus vagyok. Az utóbbi időben, vagyis jópár hónapja újabban aktív lettem az LV szerveren, és mint minden szerveren általában a rendvédelmet erősítem. Jelenleg SGH pozícióit töltök be.

Csatolj linket az UCP szankcióidról: https://imgur.com/a/WrEyAMv
Csatolj linket az UCP névváltásaidról: https://imgur.com/a/1oJojq3

Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy miben különbözik az USA rendvédelme, a magyarországitól: Első sorban a jogi szabályokban van elég nagy eltérés. Másrészről ami fontos hogy a felszerelések jóval különböznek a magyarországitól. Az USA-ban több féle szervezet dolgozik együtt, néhány független, néhány pedig együtt dolgozik. Egy tulajdonság azonban közös, a lakosokat, közösséget szolgálják.. USA-ban még a rendőrőkön van egy úgynevett testkamera ami elősegítheti a munkájukat, magyarországon nincs ilyen ugyebár.
Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy miért fontos ismertetni a Miranda-figyelmeztetést: Itt letisztázzuk a gyanúsítottal a jogait amivel élhet, vagyis tiszában legyen azokkal. Mindezeket ha szeretné elmondjuk neki. Úgyan így a kihallgatás elején kérhet ügyvédet maga mellé. Minden ami elhangzik bizalmas, és nem kerül nyilvánosságra. Majd ha mindent felsoroltunk, elmondtunk neki akkor megkérdezzük szeretne-e élni bármelyikével, és tisztában van-e ezekkel.
Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy milyen karaktert alakítanál: Az én karakterem egy olyan személy lenne, aki komoly, de egyben vicces személyiség is. A munkáját, a társait tiszteletben tartja és úgy végzi azt. A lakosokkal kelló komolysággal és odafigyeléssel bánna. Jó testi fizikummal és szellemi képeséggel rendelkezne. Szeretné a munkáját, az életét ennek szentelné. Az én karakterem lenne az szerintem, amit egy idő után egyik civil lakos sem szeretne, ez általában minden más szerveren ahol voltam rendvédelemben így volt. Ez annak köszönhető mivel én a legkisebb kihágást sem nézem el.
Fejtsd ki, hogy mi a különbség a feljebbvaló és a felettes között: A feljebb való az a személy akinek magasabb a rendfokozata és az alacsonyabb rendfokozatúakkal nem áll szolgálati elöjáraó viszonyban, nem adhat utasítást. A felettes pedig az aki adhat parancsot, utasítást, irányító személy.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: edwardLV

Wexen

 rovidnadrag egyseg
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 083
1 360
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Charlie Parks
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
hiring.png






STÁTUSZ — JELENTKEZÉS ELFOGADVA

Tisztelt Gaetano Vercetti!

Ezúton értesítjük, hogy jelentkezését DEPUTY SHERIFF TRAINEE pozícióra átvettük, státuszát frissítettük. A következő paragrafusban a judícium minőségéről olvashat.

Az elbírálással megbízott Training Bureau Supervisory Staff egy tagja a dokumentumot kiértékelte, válaszainak hitelességéről meggyőződött, azokat validálta.
Ezúton őszinte gratulációnkat fejezzük ki, kérvénye elfogadásra került.

A jelentkezés következő lépése egy interjú beszélgetésen való részvétel. Ezzel kapcsolatban a következő 72 (hetvenkettő) órában belül értesítést fog kapni.

Esetlegesen felmerülő kérdéseit a Training Bureau Supervisory Staff felé címezve segítőkészen várjuk. Amennyiben mégsem kívánja folytatni a jelentkezési procedúrát 24 (huszonnégy) óra áll rendelkezésére ezt jelezni szintén a fent említett címen.

Tisztelettel,

charlieparks.png

Sergeant
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
San Andreas Sheriff's Department
 
  • Imádom
Reactions: csokeszLV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.