DEPUTY SHERIFF TRAINEE - Fred Hemsworth

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
833
1 382
LV karakter
Fred Hemsworth
I. SZEMÉLYES ADATOK

Teljes neve: Fred Hemsworth​
Születési helye, ideje: Fort Carson, 10/09/2000
Állampolgárság: Amerikai
Személyi igazolvány száma: 719702AF
Vezetői igazolvány száma: 268398PW
Fegyverviselési igazolvány száma*: -
Lakcím: Las Venturas, Prickle Pine 39/A
Telefonszám: +38-76-304-4492
Magasság: 5,7 ft
Testsúly: 171,9 lbs
Etnikum: Amerikai
Nem: Férfi


II. TANULMÁNYOK

Legmagasabb iskolai végzettség:
[—] Rendelkezem az Amerikai Egyesült Államokban kiállított középiskolai képzés sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
[—] Rendelkezem érvényes GED teszt sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
[X] Rendelkezem az Amerikai Egyesült Államokban főiskolai vagy egyetemi képzés sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
Amennyiben egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkezik jelölje a kurzus pontos nevét, szakirányát: Criminology​

Intézmény neve: Las Venturas Law Enforcement College
Végzettség elvégzésének ideje: 15/06/2024
Idegennyelv megnevezése*: Francia
Megszerzett szint*: Középszint


III. MUNKAVISZONY

Korábbi munkahely megnevezése: -
Betöltött pozíció: -​
Munkaviszony kezdete és vége: -​

Szolgált-e korábban bármely rendvédelmi szervnél: [-] IGEN [X] NEM
Szervezet megnevezése: -
Munkakör megnevezése: -
Eltöltött idő: -



IV. KIEGÉSZÍTŐ KÉRDÉSEK

Van-e bármilyen szenvedélybetegsége: [-] IGEN [X] NEM
Rendelkezik bármilyen testi vagy szellemi fogyatékossággal: [-] IGEN [X] NEM
Állapítottak meg önnél bármilyen testi vagy szellemi betegséget, van-e ez okból gyógyszerszedési kötelezettsége: [-] IGEN [X] NEM
Használt-e korábban bármilyen illegális tudatmódosítószert: [-] IGEN [X] NEM
Felelt San Andreas állam bírósága előtt szabálysértésért amely során felfüggesztett büntetés, próbaidő vagy közügyektől eltiltásban részesült: [-] IGEN [X] NEM
Felelt San Andreas állam bírósága előtt bűncselekményért amely során börtönbüntetésben, házi őrizetben vagy egyéb súlyos eltiltásban részesült: [-] IGEN [X] NEM



V. OOC KÉRDÉSEK


Neved, korod: Fecsu, 18
Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén: 2017 óta játszom a SeeMTA LV szerverén.
Milyen frakciókban voltál eddig SeeMTA LV-n, miért léptél ki belőlük: Las Venturas Taxi, Las Venturas Medical Center, Las Venturas Parking Enforcement, Blagoevgrad MOB. Legfőképpen vagy időhiány miatt léptem ki, hisz nemrég érettségiztem vagy volt olyan eset is amikor kiraktak a frakcióból viszont olyan is előfordult, hogy szimplán csak meguntam vagy már nem nagyon találtam benne kihívást, esetleg RP lehetőséget.

Mutasd be magad legalább öt, legfeljebb tíz mondatban: Ferinek hívnak, sokan Fecsuként ismernek a SeeMTA szerverein. Én egy tizennyolc éves srác vagyok, szeptemberben töltöm a tizenkilencedik életévemet. Sok sok éve játszom már különböző RP szervereken, viszont már annó kétezer tizenhétben is mondhatni nagy álmom volt az, hogy egy rendvédelmi frakcióba bekerüljek a Las Venturas szerveren. A magánéletemből annyit igazából, hogy van egy csodálatos barátnőm akivel már lassan két éve együtt vagyunk, nagyon szeretek horgászni és mezőgazdasági gépésztechnikusnak tanulok és lehetőleg ebben a szakmában is fogok elhelyezkedni egy év múlva. Jelenleg is dolgozom, viszont úgy gondolom, hogy a nyári munka mellett lenne elég időm a frakcióra és különböző RP szituációkat létesíteni a frakció társaimmal illetve a többi playerrel. Az összes SeeMTA szerveren megfordultam már, viszont V2-n ismernek talán a legeslegjobban az emberek. Több kisebb-nagyobb próbálkozásom is volt a SeeMTA szerverein belül, voltam adminisztrátor, adminsegéd, moderátor, frakció tag és még frakció leader is, mellesleg egy pár hónapig amatőr designer avagy textúrázó munkákat is "csodálhattak" tőlem az emberek, viszont ez régen volt és rájöttem, hogy vannak nálam sokkal jobbak és ügyesebbek is. Mára már nosztalgiázni jövök fel a szerverre és RP-zek, akivel lehet! Nem nagyon voltam még ilyesmi kaliberű rendvédelmi frakcióba, viszont úgy gondolom, hogy beletudok tanulni és idővel egy remek karaktert tudok a Sheriffség színeiben alakítani. Nyitott vagyok mindenre, szeretek új dolgokat megtapasztalni, én egy ilyen ember vagyok!

Csatolj linket az UCP szankcióidról: http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=1762.png
Csatolj linket az UCP névváltásaidról: http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=3691.png

Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy miben különbözik az USA rendvédelme, a magyarországitól: Úgy gondolom, hogy az amerikai rendvédelmi szervek évszázadokkal fejlettebbek, az európaitól így természetesen Magyarországétól is. Ez a fejlettség megmutatkozik az informatikai, elektronikai rendszerekben, viszont akár már csak az autókban vagy fegyverekben is. A legegyszerűbb, viszont említésre méltó különbség az, hogy az amerikai rendőrök csak akkor igazoltatnak, ha az adott ember bármilyen szabályt sért meg, míg a mi hazánkban lévő rendőrök pedig mondhatni szúrópróba szerűen bármikor igazoltathatnak. Mivel az USA-ban megengedett mondhatni bármilyen ember számára a fegyverhasználat, ezért a helyi szervezetek sokkal kiképzettek, felfegyverkezettebbek mint a hazánk járőrei. Mellesleg amerikában a rendőrrel szemben bármilyen hirtelen vagy félreérthető mozdulat esetén a rendőrök nem haboznak, azonnal sokkolnak.
Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy miért fontos ismertetni a Miranda-figyelmeztetést: A Miranda-figyelmeztetés elég elterjedt, figyelmeztetni kell az érintettet az első kihallgatásakor, hogy nem köteles vallomást tenni, hisz ezzel nem akadályozza az eljárás folyamatát. Továbbá, ha mégis vallomást ad, az bizonyítékként használható fel, viszont mást nem vádolhat a vallomásában. Amennyiben a célszemély vallomást tesz, kötelességünk megkérdezni tőle a nevét, születési helyét idejét, foglalkozását, munkahelyét, iskolai végzettségét családi és egészségügyi állapotát, jövedelmi viszonyait, vagyoni körülményeit. Ez az egész azért szükséges, hogy a célszemély megtudja a jogait, illetve ha mégis vallomásra kerül sor, akkor minden információt megtudjunk és rögzítsünk az adott személyről a rendszerben.
Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy milyen karaktert alakítanál: Fred Hemsworth becenevén Freddy pályakezdő sheriff életét szeretném alakítani. Fred abszolút nem dolgozott még sehol, hisz a nyár elején végzett a főiskolán. A karakterem nem egy társasági ember, jobban szeret egyedül lenni viszont nagyon jó memóriával és tudással rendelkezik. Freddy egy elég okos, művelt ember a mindennapokban, viszont ha olyan társaságba kerül, akkor szeret kibontakozni, mellesleg elég zárkózó természetű aki elítél mindenféle illegális cselekvést és szabálysértést. Tudni kell még azt Fredről, hogy egy tisztelettudó, jómódú húszaséveiben járó amerikai férfi.
Fejtsd ki, hogy mi a különbség a feljebbvaló és a felettes között: A feljebbvaló egy rangban idősebb rendőr akkor jogosult elöljárói viszonyba lépni, ha egy adott esemény megköveteli azt, viszont a felettesek azok mindenféleképpen elöljárók és nem csak szituációtól függően, hanem bármikor adhatnak ki parancsot.
 
Utoljára szerkesztve: