DEPUTY SHERIFF TRAINEE - Berrocal Orien

Goolem

Írnok deák
2021. 05. 22.
644
449
V4 karakter
Ferrufino Zanhuesa
LV karakter
Berrocal Orien

bf35b5fce163fe64a7c339becc4221b2.png


I. SZEMÉLYES ADATOK

Teljes neve: Berrocal Orien
Születési helye, ideje: 721/Peppermint Ln/San Diego/California/80, 24/08/1997
Állampolgárság: amerikai
Személyi igazolvány száma: 970693ZK
Vezetői igazolvány száma: 955531UZ
Fegyverviselési igazolvány száma*: N/A
Lakcím: 44, Ann St, Las Venturas, San Andreas, 7423
Telefonszám: +38-76-753-9801
Magasság: 6'3 (feet, inch)
Testsúly: 198 lbs
Etnikum: Europid
Nem: Férfi


II. TANULMÁNYOK

Legmagasabb iskolai végzettség:
[—] Rendelkezem az Amerikai Egyesült Államokban kiállított középiskolai képzés sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
[—] Rendelkezem érvényes GED teszt sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
[x] Rendelkezem az Amerikai Egyesült Államokban főiskolai vagy egyetemi képzés sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal

Amennyiben egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkezik jelölje a kurzus pontos nevét, szakirányát: Criminal Law

Intézmény neve: San Diego County Sheriff
Végzettség elvégzésének ideje: 06/17/2016
Idegennyelv megnevezése*: Spanyol
Megszerzett szint*: Anyanyelvi szint


III. MUNKAVISZONY

Korábbi munkahely megnevezése: Nordstrom Rack
Betöltött pozíció: Mall security
Munkaviszony kezdete és vége: 07/01/2016 ~ 09/01/2017

Szolgált-e korábban bármely rendvédelmi szervnél: [-] IGEN [x] NEM
Szervezet megnevezése: N/A
Munkakör megnevezése: N/A
Eltöltött idő: N/A



IV. KIEGÉSZÍTŐ KÉRDÉSEK

Van-e bármilyen szenvedélybetegsége: [-] IGEN [x] NEM
Rendelkezik bármilyen testi vagy szellemi fogyatékossággal: [-] IGEN [x] NEM
Állapítottak meg önnél bármilyen testi vagy szellemi betegséget, van-e ez okból gyógyszerszedési kötelezettsége: [-] IGEN [x] NEM
Használt-e korábban bármilyen illegális tudatmódosítószert: [-] IGEN [x] NEM
Felelt San Andreas állam bírósága előtt szabálysértésért amely során felfüggesztett büntetés, próbaidő vagy közügyektől eltiltásban részesült: [-] IGEN [x] NEM
Felelt San Andreas állam bírósága előtt bűncselekményért amely során börtönbüntetésben, házi őrizetben vagy egyéb súlyos eltiltásban részesült: [-] IGEN [x] NEM



V. OOC KÉRDÉSEK


Neved, korod: Goran, 18
Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén: 05/30/2021
Milyen frakciókban voltál eddig SeeMTA LV-n, miért léptél ki belőlük: Eddig semelyik frakcióban se töltöttem be szerepet.

Mutasd be magad legalább öt, legfeljebb tíz mondatban: Goran vagyok, szerveren Golem néven ismernek engem főleg V4 terén. Tizennyolc éves vagyok. Középiskolába járok és azon belül is Számítógépek Elektrotechnikus szakon vagyok. Utolsó évemet kezdem el Szeptemberben. Gyorsan alkalmazkodó személyiség vagyok, könnyen illeszkedek be. RP orientált player vagyok, aktív fórum használó. Ezek mellett V4-en egy illegális frakció tagja vagyok, miben nagy rangon töltöm ki a szerepem. A fórumos részben is nagy teret töltök ki, aktívan RPzek, élményképezek. Sok tapasztalatot tudhatok a magamévá, sokszor voltam Globális szintű RP részese. Ki akarom próbálni a legális oldalát a szervernek. Mivel nyár van ezért sokkal több időt tudok fordítani a SeeMTA-ra ezzel együtt többet tudok lenni az RP szituácókban. Motiváltan állok a frakcióhoz, egy Sheriff karaktert szívesen alakítanék a szerveren, több színt vinnék a karakterem mindennapjaiba.

Csatolj linket az UCP szankcióidról: https://i.postimg.cc/W4FXm8DY/image.png
Csatolj linket az UCP névváltásaidról: https://i.postimg.cc/k50wTSKJ/image.png

Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy miben különbözik az USA rendvédelme, a magyarországitól: Szerintem az Amerikai rendvédelem a Magyar rendvédelemtől abban különbözik legfőképp, hogy az Amerika rendvédelem sokkal több embert foglal magában. Mivel a távolságok nagyobbak, népességre is sokszorosa hazánkénak ezért értelemszerűen jóval több rendfenttartóra van szükség mint hazánkban. Az amerikai rendőrök mindennapjait az is nehezíti, hogy az USA területén az állampolgárok legálisan tarthatnak fegyvert, ezért mindennaposak a fegyveres összecsapások az utcákon. Amerikában álltalában egyedül teljesítenek szolgálatot a rend őrei míg hazánkban általában párban, esetenként többen. A fokozott figyelem elengedhetetlen, ez képzésükben is megfigyelhető. Amerikában, hogy valaki rendőr lehessen nagyon fontos a büntetetlen előélet és minimum egy éretségi. A rendvédelem különbségei a járműflottában is megmutatkozik. Amerikában egy tipikus járőrautó lehet például egy: Ford Crown Victoria, Dodge Charger. Ezek rendőrségi célokra készült járművek, előre megnövelt teljesítménnyel, felhasználható baráttabbá téve érkeznek és megfelelően átalakítva. Nagyobb teljesítményű motorokkal, megerősített felfüggesztéssel, speciális gumikkal illetve fedélzeti elektromos számítógéppel. Egy esetleges igazoltatásnál a járőr köteles közölni a félreállítás indokát a vétkes sofőrrel. Csak akkor alkalmaznak Traffic Stoppot, ha arra van indokuk, indok nélkül nem állítanak meg senkit. Ha gyanús esetleg körözött járművet állítanak meg akkor úgy nevezett Felony Stoppot alkalmaznak. 2x2-es oszlopba sorakoznak fel a félreállított jármű mögött. Megafon segítségével irányítják az átvizsgálást a járműből. A szolgálati járművekben alap tartozék a fedélzeti kamera ami mindent rögzít. Nem utolsó sorban a jogrendszer is különböző hazánkéhoz, néhány példát hozok rá: USA állampolgárok ruházat illetve tulaljodának átkutatásában.
Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy miért fontos ismertetni a Miranda-figyelmeztetést: Mirinda v. Arizona az legfelső bíróság álltal meghatározott alkotmános jog. Benne megtalálható a természetes személy javait biztosító paragrafusok, amelyek inmunitást adnak az önvádaskodás alól. Mirinda figyelmeztetes lényege, hogy a megtévesztéssel szerett vallomások érvénytelenítése, tisztességes eljárásokat elősegítése. Továbbá Jogi képviselővel való konzultáció, vagy annak képviseletét használni, ha nem áll rendelkezésükre illetékes személy, az állam kiállít számukra egyet. Egyenlő bánásmódot és igazságszolgáltatás iránti bizalom megőrzését szolgálja a Mirinda-figyelmeztetés.
Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy milyen karaktert alakítanál: A Sheriff’s Department kötelékében én egy célratörő, keménykezű rendőrt szeretnék játszani aki oda figyel sok-sok apró részletre. Egy családszerető embert aki szeretné biztonságosabbá tenni az utcákat és segíteni a lakosoknak. Olyan karaktert szeretnék akiben megbízhatnak a városlakók és bizalommal fognak fordulni hozzá segítségért.
Fejtsd ki, hogy mi a különbség a feljebbvaló és a felettes között: A "két kifejezés hasonló, mindennapokban különböző jelentéssel bírnak. Felettes kifejezést inkább a mindennapi munkahelyi környezetben használják, ahol a felettes közvetlen kapcsolatban áll az alkalmazottakkal, irányítja és felügyeli. Míg a feljebbvaló kifejezést tágabb értelemben utal valakire, aki magasabb pozícióban van a szervezeti hierarchiában, de nem feltétlenül közvetlenül felelős a szóban forgó személyért.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: BalazsLV