DEPUTY SHERIFF TRAINEE - Aslan Yilmaz [ELFOGADVA]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

smk1312

Újonc
2023. 06. 21.
9
0
V4 karakter
Aslan Yilmaz
LV karakter
Aslan Yilmaz

bf35b5fce163fe64a7c339becc4221b2.png


I. SZEMÉLYES ADATOK
Teljes neve: Aslan Yilmaz​
Születési helye, ideje: 2000.03.18 , Los Angeles.
Állampolgárság: Amerikai.
Személyi igazolvány száma: 577864WU
Vezetői igazolvány száma: 125681YJ
Fegyverviselési igazolvány száma*: -
Lakcím: Las Venturas , Avenida Sur street 12/b
Telefonszám: +38-76-476-7092​
E-mail cím: asyilmaz@seemail.us
Magasság: 6' 2"
Testsúly: 209 lbs
Etnikum: Amerikai
Nem: Férfi


II. TANULMÁNYOK

Legmagasabb iskolai végzettség: Érettségi.
[X] Rendelkezem az Amerikai Egyesült Államokban kiállított középiskolai képzés sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
[—] Rendelkezem érvényes GED teszt sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
[—] Rendelkezem az Amerikai Egyesült Államokban főiskolai vagy egyetemi képzés sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal

Amennyiben egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkezik jelölje a kurzus pontos nevét, szakirányát: VÁLASZ

Intézmény neve: Broadway High School
Végzettség elvégzésének ideje: 05.14.2018
Idegennyelv megnevezése*: Spanyol
Megszerzett szint*: C1


III. MUNKAVISZONY

Korábbi munkahely megnevezése: Gouda Farm​
Betöltött pozíció: Állatgondozó/Árubeszállitó.
Munkaviszony kezdete és vége: 02.11.2020-05.15.2024

Szolgált-e korábban bármely rendvédelmi szervnél: [-] IGEN [X] NEM
Szervezet megnevezése:
Munkakör megnevezése: -
Eltöltött idő: -



IV. KIEGÉSZÍTŐ KÉRDÉSEK

Van-e bármilyen szenvedélybetegsége: [-] IGEN [X] NEM
Rendelkezik bármilyen testi vagy szellemi fogyatékossággal: [-] IGEN [X] NEM
Állapítottak meg önnél bármilyen testi vagy szellemi betegséget, van-e ez okból gyógyszerszedési kötelezettsége: [-] IGEN [X] NEM
Használt-e korábban bármilyen illegális tudatmódosítószert: [-] IGEN [X] NEM
Felelt San Andreas állam bírósága előtt szabálysértésért amely során felfüggesztett büntetés, próbaidő vagy közügyektől eltiltásban részesült: [-] IGEN [X] NEM
Felelt San Andreas állam bírósága előtt bűncselekményért amely során börtönbüntetésben, házi őrizetben vagy egyéb súlyos eltiltásban részesült: [-] IGEN [X] NEM



V. OOC KÉRDÉSEK


Neved, korod: Márkó , 17
Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén: 2023ban regisztráltam ahol még nem nagyon játszottam, de az utóbbi időben napi szinten játszok a szerveren.
Milyen frakciókban voltál eddig SeeMTA LV-n, miért léptél ki belőlük: Nem voltam még.

Mutasd be magad legalább öt, legfeljebb tíz mondatban: Sziasztok. Márkónak hívnak, jelenleg 17 életévemet töltöttem idén. Nagyon régóta rpzek fivem/mta szinten,de egy jó pár hónapja csak mta szinten játszok. Az lv világába nemrég csöppentem bele de van bőven tapasztalatom. Szabadidőmben edzeni,motorozni szoktam. Küzdő sportoltam 9 évet, amit nemrégiben hagytam abba. Hobbim mint említettem a motorozás. Nagyon szeretek csapatban dolgozni illetve a barátaimmal időt tölteni.

Csatolj linket az UCP szankcióidról: https://files.fm/f/rp9yh96nvt
Csatolj linket az UCP névváltásaidról: https://files.fm/f/86ykwf9sqm

Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy miben különbözik az USA rendvédelme, a magyarországitól: Az USA és a magyarországi rendvédelemi szervek közt az eljárások rettentően eltérőek. Míg Magyarországon a belügyminisztérium alá vannak rendelve a rendvédelmi szervek és USA-ban teljesen az ellentétje. Magyarországi rendvédelmi szervek és az USA-i rendvédelmi képzése is nagyban különbözik, Magyarországon teljesen eltérő fegyverekkel/erőkkel dolgoznak minden téren. USA-ban nagyon nagy szó van ráfektetve a képzésekre. Nagy különbség az is hogy USA-ban egyes államokban a törvények eltérőek, míg Magyarországon egy törvény vonatkozik az egész országra. A fegyver használat úgy szintén eltérő, míg USA-ban sokkal "lazább" a törvény a fegyverhasználatra, Magyarországon annyira szigorú egy rendőr számára.
Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy miért fontos ismertetni a Miranda-figyelmeztetést: A Miranda figyelmeztetést egy hatósági eljárás során elengedhetetlen. Miranda jogokról való tájékoztatást törvény rögzíti, így kötelességünk azt betartani. Azért fontos elmondani hogy tisztában legyen a gyanúsított, hogy senki sem kényszeríthető arra, hogy bűnösnek vallja magát és nem köteles önmagát terhelő vallomást tenni. Illetve hogy tud azzal a jogával is élni hogy ügyvéd segítséget kéri vagy magát fogja "védeni". A figyelmeztetés elmulasztása esetén, nem használható fel a bíróságon a vádlott által elhangzott vallomások. Ezért fontos ismertetni a Mirinda-figyelmeztetést.
Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy milyen karaktert alakítanál: Szakmája iránt elszánt karaktert alakítanék. Mindig szeretne fejlődni soha nem akar egy szinten leragadni, aki sokat tenne a csapatért illetve a kollegáiért. Egy határozott ember lennék szolgálat szinten és nem tudnék elmenni bármilyen szabálytalanság mellett. Úgy érzem egy segítőkész karaktert tudnék nyújtani minden téren. Szívesen fogadok bármiféle kritikát, jó tanácsot a karrierhez nem egy "nyálas" karakter lennék aki megsértődik ha mondanak valamit. Összességében egy Aktív, megbízható, segítőkész, elszánt karaktert alakitanék.
Fejtsd ki, hogy mi a különbség a feljebbvaló és a felettes között: A feljebbvaló személy általában tapasztalt rég óta a szervezetben tartózkodó személyt illeti. A felettes meg a vezetőszemélyt jelöli bármiféle szituációban, ő oszjta ki az utasításokat a feljebb valóknak akik az alatta lévőknek adját át ezeket az információkat.
 
Utoljára szerkesztve:

Wexen

slowed + reverb
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 151
1 409
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Harris
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
hiring.png





STÁTUSZ — JELENTKEZÉS ELFOGADVA

Tisztelt Aslan Yilmaz!

Ezúton értesítjük, hogy jelentkezését DEPUTY SHERIFF TRAINEE pozícióra átvettük, státuszát frissítettük. A következő paragrafusban a judícium minőségéről olvashat.

Az elbírálással megbízott Training Bureau Supervisory Staff egy tagja a dokumentumot kiértékelte, válaszainak hitelességéről meggyőződött, azokat validálta.
Ezúton őszinte gratulációnkat fejezzük ki, kérvénye elfogadásra került.

A jelentkezés következő lépése egy interjú beszélgetésen való részvétel. Ezzel kapcsolatban a következő 72 (hetvenkettő) órában belül értesítést fog kapni.

Esetlegesen felmerülő kérdéseit a Training Bureau Supervisory Staff felé címezve segítőkészen várjuk. Amennyiben mégsem kívánja folytatni a jelentkezési procedúrát 24 (huszonnégy) óra áll rendelkezésére ezt jelezni szintén a fent említett címen.

Tisztelettel,

charlieparks.png

Sergeant
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
San Andreas Sheriff's Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.