DEPUTY SHERIFF TRAINEE - Adam Clarence

NandiLV

Pötyögtető
2019. 01. 23.
495
298
Debrecen
V4 karakter
X
LV karakter
Adam Clarence
V2 karakter
X

bf35b5fce163fe64a7c339becc4221b2.png


I. SZEMÉLYES ADATOK

Teljes neve: Adam Clarence
Születési helye, ideje: Las Vanturas, 13. 03.1992
Állampolgárság: amerikai
Személyi igazolvány száma: 870302RA
Vezetői igazolvány száma: 350111NM
Fegyverviselési igazolvány száma*: 887661II
Lakcím: 223 A Strip St, Las Venturas, USA
Telefonszám: +38-76-498-6012
E-mail cím: aclarence@seemail.com
Magasság: 6 ; 4,7
Testsúly: 189,60 lb
Etnikum: Europid
Nem: Férfi


II. TANULMÁNYOK

Legmagasabb iskolai végzettség:
[X] Rendelkezem az Amerikai Egyesült Államokban kiállított középiskolai képzés sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
[X] Rendelkezem érvényes GED teszt sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
[—] Rendelkezem az Amerikai Egyesült Államokban főiskolai vagy egyetemi képzés sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal

Amennyiben egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkezik jelölje a kurzus pontos nevét, szakirányát: -

Intézmény neve: -
Végzettség elvégzésének ideje: -
Idegennyelv megnevezése*: -
Megszerzett szint*: -


III. MUNKAVISZONY

Korábbi munkahely megnevezése: Jesse Car Service
Betöltött pozíció: Szerelő
Munkaviszony kezdete és vége: 2024.06.03.-2024.06.23.

Szolgált-e korábban bármely rendvédelmi szervnél: [-] IGEN [X] NEM
Szervezet megnevezése: -
Munkakör megnevezése: -
Eltöltött idő: -



IV. KIEGÉSZÍTŐ KÉRDÉSEK

Van-e bármilyen szenvedélybetegsége: [-] IGEN [X] NEM
Rendelkezik bármilyen testi vagy szellemi fogyatékossággal: [-] IGEN [X] NEM
Állapítottak meg önnél bármilyen testi vagy szellemi betegséget, van-e ez okból gyógyszerszedési kötelezettsége: [-] IGEN [X] NEM
Használt-e korábban bármilyen illegális tudatmódosítószert: [-] IGEN [X] NEM
Felelt San Andreas állam bírósága előtt szabálysértésért amely során felfüggesztett büntetés, próbaidő vagy közügyektől eltiltásban részesült: [-] IGEN [X] NEM
Felelt San Andreas állam bírósága előtt bűncselekményért amely során börtönbüntetésben, házi őrizetben vagy egyéb súlyos eltiltásban részesült: [-] IGEN [X] NEM



V. OOC KÉRDÉSEK


Neved, korod: Nándi, 20.
Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén: Pontosan nem tudom megmondani, körülbelül 5-6 éve. (talán)
Milyen frakciókban voltál eddig SeeMTA LV-n, miért léptél ki belőlük: Jesse, nem tudtam elég időt forditani rá a munkám miatt, igy kiléptem.

Mutasd be magad legalább öt, legfeljebb tíz mondatban: Sziasztok, Nándi vagyok, egy húsz éves fiatalember. Debrecenben élek és itt dolgozom a FedEx nevű csomagszállitó cégnél már lassan egy éve. Egy csapatmunkában igazán jól dolgozó személyiség vagyok, könnyen beilleszkedem az új helyekre, szerethetőnek mondanám magam, alázatos vagyok, de mint mindenkinek, vannak rossz napjaim. Az RP mindig is vonzott még Samp-on kezdtem el játszani, azóta vagyok a szerepjáték szerelmese.

Csatolj linket az UCP szankcióidról: https://imgur.com/a/rVRIox4
Csatolj linket az UCP névváltásaidról: https://imgur.com/a/S5DNhjU

Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy miben különbözik az USA rendvédelme, a magyarországitól: Egyesült Államok beli és a magyar rendvédelem eljárásai jelentősen különböznek. Amíg magyarországon központi irányítás van, addig Amerikában az ellentéte. Amerikában nagyobb hangsúlyt fektetnek az oktatásra és kiképzésekre, illetve különböző fegyvereket és felszerelést alkalmaznak, mint a magyarok. Magyarországon kizárólag az ORFK-hoz tartozó személyek intézkedhetnek jogerősen, a Polgárőrség és a Közterület Felügyelet, kizárólag a rendőrség jelenlétében tud intézkedni. Magyarországon igen ritka a rendőr-civil szervezetek együttműködése. Egyesült Államokban a rendőrök sokszor szembesülnek fegyveresekkel, mig Magyarországon ez nem elterjedt.
Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy miért fontos ismertetni a Miranda-figyelmeztetést: Ezek alapvető jogok amivel az állampolgárok rendelkeznek, akik bűncselekményt követnek el. Ezeket az alapvető jogokat nem köteles senki sem magától tudni, viszont joguk van élni velük. Ez az, amiért fontos folyamata az előállításnak a Miranda-jogok ismertetése.
Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy milyen karaktert alakítanál: Adam Clarence, született 1992.03.13. Las Venturas. Egy törvényt tisztelő rendőrtisztet alakitanék, aki nem tűri a szabálytalanságot a szülővárosában. Nagyon sokat áldoz a becsületére és harcol az igazáért. Kiemelt figyelmet fektetnék az összetartásra, és a társaim segitésére.
Fejtsd ki, hogy mi a különbség a feljebbvaló és a felettes között: A feljebbvalók a felettesektől kapják az utasitásokat, parancsokat. Általában a feljebbvalók régebb óta a szervezetben tartózkodó személyek, akik tapasztaltak már szakmailag is.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Hűha
Reactions: trinton