denzo x Ölembé

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

denzo

Barangoló
2021. 07. 29.
134
39
V4 karakter
den_cryer
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png



Neved:
denzo


Panaszra tett moderátor neve:
Ölembé


Panasz oka:
Véleményem szerint oktalan büntetőpont.


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
/


Egyéb megjegyzés:
Mai nap elkelt az általam hirdetett jármű és amikor módosítottam a címet kitöröltem a telefonszámom . Úgy vélem ha a jármű amit hirdettem elkelt akkor már a telefonszámnak sem kell szerepelni a hirdetésben illetve elkerülném ,hogy a már eladott jármű miatt keressenek a szerveren a megadott telefonszámon . Ennek ellenére kaptam büntetőpontot .
 

Ölembé

Ailurus fulgens
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 04. 01.
3 083
12 178
Kaposvár
V4 karakter
Adam Cortez
LV karakter
Adam Cortez
Hali.

Elsősorban többszörösen is leszögezném, hogy a hirdető részleg szabályzatát nem csak ketten találtuk ki @Zane -el, sok javaslatot hallgattunk meg, és formáltuk a jelenlegi 2022-es formájára.
Nem a poén kedvéért raktuk bele, azt, hogy minden hirdetéshez mellékeljetek telefonszámot. 2022-ben, már mindenkinél is van telefon, merem feltételezni, és tudja is használni azt.
(+Mivel IC részről beszélünk, nem utolsó szempont ez, az adott személy visszakövetésére, adott hirdetésnél, milyen telefonszámon hirdetett, és mégis micsodát, kinek adta el stb..)

Ha az internetre raksz fel egy hirdetést, azzal vállalod, hogy lekövethető vagy, és leszel is. Ezzel is valamilyen felelősséget vállaltok/vállalnátok az általatok felrakott termékekért. Értsd ez alatt, hogy mi látszódik a képen, milyen telefonszámot tűntetsz fel.
Eddig amióta ez az újabb fórum fut (2019.01.) nem volt különösebben IC jelentősége semminek, egy kvázi világ életében IC résznek titulált alfórumban.

Ilyenre nem volt soha, és nem is lesz lehetőség, hogyha valamilyen általad hirdetett termék elkelt/városban eladtad és utána fogod és random kitörlöd a telefonszámod. Erre van millió meg egy megoldás, legyetek kreatívak ilyen tekintetben a józan ész határain belül. Pl: Hétvégén ettől eddig keressenek, hétköznap nem elérhető a szám stb stb...

Avégett, ha meg ilyen miatt zaklatva érzed magad a szerveren, van a BTK-ban ilyen pont direkt.
image.png

Ha zaklatva érzed magad a nap 24 órájában, és tisztában vagy IC/OOC a BTK pontjaival, akkor a rendvédelmi szervek egyik feladata a sok közül, hogy az adott ország/város népének mindennapjait problémamentesebbé és gördülékenyebbé tegyék.
(Nyilván nem mindennap látnak ilyet a rendvédelmisek, ezt aláírom, azt is, hogy a kapacitás jelenállás szerint sem erre van kitalálva, viszont a lehetőség a BTK alapján mindig ott van, és lesz is, remélem a jövőben is.)

A hirdetés személyes adataiba, de legfőképpen a jármű adataiba nem lehetséges belenyúlni. Egyedül a téma címébe engedélyezett beletoldani ízlés szerint, hogyha eladtál valamit. (Z/H,Zárható,Helyezhető stb)
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.