Elutasítva Denzel Green - Martin

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2024. 02. 08.
42
427
V4 karakter
denzel green
LV karakter
bobby holt
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Denzel Green

A ban időpontja:
2023. 11. 12.

A ban időtartama:
Végleges

Admin neve, aki bannolt:
Martin

A ban oka:
Telefon voice nem megfelelő használata, fun és szidás.

Amiért szeretnéd az unbant:
Sziasztok, az előző két unbannomba már megfogalmaztam elég sok dolgot. Vissza tekintve az amit elkövettem inkább szánalmas, mint vicces. Majdnem egy év eltelt azóta. Sokat változtam én is, mint mindenki ezért úgy gondolom hogy ismét megtudnám állni a helyemet a szerveren. Az új esélyemet már nem dobnám el úgy, mint az elsőt. Bannom ideje alatt elkezdjem játszani Las Venturason, ahol szerintem bizonyítottam hogy tudok értékes tagja lenni a közösségnek. Időközben 'megismerkedtem' a szerveren lévő autós közösséggel, ami nagyon elnyerte a tetszésemet. Ebből kifolyólag rendezvényeket szeretnék szervezni a játékban, mivel rájöttem hogy én is nagyon élvezem ezeket. Sajnos a testvér szerveren lévő kis vagyonomból fakadóan ott nem tudok ilyeneket tenni. Legfőképp ezért szeretném a kitiltásom feloldását és persze azért is hogy megint játszhassak V4-en hiszen alapvetően nagyon élveztem mindig az ott töltött időt.

Megjegyzés:
Tisztában vagyok vele hogy ez egy súlyos dolog amit elkövettem. Szerintem mindenki megérdemel egy második esélyt ebből fakadóan úgy érzem, hogy én is. Sok idő telt el a kitiltásom alatt. Úgy gondolom hogy semmivel nem lenne kevesebb a szerver, hogyha megkapnám ezt. Színesebbé tenném a közösséget amibe tartozok.

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.