Denys Biscay jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Itzisaac

Aktív fórumozó
2019. 01. 26.
235
181
Hátizsák
V4 karakter
Vincent Fisher
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Denys Biscay >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas, 02/10/1992 >

Édesanyja lánykori neve
< Denys Mellisa >

Jelenlegi lakcíme:
< Prickle Pine 36. >

Hány éve él a városban?:
< 23 éve. >
Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< A napokban adtam fel rendőri karrierem, szeretnék egy nyugisabb,jó munkahelyen dolgozni. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Szeretek bütykölgetni, a pályafutásom alatt lehetőségem volt néhány alapot megtanulni, ezért szerintem alkalmas lennék. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Még sohasem dolgoztam szerelőként. >

Előző munkahelye(i):

< Las Venturas Metropolitan Police Dpt. >


Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen, igen >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Denys Biscay >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 15142 >

Eddigi frakcióid:
< LVMPD >

Jelenlegi frakciód:
< - >

Mióta RP-zel?:
< Körülbelül két éve rpzek a seemta szerverein, kisebb nagyon kihagyásokkal. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretnék egy nyugisabb frakció tagja lenni, illetve azért is mert itt vannak a barátaim nagy része. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Aktív tudok lenni, illetve szerintem meglenne a megfelelő hozzáállásom a feladathoz. Úgy érzem, alkalmas lennék. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< 1szer voltam jailben. https://imgur.com/a/RAMHda4 >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem voltam. https://imgur.com/a/yES0JPp >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/xJ5PkNx >

Voltál-e már szerelő?:
< Még nem. >

Mennyi idős vagy?:
< 17 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2019.01.10-én regisztráltam a szervere. Azóta is játszok kisebb-nagyobb kihagyásokkal. >

Használsz-e TS3-at?:
< Természetesen használok. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Természetesen igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Naponta körülbelül 4-5 órát tudnék aktív lenni, hétvégén ez több is lehet. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Hétköznap délután Hétvégén már délelőtt is aktív tudnék lenni. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 1. lehetőség >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Sziasztok, Farkas Krisztofer vagyok 17 éves. Kedvenc sportom régebben az úszás volt mikor még az iskolával mentünk ki úszni, rendszeresen csináltam majd később verseny szerűen sportoltam az úszást később érmeket is szereztem. Mostanában sajnos nincs lehetőségem ezt folytatni, míg ezt a sportot űztem rengeteg tapasztalatot, élményt és sikert szereztem. Én magamat egy illemtudó, kedves és őszinte embernek látom. Szeretek sok új dolgot megtanulni pl.: különböző rp szituációk. Sok új embert szeretek megismerni és velük beszélgetni majd később megismerni. Egy 4 éves gimnáziumba járok, ahol le szeretném tenni az érettségi vizsgát és utána rendszergazda szeretnék lenni és később felhasználni azt a tudást, amit tanultam és segíteni az embereknek, ismerősöknek számítógép problémákban. >
 
Utoljára szerkesztve:

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
606
208
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2020.02.19. 18:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.