DeNy // Jelentkezése TeamSpeak 3 Moderátor szerepre.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DeNy

Újonc
2022. 05. 12.
3
2
LV karakter
Scott Emilia
IG neved:
- Scott Emilia -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Lassan 2017-18 óta használom és figyelem a fejlődését a platformnak. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem soha nem voltam. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Első próbám a jelenlegi szervercsoportnál -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 3-4 óra hossza. Ez a szakmai vizsga időszaka miatt jelenleg képlékeny és változó. Viszont időt fordítani bármikor tudok. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Alapvetőleg 2-3 óra hosszát napközben képes vagyok aktívan végig vinni de hétvégén nagyobb számban és nagyobb aktivitással. Ha adódik lehetőségem akkor napközben is előfordul nagyobb aktivitás viszont a leírt óraszám a fix idő amit teljesíteni tudok. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Nagyon sok helyen aktívan részvettem a moderátori csoportokban és van tapasztalatom. Viszont egyértelműen van amit nekem is még újra kell tanulmányoznom és nagyonn figyelmet fordítanom rá de elszántan állok a feladathoz és soha nem okoztam csalódást akár aktivitás akár emberiség terén. Önbizamam mindig adott és céltudatosan tudom mit csinálok és milyen helyzetben hogyan kell reagálnom avagy hozzá állnom akárt egy feladathoz/ügyhöz akár egy játékoshoz. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Elszánt és céltudatos vagyok minden képpen szeretnék egy nagyobb közösség tagja lenni ahol tanulhatok új dolgokat vagy akár taníthatok is ha arra kerül sor. Tiszteletteljes vagyok a nállam nagyobb rangidősebb moderátorokkal viszont emberileg nem tekintem felettem lévőnek a csapatom tagjait egyaránt kezelem a játékosokat ahogy a tagokat is a csapatban. Szeretnék kiteljesedni a poszton és segítséget nyújtani vagy éppen csak a feladatköröm alapvető részeit végezni. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Részlegezve ha TS3-on belül akad el és azon belül kéri a segítségem témához állva igazítom el az adott játékost ez lehet szabályzat bemutatása, szobákon való eligazodás, adott adminisztrátorokhoz való irányítás, fogalmak tanítása elmagyarázása vagy amihez éppen kéri a segítségem. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Aktivitásban,eligazításban,tanításban, és a feladatkörök pontosabb teljesítésében. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Jelenleg nincs. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Célom egy baráti kör kialakítása és a közös hang megtalálása mint a csapatban mint a játékosok tagjaival. Ezen felül elsimerés és odafigyelés elérése amivel magamnak bizonyítom hogy kellő tagja vagyok a csapatnak és a szervernek. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Türelmes -
- Helyzet felismerő -
- Alkalmazkodó -

Negatív:
- Időnkénti önbizalom hiány (nem kifelytendő okok miatt) -
- Túlpörgő vagyok túl tudom magam vállani. -
- ... -

Mennyi idős vagy?:

- 17 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Nevem andrás 17-éves technikumi tanuló vagyok. Aktívc sportoló és céltudatos mint sport mint tanulmány terén. Álmaim nagyrésze szerény véleményem szerint jó úton halad ezáltal aktívan részveszek a gépes játékok világában is és ezen felül a social media oldalakon. Nagy érdeklődési köröm első sorban a SNEAKER világ ami lassan 2 éve húz magához. Ezen felül sport terén gyerekkori kezdéssel a football világa az egyik fontos szerepe az életemnek. Néhol a streamerek követése is lefoglal viszont tervezve van hogy bele kezdek én is abba a világba és kipróbálom magam új területeken is.
 
  • Tetszik
Reactions: KrisztJohnson

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 317
1 373
LV karakter
Leon Seanetti
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Nem a minta szerint töltötted ki a jelentkezésed.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.