Dennis Lawrence panasza!

Kriszuuu

Újonc
2019. 05. 01.
21
4
V4 karakter
Dennis Lawrence
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
belsoellenorzesiosztaly@nav.hu

Pénzügyőrre tett panaszbeadvány


Panasztevő neve:
<< Dennis Lawrence >>
Panasztevő születési helye, ideje:
<< Los Santos, 1985.12.12 >>
Panasztevő telefonszáma:
<< +38-76-741-1201 >>


Panaszra tett pénzügyőr neve:
<< Aiden Westfallen >>
Panaszra tett pénzügyőr jelvényszáma:
<< nem emlékszem >>
Panaszra tett pénzügyőr gépjárművének adatai:
<< - >>
Intézkedés helyszíne,időpontja:
<< - >>


A panaszolt intézkedés, cselekmény leírása, indoka:
<< A mai napon 2024.08.20-án a délután folyamán kaptam egy büntetést az miatt mert nem volt nálam a jogosítvány. Az autómat egy ismerősöm vitte el, de mint kiderült az éjszaka folyamán 23:00 óra körül ültem a kocsiba egy út szélén és megjelentek mögöttem a NAV-os kollégák az miatt, hogy az autón körözés van RUM miatt. Ezután kihívták az illetékest a helyszínre aki rá tette az autóra a körözést. Az illető pedig Aiden Westfallen volt. Próbáltam elmagyarázni, hogy nem én vittem el a kocsit a helyszínről, hanem egy ismerősöm. Megkértem, hogy mutasson nekem arról bizonyítékot, hogy valóban alátámassza azt hogy én vittem el és ez miatt van rajta körözés. Nem történt meg, elléggé ellenszenves volt velem. Ezután történtek tovább a dolgok, bevittek az Őrsere, kérdéseket tett fel nekem, amire mondtam nem vagyok köteles válaszolni mivel jogomban áll hallgatni. Ő ezt feljegyezte egy RSZ-nek, illetve azokért is RSZ-t jegyzett fel mert kínomban elmosolyodtam többszőr mivel figyelmen kívül hagyott engem. >>


Melléklet:
<< >>


Aláírás:
<< Dennis Lawrence >>
 

Milka

🐂🍫
Támogató
2019. 01. 10.
372
512
Veszprém
V4 karakter
Derren Conrad
LV karakter
Ransom Anderson
V2 karakter
Amado Francisco
NEMZETI ADÓ- ÉS VÁMHIVATAL
BELSŐ ELLENŐRZÉSI OSZTÁLY
✉ belsoellenorzes@nav.hu

Tisztelt panasztevő!
Tájékoztatom, hogy az ügy kivizsgálását a Belső Ellenőrzési Osztály megkezdte.

Az ügy teljeskörű kivizsgálásáig szíves türelmét kérem!​

San Fierro, 2024.08.21.
Nil Marlon
Belső Ellenőrzési Osztály​
 
  • Tetszik
Reactions: Néma

Milka

🐂🍫
Támogató
2019. 01. 10.
372
512
Veszprém
V4 karakter
Derren Conrad
LV karakter
Ransom Anderson
V2 karakter
Amado Francisco
NEMZETI ADÓ- ÉS VÁMHIVATAL
BELSŐ ELLENŐRZÉSI OSZTÁLY
✉ belsoellenorzes@nav.hu

Tisztelt panasztevő!
Tájékoztatom, hogy az ügy kivizsgálását a Belső Ellenőrzési Osztály elvégezte.

Az Ön által bejelentett esetet részletesen megvizsgáltuk. A rendelkezésre álló információk alapján megállapítást nyert, hogy a rendőrrel szembeni tiszteletlenség miatt kiszabott büntetés jogtalan volt. Az igazoltatást követően Ön felszólítást kapott, hogy érvényes jogosítvány hiányában ne vezessen tovább. Azonban a kamerák többször is jelezték, hogy a jármű mozgott, és ezt követően az egység megtalálta a körözött járművet, melyben Ön tartózkodott. Mivel nem tudta bizonyítani, hogy a járművet más vezette, a felelősség Önt terheli.

A jogtalan bírság miatt Ön jogosult kártérítésre, melynek összegét a Nemzeti Adó- és Vámhivatal viseli. A kártérítés mértéke 187.200$. A kártérítési összeget a San Fierro Nemzeti Adó- és Vámhivatalnál veheti át, amelyhez kérem, forduljon hozzám vagy egy Vezetőségi taghoz.

Aiden Westfallen pénzügyőrt, szóbeli figyelmeztetésben részesítem.​

San Fierro, 2024.08.24.
Nil Marlon
Belső Ellenőrzési Osztály​
 
  • Menő
  • Tetszik
Reactions: Petar és Néma