Dennis Jelentkezése TeamSpeak moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

denniskeee

Pszichés gondok testvér de nem ELTE PPK
Támogató
2019. 01. 23.
136
2 279
V2 karakter
Fabrizi Bertozzi
<IG neved>
dennis bacque
<Mióta használod a TeamSpeaket?>
Legalább 3-4 éve használom már a platformot.
< Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra? >
Nagyon sokat fent szoktam lenni a szerveren, legfőképp haverokkal és frakció társakkal beszélgetek, így pontos időt nem tudok mondani de 6-7 órát biztosan tudok teljesíteni.
< Miért válasszunk be téged a csapatba? >
Azért gondolom magamat alkalmasnak a csapatba, mert szerintem gyorsan megtalálom a közös hangot az emberekkel, és mindenről tudok beszélni. Szerintem élvezhető egy társaság vagyok, de ez attól is függ hogy miről van szó.
< Mivel tudnék többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz >
Az újonnan érkezendő embereknek segítenék be illeszkedni a közösségbe, barátkozni beszélgetni velük.
A trolkodó embereket kiszűrni, szankcionálni.


< Miért szeretnél a csapathoz tartozni? >
Azért szeretnék a csapathoz csatlakozni,mert szeretek az embereken segíteni ahogy csak tudok.
Illetve tudást is tudnék még szerezni a feladatom elvégzéséhez.

< Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását >
Első sorban elmagyaráznám nekik a szabályzatot és ha érti már akkor kikérdezném.
Mondanák neki néhány fontosabb kisebb tippet is.

< Számomra legfontosabb szabálypontok. >
- Más szerverek hirdetése (link, kép, avatar stb.)
(Ez szerintem teljesen nonszensz ha valaki ilyet csinál, csak magát járatja le.)
. Mások piszkálása, zaklatása, szidása, fenyegetése, lejáratása, kifigurázása szigorúan tilos. Ezen felül tilos a lányokat zaklatni, piszkálni.
(úgy gondolom és szerintem az emberek 90%-a úgy van ezzel hogy semmit értelme, mert jobb a társaság ha mindenki jóba van mindenkivel.)
- Tilos mások nem publikus adatainak (facebook, képek stb.) kiadása, ezek felhasználása.
(Szerintem ez is nagyon egyértelmű dolog, mindenki a saját dolgával foglalkozzon.)

< Ismeretség a teamen belül >
Sok moderátort nem ismerek, de ezen szeretnék változtatni, azért is szeretnék jelentkezni.
< Referenciáid >
Nem érzem azt hogy töltöttem be volna valaha nagyobb szerepkört a szervere, így nem tudok mit mondani.
< Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni? >
Elmagyarázom neki ismét hogy nem tudok adni neki engedélyt, és ha nem érti meg akkor megkérek egy másik nagyobb moderátort hogy bizonyítsa be az állításom.
< Magamról >
Marcinak hívnak 18 éves vagyok. Vas megyében élek, itt is tanultam, most éppen a munka világában élek. Szeretek közösségben lenni, bulizni, kocsikázni, hülyéskedni.
Tudok komoly is lenni, mert az élet sokszor megtanított már a komolyságra, mellet azért kell közben gyerekeskedni. Szerintem gyorsan megtalálom a helyem az új közösségeben. Vannak jó és rossz tulajdonságaim is mind mindenkinek.
Szeretem ha másnak tudok segíteni, egyszerűen ez alap dolog számomra.




 
Utoljára szerkesztve:

REFLEX

most envied one
2019. 03. 11.
551
1 760
19
Budapest
V4 karakter
Corinna Keiner
LV karakter
Leontij Ivanenko
Nem ismersz sok moderátort? Azért beleírhattál volna :c.

Úgy gondolom, hogy motivált vagy, voltál admin is, ott is próbáltad a legjobb arcodat mutatni, remélem hamarosan próbaidős moderátorként fogsz bejönni Debo szobába.

T Á M O G A T O M!


- reflex
 

Keep.

Az év TeamSpeak 3 moderátora 2021-ben.
2020. 03. 11.
543
1 141
V4 karakter
Yern Sclair
LV karakter
Rahmi Baykarak
Pörgessük meg a lapot, nemhinném, hogy be kéne mutassalak bárkinek is!
Kitartó, nagy arc vagy, sokat köszönhetek neked is!


S O K S I K E R T, mindenképp támogatom!
 

aRenji

Barangoló
2019. 01. 10.
78
189
V4 karakter
Renji Mikhailov
LV karakter
-
V2 karakter
-
Szia, nem kell senkinek bemutassalak igazán jófej arc vagy. Jókat szoktunk röhögni meg Zalan lájvokat nézni :ROFLMAO:
Nem tudok rólad rosszat mondani, teljes mértékben TÁMOGATOM a lapodat.
 
  • Imádom
Reactions: denniskeee

Raven

?
2019. 01. 10.
349
1 303
V4 karakter
Darko Stanišić
Szia, ismerlek egy ideje, ahogy a többiek, én is csak támogatni tudom a bekerülésed, rosszat szerintem nem is tudnék veled kapcsolatban felhozni. Sok sikert:)
 

Roy.

yo
2019. 06. 17.
255
697
18
V4 karakter
Zane Cross
Csáó,ismerlek már egy ideje,jófej srác vagy,aki biztos,hogy megállná a helyét moderátorként :D Sok sikert,Támogatom a bátyust!
 
  • Imádom
Reactions: denniskeee

Noel.

Szeretem a 🍒-t.
2019. 05. 18.
439
1 059
V4 karakter
Kayden Reed
Cso !

A lap formazasa elegge olvashatatlan, ezen valtoztathatnal.

A Referenciaidhoz nem irtal semmit, de a " Mivel tudnék többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz " oda meg azt irtad, hogy azert lennel jo, mert mar valahol megalltad a helyed.

Akkor, hogy van ez?
(Ha kerdesed van, keress fel TeamSpeaken)
#Noel
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: dzsoi és nempatrik

denniskeee

Pszichés gondok testvér de nem ELTE PPK
Támogató
2019. 01. 23.
136
2 279
V2 karakter
Fabrizi Bertozzi
Cso !

A lap formazasa elegge olvashatatlan, ezen valtoztathatnal.

A Referenciaidhoz nem irtal semmit, de a " Mivel tudnék többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz " oda meg azt irtad, hogy azert lennel jo, mert mar valahol megalltad a helyed.


Akkor, hogy van ez?
(Ha kerdesed van, keress fel TeamSpeaken)
#Noel
cső!
Mivel ilyen szépen leírtad mit hibáztam a lapban ezért neki is állok kijavítani a hibáim :D Köszi a tanácsot!
 
  • Tetszik
Reactions: Debo és Noel.

Scream

Too Fast 2 Live, Too Young 2 Die
Támogató
2019. 01. 10.
389
344
Mende
V4 karakter
Kaylee Madden
LV karakter
V2 karakter
A lapod teljes mértékben rendben van, a formázásod szép, olvasható és kúltúráltan megformázott. Szépen összeszedted a mondandód, bár egy-két helyen írhattál volna többet.
Hajrá hajrá!!?
 
  • Tetszik
Reactions: denniskeee

Paulo

Legendás író
TS-SA
v4
2019. 01. 10.
4 408
1 898
V4 karakter
Paulo Trevisan
Gratulálunk, jelentkezési lapod megfelelt az alapvető követelményeknek.

Sikeresen tovább jutottál a jelentkezés második feléhez, ahol egy rövid beszélgetésen kell majd megmutatnod nekünk, hogy alkalmas vagy Moderátor feladatok elvégzésére.

A meghallgatás időpontjairól hamarosan, fórumon lesztek értesítve. Amennyiben egyik időpont sem felel meg számodra, jelezd felénk!

Személyes vélemény:
Formázásilag és tartalmilag is jó lett.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.