Dennis Archer jelentkezése a Redline Auto Servibe-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

gyozoo14

Újonc
2020. 02. 17.
34
25
20
V4 karakter
Kenneth Carter
LV karakter
Panthen R Kevin
g6ihL4y.png


Teljes neve:
<Dennis Archer>

Születési helye, ideje:
<Las Venturas hospital, 1995.03.12>

Édesanyja lánykori neve:
<Stephanie Smith>

Jelenlegi lakcíme:
<Las Venturas Stoneage 54.>

Hány éve él a városban?:
<25 éve>

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
<Szeretném tovább folytatni édesapám munkásságát, mivel régebben sokat szereltünk együtt. Ő is szerelőként dolgozott az egyik helyi szerelő cégnél, csak mostanra már felmondott. Nagyobb színvonalra akarom emelni jelenlegi tudásom, így egy szerelői cégnél szeretnék elhelyezkedni, ezen felül reménykedem hogy sikerül néhány új embert is megismerni! Illetve jó kapcsolatot kiépíteni velük.!>

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
<Régebben édesapámmal sokat szerelgettem autókat, ezért van némi tapasztalatom ebben a munkakörben. Szeretem az autókat. Pár dolgot meg tudok csinálni egy autón, vagy ki tudok cserélni néhány alkatrészt, mert én voltam édesapám segédmunkása. Ha volt itthon valamilyen kocsi amit meg kellett szerelni akkor azt szerelgettük, így sok dolgot sikerült el lesnem tőle, hogy ő hogyan is csinálja. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
<Igen.>

Előző munkahelye(i):
<Bone Country Szerelőközpont>

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
<Igen, rendelkezem!>

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

<Dennis Archer>



dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
<3387 perc>

Eddigi frakcióid:
<Nem voltam frakcióban.>

Jelenlegi frakciód:
<--->

Mióta RP-zel?:
<2017 nyarán kezdtem az RP-zést alacsonyabb-nagyobb szinten, még SAMP-on>

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
<Szeretném kipróbálni a Szerelő frakciót, mert még nem volt lehetőségem. Szeretnék új embereket megismerni, minél több RP szituációban részt venni, ezzel fejleszteni az RP tudásom.>

Miért pont téged válasszunk?:
<Szeretek csapatban dolgozni, sokat szoktam RP-zgetni, illetve sok RP tapasztalatom van. Alázatos vagyok, elismerem ha hibáztam, és ha hibáztam akkor próbálom minél előbb megoldani a dolgot. Tudok alkalmazkodni másokhoz. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<Nem voltam. https://imgur.com/a/NCFBZlN>

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<Nem voltam. https://imgur.com/a/NCFBZlN>

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<https://imgur.com/a/B5XBb6h>

Voltál-e már szerelő?:
<Nem voltam>

Mennyi idős vagy?:
<Jelenleg 15 éves vagyok>

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
<1-2 hónapja.>

Használsz-e TS3-at?:
<Igen, rendszeresen használom>

Használsz Facebook fiókot?:
<Igen, használok>

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
<Mivel Gimnáziumban tanulok, és bejárós vagyok, így sokkal fáradékonyabb vagyok. Ha sok a tanulni való akkor 1 órát, de általában hétköznap 2-3 órát, hétvégén pedig ahogyan az időm engedi 5-6 óra. De ez változó.>

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
<Délután>

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
<1. vázlatpont>

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
<Győzőnek hívnak, 2004 március 04-én születtem Budapesten. Jelenleg nem Pesten lakom hanem tőle -50 km-re egy kisebb faluban, de viszont iskolába Pestre járok. Gimnáziumban tanulok. Arról még nincs teljesen elképzelésem, hogy mi szeretnék lenni a jövőben, vagy hogy milyen szakmám legyen, de gimnázium után szeretnék továbbtanulni, még egyetemre vagy főiskolára menni. De eddig a Rendőr szakmán gondolkoztam. 2017 nyarán kezdtem az RP-zést SAMP-on a régi FAYRPG-n. Hobbim a motorozás, szeretek motorozni, ha van szabadidőm akkor motorozni szoktam, ez mellett jelenleg nem sportolok semmit. Érdekel a testépítés, majd szeretnék kondiba járni. Régen sokat voltam kint barátokkal a szabadban, és játszottunk együtt. Régebben fociztam, ott kapus pozíciót töltöttem be. Körülbelül fél évig le is voltam igazolva a helyi csapathoz. Sokat jártunk edzésre, meccsekre, de már nem szeretem annyira a focit. Sokkal jobban érdekelnek már az extrém sportok, gondolkozom hogy valamit a jövőben lehet ki kellene próbálni, de jelenleg a motor jogosítványon gondolkozom.>
 
Utoljára szerkesztve:

Radi

𝘈𝘥 𝘈𝘴𝘵𝘳𝘢 𝘗𝘦𝘳 𝘈𝘴𝘱𝘦𝘳𝘢𝘴🪐
Globális Moderátor
v4
2019. 03. 15.
517
1 690
26
V4 karakter
Shawn Fairburn
Új év, új név, új lehetőség.
Sok sikert.
Támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: Z0Z0

Leen

Fórum betyár
Támogató
2019. 02. 17.
1 136
962
35
Las venturas
V4 karakter
Lisa Hooren
LV karakter
Mia Leen
Hello ! szépen megírt lap! Viszont kevés a játszott perced a többivel nem lenne probléma ezért Tartózkodom!
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
606
208
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2020.02.19. 18:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.