Denis Zharkov

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
JELENTKEZÉSI LAP

IG NEVED: Denis Zharkov
V2 REGISZTRÁCIÓD IDEJE: 2018-10-22 18:47:32
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 158413 perc
IC SZINT: 56-os szintű vagyok jelenleg.

KOROD: 18 éves vagyok.
PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Helló. Márknak hívnak, 18 éves gimnazista vagyok. Jelenleg érettségiző évbe vagyok, 1 hónap múlva fogok érettségizni magyarán. Mivel érettségizek és tanulok így nem sok szabadidőm van, de az a napi 4 óra megoldható lenne a számomra, mivel este fele tudok lenni két órát meg kora délután is két órát(14:00-tól 16:00-ig). Érettségi után szeretnék tovább technikumra menni, ott is logisztika irányba és abban elhelyezkedni. Amikor van a tanulás mellett egy kis szabadidőm, akkor azt gép előtt szoktam elütni vagy a kutyámmal játszok. Emellett még sportolni is szeretek, szoktam is néha-néha bár ez a karantén miatt jelentősen csökkent. Röviden tömören ennyit kell tudni rólam.

UCP BAN KÉP*:
<LINK>

UCP JAIL KÉP*:
<LINK>

UCP NÉVVÁLTÁS KÉP*:
<LINK>

[ *: KIZÁRÓLAG HITELES ÉS TELJES UCP KÉPET FOGADUNK EL (imgur.com) ]

VOLTÁL E MÁR SZERELŐ SEE MTA SZERVEREN: Igen / Nem
- HA IGEN, MELYIK SZERVEREN: V2 / V3 / LV

VOLTÁL E MÁR V2 SZERELŐ FRAKCIÓ TAGJA [SCCS, FIX]: Igen / Nem
- HA IGEN, MIKOR: 2019.04.06. és 2019.05.01. között. Ekkor nagyjából kezdő vagy haladó vontatós ragnot értem el az a szerinti rang beosztás alapján.
- HA IGEN, TÁVOZÁSOD OKA: Annyi volt az oka amikor távoztam, hogy volt pár ismerős akikkel 0-24 együtt RPztünk, aztán ők mentek TEK-be, és én utána 1 hétre rá kiléptem és elmentem velük TEK-be, ahol egy leaderi rangot sikerül elérnem, de utána bizonyos okokból eltávolításra kerültem.
- HA SCCS-BEN, MI VOLT AZ IG NEVED: Liza K Daroon, Liza Mills és Liza Whitfiled, talán ez a három.

VOLTÁL E MÁS FRAKCIÓ TAGJA: Igen / Nem
- HA IGEN, HOL:
Igen, voltam. A közel 3-rom éves pályafutásom alatt majdnem hogy mindegyik frakcióba volt. Legutóbbi frakcióm a McCorimck Paradise volt.
- HA IGEN MENNYI IDEIG:
Mindegyikbe voltam bő 1 hónapot.
- HA IGEN, TÁVOZÁSOD OKA:
Legtöbbször általában kicsit ráuntam a frakciókra és ezért távoztam vagy nem jött be a közösség ahol voltam.
- HA IGEN UTOLSÓ FRAKCIÓD: McCormick Paradise
- HA IGEN, UTOLSÓ TÁVOZÁSOD IDEJE: 2021.03.30.

MIÉRT SZERETNÉL AZ SCCS TAGJA LENNI:
Szeretnék egy olyan frakció tagja lenni, ahol az érettségire való készülés után kicsit kitudok kapcsolódni, de közben még is csinálni valamit, hogy ne unatkozzak a szerveren, meg vissza is vágyok a szerelők körébe és némi pénzre is szert szeretnék tenni.

--- Nyitvatartási időben legyél aktív (napi 4 óra minimum) ---

NAPONTA MENNYI IDŐT TUDSZ AKÍTV LENNI NYITVATARTÁS ALATT (HÉTKÖZNAP): 3-4 óra között.
NAPONTA MENNYI IDŐT TUDSZ AKÍTV LENNI NYITVATARTÁS ALATT (HÉTVÉGE): 5-6 óra tájékát.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen / Nem
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK / MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen / Nem

EGYÉB:
Lap editelve lett egy kicsit. (2021.04.06.)

 
Utoljára szerkesztve:

PÁL

Barangoló
2019. 04. 11.
135
179
18
Siófok
V4 karakter
Vladan Lukic
V2 karakter
Vladan Lukic
Régóta ismerlek szorgalmas srác vagy és normálisan eltudod végezni a dolgaidat TÁMOGATOM!
 
  • Imádom
Reactions: Kalmi és dr3X

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2021.04.07 17:00
 
  • Imádom
Reactions: PÁL és dr3X
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.