Denis Cervantes jelentései [08.12.-08.18.]

Pampi

Barangoló
2023. 04. 07.
79
158
V4 karakter
Denis Cervantes
LV karakter
Donte Masstes

*Név:
~ Denis Cervantes ~

*Rendfokozat:
~ Próbaidős Őrmester ~

*Nyomozásban résztvett személyek:
~ Salvatore, Ayerbe, Belucci, Sandstorm, Maklouf, Cervantes nyomzók. ~

*Előállított személy neve:
~ Marco Conti ~

*Vádak:
~ IFBKF, ITBK, REMJ, RUM, IKBK ~

*Előállított személy által használt gépjármű(vek):
~ Doge Demon SRT frsz.: CREEPIN ~

*Nyomozás részletes leírása:
~ Készenléti nyomzó feladatot láttam el a D-01-es egységben, Salvatore és Ayerbe nyomozókkal. A megalakulás után Montgomery és Blueberry határán mentünk, mikor figyelmes lettem egy gyanus járműre. A járművet követni kezdtem távolabról, de kiszúrt, és elkezdett nagy gázzal menekülni előlünk. A felszólítások után sem állt meg, csak a gázra taposott. Egy körübelül 10 percres üldözés után gyárnál megállt, egy Uzi típusú fegyverrel a kezében kiszált, mikor hátulról lesokkolták. Megbilincseltük, őrizetbe vettük, ilegális tárgyait lefoglaltam. Beszállítottuk a közpotba, ahol kihallgatást követően megkezdte a börtönbüntetése letöltését. ~

*Képi bizonyíték:
~ ~

((*kép/log a lecsukásról)):
~ ~

((*kép a lefoglalt tárgyak megsemmisitéséről)):
~ ~

 

Pampi

Barangoló
2023. 04. 07.
79
158
V4 karakter
Denis Cervantes
LV karakter
Donte Masstes

*Név:
~ Denis Cervantes ~

*Rendfokozat:
~ Próbaidős Őrmester ~

*Nyomozásban résztvett személyek:
~ Zara Rae, Brian Doung, Jayce Haggerty, Zane Cortez, Denis Cervantes nyomozók.~

*Előállított személy neve:
~ Esperanza Berganza ~

*Vádak:
~ ITBK,IFBKF,IFAB,NYH,HF ~

*Előállított személy által használt gépjármű(vek):
~ Harley Davidson Fat Boy, Frsz.: NOTGOOD ~

*Nyomozás részletes leírása:
~ Éjszakai szolgálatellátás közben érkezett a 37-es bejelentés, amire kimentünk. Nem találtuk a személyt akiről szólt a bejelentés, de pár percre rá, sms-t adott a bejelentő, hogy újra visszatért akiről szól a bejelentés. A bejelentésben, illegális tárgyakról beszéltek, és azoknak adás-vételéről. A bejelentett személyt igazoltattuk, járművét átnéztük, és a ruházatátvizsgálás közben előkerült néhány illegális tárgy, és fegyverek. őrizetbe vettük, és előllítottuk a központban. A kihallgatást elvégeztem, és börtönbüntetését elkezdte letölteni. ~

*Képi bizonyíték:
~ ~

((*kép/log a lecsukásról)):
~ ~

((*kép a lefoglalt tárgyak megsemmisitéséről)):
~ ~

 

tommen.

2+2=5
2019. 01. 10.
1 014
3 755
18
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
Tisztelt Cervantes próbaidős rendőr őrmester!

A jelentéseit egyesével elolvastam és kiértékeltem. Szép munkát végzett a társaival a hét folyamán, büszke lehet a teljesítményére. Őszintén remélem, hogy sok hasznos szakmai tapasztalatra tett szert a szolgálatteljesítése során. Folytassa a munkát így tovább!

A jelentését ellenjegyzem.

Maximilian Leitner
rendőr főhadnagy
 
  • Imádom
Reactions: Pampi