Denis Capella - Ignacio Freixa #Ballu

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TrstMe

A legjobban teljesítő Adminisztrátor | 2023
SzerverAdmin
v2
2020. 01. 22.
105
265
V2 karakter
Ezra_Halcyon
v2logo.png


Játékos (IG) neved:
< Denis Capella >

Panaszolt fél játékos (IG) neve:
< Ignacio Freixa >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Zavartalanul rendezzük a farmot mikor az NNI-ből bejönnek páran, a stílust IC szerep szerint intézi amivel baj nincs, de nem tudom, hogy a teljesen legális farmon látszatra teljesen legálisan viselkedő embereket miért kell ilyen fun stílussal lekezelni. Az RP amit választott az érintett fél (Ignacio Freixa) nem gondolom, hogy egy RP szerveren megállja helyét főleg, hogy semmi olyan IC dolog nem történt ami miatt egy nyomozónak így kéne viselkednie. >

Bizonyítékok:
< [2021-05-15 23:30:22] [Output] : *** Ignacio Freixa elkezd cryolni.
[2021-05-15 23:29:58] [Output] : Ignacio Freixa mondja: De arra a bejelentésre jöttünk hogy a barátjának 5cm-nél kisebb a fasza.
https://imgur.com/a/pS5Oren>

Megjegyzés:
< Nincs megjegyzésem, szerintem mindent leírtam amit szerettem volna. >
 

Danson

Lelkes fórumhasználó
2019. 05. 06.
371
1 957
21
V4 karakter
rafal godek
LV karakter
jael dobbs
Na csumi, első sorban az egész dolog ic ügy. Ha meg nem tetszik az rp stílusom akkor jelezd felém OOC chaten. Mivel nincs megszabva hogy milyen stílusú embert rpzek. Mivel a szerver szabályzat nem tiltja azt hogy a /me kizárólag magyar szavakat tartalmazhat ezért jogtalanak tartom. Ezért lett kitalálva az NNI-nek az alfórumja hogy az ilyen fajta panaszt meg tudd ejteni viszont az a panasz kizárólag ic alapú. Ha esetleg szükséges ts, akkor tudok menni. Ennyi hozzá fűzni valóm lenne a bírálatra várok.
 

Ballu

...to side like a rollercoaster?
Támogató
2020. 04. 19.
126
419
Hungary
V2 karakter
Braheem U Pucu
Sziasztok!
Bizonyítékot alaposan megtekintve a következőre jutottam.
Mivel ezt:.

[2021-05-15 23:29:58] [Output] : Ignacio Freixa mondja: De arra a bejelentésre jöttünk hogy a barátjának 5cm-nél kisebb a fasza.

Arra a kérdésre írta amit a társa, a barátja írt hogy "Most ezért jöttünk?"
Vagyis nem neked, mint ismeretlen embernek ezért csak figyelmeztetnélek hogy legközelebb ne így nyilvánulj meg. Egy olyan karakterrel aki több főiskolát elvégezve tudott eljutni a nyomozói karrierjére, nem megfelelő dolog ez. Valamint a frakciód vezetőjét megkerestem és beszéltem vele ez ügyben.
Ez pedig:

< [2021-05-15 23:30:22] [Output] : *** Ignacio Freixa elkezd cryolni.
Lehetséges hogy nincsen a szabályzatban, viszont magyar szerveren vagy. Nem véletlenül nem ír senki ilyesmiket, nem szeretném ha folytatnád ezt az irányt.

Figyelmeztetést megkaptad, panaszkönyvet zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.