Deniel Walker jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DenielLV

~ Diplomás érdekfeszítő ~
2020. 08. 23.
108
256
20
LV karakter
Deniel Walker
jobapply.png

I. Személyes adatai
Keresztnév: Deniel
Vezetéknév: Walker
Születési hely, dátum: El Quebrados Hospital, 1999.05.11
Lakcím: Rockshore East 11B
Telefonszám: +38-76-902-1780
E-mail cím: denielwalker@seemail.com

II. Végzettség és tapasztalat, vezetői engedély
Legmagasabb iskolai végzettség: Középiskola
A jogosítvány száma: 902328UK
A vezetői engedély érvényességi ideje: 2023.08.02

III. Büntetett előélet
Korábban elítélték-e, volt/van folyamatban lévő eljárása: NEM
Korábban fogyasztott-e bármiféle illegális kábítószert: NEM

Igen válasz esetén mikor élt legutóbb bármiféle illegális szerrel? -



OOC információk

Neved: Dániel
Életkorod: 19
AccountID: 2029
Játszott perc: 84.300
Korábbi kitiltások/adminjailekről kép csatolás: AJ/BAN
Korábbi névváltásokról kép csatolás: NÉVVÁLTÁS

Rövid, pár mondatban bemutatkozás: Daninak hívnak, 19 éves vagyok, külföldön élek, hobby szinten foglalkozok számítógép szereléssel, amit nagy örömmel csinálok minden egyes alkalommal, de nem ezzel szeretnék foglalkozni az életem során. Nagy érdeklődésemet mutatom az OMSZ felé és miután megérettem arra a korra, és kellő vezetési tapasztalatom lesz, bele szeretnék vágni a mentős pályába. 8 éve rp-zek, voltam már több szerveren is, de ez tetszett meg eddig a legjobban és itt szeretném még komolyabb szintekre vinni az rp tudásomat. Önmagában egy szerény ember vagyok, aki minden helyzetre szeret odafigyelni és semmit nem szeret elkapkodni, hanem inkább kétszer átgondol egy adott helyzetet, hogy biztosan helyes-e az adott cselekedet. Bármi feladatot amit rám bíznak, maximálisan teljesítem a követelményeknek megfelelőlen! Szabadidőmet nagyrészt az MTA-ra áldozom, pontosabban erre a szerverre, de heti több alkalommal eljárok edzeni is, mert az egészségem éppségét is fontosnak tartom, hisz ,,ép testben ép lélek.." Rendelkezem vezetői engedélyel, így tisztában vagyok a KRESZ-el, tehát nem okoz gondot számomra a KRESZ ismerete.
[/FONT][/SIZE]
 

asmoky

fallen angel
2019. 01. 10.
3 408
7 938
21
V4 karakter
Patrick Steele
LV karakter
Patrick Mendoza
badge-packer11.png
Tisztelt Deniel Walker!
Örömmel tájékoztatjuk, hogy jelentkezését elfogadtuk. Nagyon örülünk, hogy csatlakozik hozzánk, és bizalmat szavazott számunkra. Várjuk izgalommal, hogy együtt dolgozhassunk!

Üdvözlettel,
Emily Anderson

HR – Training and Organization Development Coordinator
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.