Deni Smith jelentkezési lapja a katasztrófavédelem felé.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sanyimacska

Újonc
2023. 12. 26.
6
0
V4 karakter
Deni Smith
okflogod7spt.png
tuzoltosag.png


Olvassa el az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.
Formanyomtatványt a helyesírás szabályainak megfelelően kell kitölteni.
Ügyeljen, hogy válaszait bő mondatokban fejezze ki, ahol szükséges
részletekbe menően fejtse ki gondolatait.


- IC (In Character) -

Jelentkező neve: Deni Smith
Születési helye, ideje: Los Santosi korház, 1998.10.10.
Bejelentett lakcíme: Jelenleg nincs lakcímem.
Elérhetőségek (e-mail cím, telefonszám): +38-76-253-9377, deni.smith@gmail.com
Legmagasabb iskolai végzettsége: Egyetem
Megszerzett szakmák, képzettségek: Rendészeti
Nyelvismeret: Angol, Magyar
Gépjármű vezetői engedély kategóriája: B

Miért szeretne csatlakozni a katasztrófavédelemhez?

Azért szeretnék csatlakozni hogy a katasztrófavédelemnek erősítsem a csapatát a legjobb tudásom szerint, szeretnék egy összetartó csapatba tartozni.

Mi a tűz égéséhez szükséges három feltétel?
1. megfelelő hőmérséklet

2. oxigén
3. éghető anyag

Ön egy számítógépes teremben tartózkodik, ahol tűz keletkezik. Mi a teendő?

Először is áramtalanítanám az egész számítógépes termet biztosítanám a társam és a saját testi épségemet, ha a társam nincs magánál akkor erősítést hívnék rádión és egy biztosított helyre húznám a társamat ahol nem érheti baj amíg meg érkezik az erősítés, miután a megfelelő helyre húztam a társamat azután elkezdeném oltani a tűzet egy poroltóval amíg nem érkezik meg az erősítés.

Milyen szakfelszerelések találhatóak meg egy gépjárműfecskendő málhaterében?
Kéziszerszámok, lámpák, létrák, műszaki mentéshez való eszközök, kézi oltóeszközök, sugárcsövek, tömlők, vízágyuk, vízi mentőeszközök

Ön és a társa éppen egy lángoló lakóházban végeznek felderítést. A társára rászakad a mennyezet. Mi a teendő?
Először is felmérem a terepet hogy biztonságos e nekem ott tartózkodni mindez után hívnák erősítés a rádión mentőket, kollégákat és ez után elkezdeném kibiztosítani a társamat és elkezdeném a bajtársamnak a mentését a legjobb tudásom szerint óvatosan.

Los Santosban egy lakás tűzhöz riasztják a tűzoltókat. A helyszínen a lakás tulajdonosa állítása szerint az égő épületbe rekedt a 7 éves kisfia, illetve egy gázpalack is van a gáztűzhelyre rákötve, a tűzfészekhez közel. Mi a szakszerű eljárásmenet?
Bemennék az épületbe hívnám a mentősöket majd megkérem a kollégáimat hogy vigyék ki az épületből a kisfiút amíg kiviszik én addig elzárom a gázpalackot majd egy poroltóval elkezdem oltani a tűzet. Ha kijuttatták a kisfiút akkor segítséget kérek a kollégáimtól és én is kimennék hogy biztonságba legyek és a kollégáimmal folytatnám a tűz oltást.

Mellékelje a szakmai önéletrajzát!
Név: Deni Smith

Anyja neve: Sára Smith
Apja neve: Raul Smith
Születési év: 1998.10.10.
Telefonszám/email:+38-76-253-9377, denismith@gmail.com
Végzetsége: Általános Iskola, Közép Iskola, Egyetem
Hobbi: detektorozás, horgászat, autó vezetés
Számazása: Magyar
Állampólgársága: Magyar


- OOC (Out Of Character) -

Mesélj magadról, mit kell tudnunk rólad? (neved, korod, egyéb információk)
Dominik-nak hívnak. Jelenleg 15 éves vagyok. Van egy nővérem aki ebben az évben fogja betölteni a tizenhetedik élet évét. Faluban élek. Hobbim a foci. Szabad időmben focizni vagy biciklizni szoktam a barátaimmal. 8. osztályos vagyok. Most fogom elvégezni az általános iskolát. A rap zenéket nagyon szeretem hallgatni. Kedven rapperem: 21 Savage. Kedvenc zeném: 21 Savage-redrum.

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
5150 jelenleg.

Voltál-e már AdminJailben, illetve kitiltva a szerverről? Mellékelj képet az UCP-ről.
Voltam.
Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Azért mivel még sohasem voltam semmilyen szerveren katasztrófavédelemben illetve egy jó közösségbe szeretnék tartozni, csapatmunkába dolgozni a leendő frakció társakkal.

Voltál-e már korábban más frakcióban? Ha igen, miért léptél ki?
Még sajnos nem voltam egy frakcióban sem.

Rendelkezel mikrofonnal, továbbá TeamSpeak 3 klienssel?
igen, rendelkezem ts3 mikrofonal .

Kijelentem, hogy a jelentkezés során az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg a sajátomba belecsempészni.

Kelt: 2024.03.15

Aláírás: Deni Smith










 
Utoljára szerkesztve:

kalmika123

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2023. 02. 09.
302
13
V4 karakter
Harry Mike
LV karakter
Rowan Dion
Szép estét! Átolvastam a lapját és arra jutottam hogy nekem ez kicsit kevés. Fogalmazza át kicsit máshogy. Ameddig nem változtatja meg addig NEM TÁMOGATOM.
 

Atorva

Zöldfülű
2023. 06. 24.
172
20
V4 karakter
Alexa Kitagawa
Szép estét! Van hiba a lapjában valamint nemrégiben volt kapott egy jail-t is. Egyenlőre nem támogatom!
 
Utoljára szerkesztve:

Sanyimacska

Újonc
2023. 12. 26.
6
0
V4 karakter
Deni Smith
Szép estét! Átolvastam a lapját és arra jutottam hogy nekem ez kicsit kevés. Fogalmazza át kicsit máshogy. Ameddig nem változtatja meg addig NEM TÁMOGATOM.
Szép estét! Bővítettem a lapomat, át fogalmaztam a lapot remélem ezúttal el fogja nyerni a tetszését a lapom.
 

Sanyimacska

Újonc
2023. 12. 26.
6
0
V4 karakter
Deni Smith
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! Büntetés: 40 büntetőpont. - justcody
Szép estét! Van hiba a lapjában valamint nemrégiben volt kapott egy bant is. Egyenlőre nem támogatom!
Lehet hogy esetleg valakivel össze tévesztet mivel én még nem kaptam bant ott az idő is az imgur képen
 

Atorva

Zöldfülű
2023. 06. 24.
172
20
V4 karakter
Alexa Kitagawa
Valós az indok igaza van javítom a kommentemet!
 

Szilva

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
250
389
23
Nemesrempehollós
V4 karakter
Eddy Harrison 👨‍🚒
LV karakter
Amanda Hyde
Szeva! Átolvastam most a bővített lapod én is. Arányaiban nem rossz, engem leginkább az Admin jail ami foglalkoztat. 3 napja kaptad, ráadásul RP tagadásindokkal. Megkérdezhetem, mi volt a szituáció ami miatt ezt kaptad?

Illetve a fórum hozzászólás miatt is szólok, hogy figyelj rá, mert Tilos a dupla/tripla hozzászólás.
 

Sanyimacska

Újonc
2023. 12. 26.
6
0
V4 karakter
Deni Smith
Szeva! Átolvastam most a bővített lapod én is. Arányaiban nem rossz, engem leginkább az Admin jail ami foglalkoztat. 3 napja kaptad, ráadásul RP tagadásindokkal. Megkérdezhetem, mi volt a szituáció ami miatt ezt kaptad?

Illetve a fórum hozzászólás miatt is szólok, hogy figyelj rá, mert Tilos a dupla/tripla hozzászólás.
Szép estét! az volt az rp tagadás hogy be vittek ugye ic jailba és nem értetem hogy miert akarják még a detektoromat is el venni mire erre ooc nem írtak semmilyen választ én addig nem adtam át nekik és hívtak erre admint és nagyjából ennyi.
UI: bocsánat a késő válasz miatt!
 

Nick Cartel

Barangoló
2019. 01. 10.
134
76
V4 karakter
Nick Cartel
LV karakter
Nick Cartel
V2 karakter
Nick Cartel
okflogod7spt.png


Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság


Tisztelt jelentkező!

A jelentkezési lapja elbírálásra került. Örömmel értesítjük, hogy a beküldött jelentkezési lapja elfogadásra került. Várjuk a San Fierroi Katasztrófavédelem Kirendeltségén szóbeli meghallgatásra 2024.03.17.-én 17:00 óra után. Ha ennek nem tesz eleget a jelentkezése automatikusan elutasításra kerül! Az meghallgatáson szakmai kérdések is felmerülhetnek, felkészülésben az oktató anyagink segítenek.
Jó felkészülést!

Nick Cartel
Kirendeltségvezető
tű. őrnagy

- OOC -

Várunk téged TeamSpeak meghallgatásra, a fent leírt időpontban. Jelenj meg a TS vároban és várj türelemmel! Probléma esetén keress fel privát üzenetben! Meghallgatás előtt mindenképpen olvasd el az oktató anyagokat, mivel a jelentkezési lapod az alsó határt súrolja. A szóbeli meghallgatáson fajsúlyosan figyelembe vesszük, hogy mennyit készültél a meghallgatásra.
Jó felkészülést!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.