Den Contreras jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

prоfessor

Újonc
Támogató
2022. 05. 02.
46
59
Pécs
V4 karakter
Den Contreras
LV karakter
Cameron Scarder🧛🏿


fix-log-NM.png








OOC RÉSZ

Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.

Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!










Hány éves vagy?

~ 16 éves vagyok. ~



Mi az Account ID-d?

~ 233411 ~





Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?

~ Négy éve rpzek különböző szervereken, komolyabban a SeeMTA Las Venturas szerverén kezdtem el, összesen körülbelül 2 és fél, - 3 éve. ~





Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ Három éve. Játszott perceim:, 64 856 perc ~





Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!

~ Igen, sajnos volt pár bakim, a csatolt képen láthatóak. ~





Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?

~ Mivel még sulis vagyok, most még a nyári szünetben 5-6 órát tudnék teljesíteni, suli kezdetével 4-5, és ezenkívül természetesen hétvégenként többet. ~



Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?

~ Igen, természetesen, - teljesíteni tudnám. ~





Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?

~ Sok helyen voltam már, legális-illegállis ezekközül ahol nagyobb teljesítményt nyújtottam, az a Boxter Mechanic Shop "BMS" - ahol 3-4 hónapot voltam, és szolgálatomat tettem aktívan. ~





Van-e ismeretséged a frakción belül?

~ Sok embert ismerek innen-onnan, szóval megeshet, de hirtelen nem tudok olyasvalakit akivel aktívan tartanám a kapcsolatot, és a frakcióban lenne. ~





Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?

~ Azt gondolom hogy a frakció elvárásait maradéktalanul teljesíteni tudnám, korábbi frakcióimból eredően van tapasztalatom, - és természetesen kitartásom. Ezekmellett sok időm van, amelyet a frakcióra tudnám szentelni. ~





Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen, rendelkezem mikrofonnal, és aktívan használom az említett felületeket. ~









IC RÉSZ





A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.





Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!








Neve:

~ Den Contreras ~





Születési helye, ideje:

~ 1994.06.24 - Las Venturas . NewStrum. Medical Centre ~





Édesanyja leánykori neve:

~ Ashley Hiens ~





Bejelentett állandó lakcím:

~ Los Santos LS. - Glen Park, Edward Boulevard 8/24 ~





Legmagasabb iskolai végzettség:

~ BA., - felsőfokú szakirányú továbbképzés. ~





Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?

~ Igen, rendelkezem természetesen. ~





Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?

~ Ugyanis már volt lehetőségem szerelésben kipróbáltatni magamat, egy másik,- városban található szerelőtelepen, ahol egészen jó teljesítményt sikerült nyújtanom, ezenkívül egy saját szerelőtelepen belül is szép eredményeket értem, értünk el, - sok helyen, cégben, - és területen kipróbáltattam már magam, a szerelés, és a járművekkel való foglalkozás mindig is jobban érdekelt, mint a többi terület, és jobb eredményeket is értem el. ~





Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?

~ Igen, van tapasztalatom, először a Boxter Mechanic Shop cégén belül lévő, 2023-mas éven belül teljesített szolgálatom alatt szereztem sok, és hasznos tapasztalatot, ezenkívül egy saját cégen belül lévő Menedzselés, -és szerelés egészítette ezt ki, a Las Venturas városában található műhelynek segitségével. ~





Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!

~ Mint említettem már, voltak lehetőségeim kipróbáltatni magam szerelőtelepen, és hasonló munkakörben. A munkához való hozzállásom, és a járművek iránti rajongásom, és tiszteletem talán mondható az átlagnál felettebbnek, a kitartásom, és a türelmem, - a kommunikációs kézségem az ügyfelekkel pozitívan hathat a személyre, - amely által akár nagyobb eséllyel jön vissza a telepre, és ha segitségre szorul a járműve, akkor nagyobb eséllyel hozza vissza hozzánk azt. Összesítve egy kitartó, türelmes, pozitív, - és nem utolsó sorban precíz, gyors munkaerőnek tartom magam, és ha netán kritika éri a munkámat, természetesen elfogadom azt, fejlesztem a tudásom. ~





Mellékelje szakmai önéletrajzát!

(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)


~ Teljes nevem, : Den Contreras ~
Elérhetőségeim: den.contreras@seemail.com

LinkedIn profil link: www.linkedin.com/business/den-contreras/talent/blog



Den Contreras vagyok, harminc éves. Röviden, tömören, az első szereléssel való kapcsolatom 2014-ben történt, egy kisebb, Montgomery-ben található telepen besegítői munkásként. A telepen eleinte kisebb munkákat láttam el, az említett besegítői poszt miatt. A munkámban való minimális sikeresség nagy motivációt adott, ami miatt sikeresen elvégeztem egy Gépjármű-mechatronikai technikusi képzést, amely során teljes állású, - autószerelő lettem az említett telepen. A műhely bezárása miatt munkanélküli lettem, ami miatt egy teljesen új, másik városba, környezetbe kellett költözzek. A Los Santosi Boxter Mechanic Shop "BMS"-ben találtam munkahelyet, és természetesen abban a városban is telepettem le. A pályautam elég jelentős része ott kezdődött, és alakult ki, ahol elég sok időt töltöttem. A hirtelen jött siker, és anyagi vonzat által nyitottam egy saját műhelyet Las Venturasba, ahol Műhelyvezetői poszt mellett tevékenykedtem, és szereltem az oda beérkező járműveket az általam felvett személyek segitségével. A műhely mellett még több vállalkozásba belekezdtem, de sajnos egy épitkezés miatt az állam bezáratta azt, és lépnem kellett tovább.



 
Utoljára szerkesztve:

SzabiiTheLool

Zöldfülű
2020. 10. 11.
151
27
Esztergom
V4 karakter
Logen Muller
LV karakter
❌
V2 karakter
🚫
fix-log-NM.png


Fix & Drive Mechanic Shop

✉ fixanddrive@seemail.hu

A jelentkezési lapját a Fix & Drive Mechanic Shop vezetősége átolvasta, elemezte és egyben döntést hozott.

ELFOGADVA
Gratulálunk! Várjuk önt egy személyes elbeszélgetésen ((TS)) az adott időpontban!


Megjegyzés:
Részletek a kiemelt topicban!


Logen Muller
Fix & Drive Mechanic Shop - HR Manager & Oktató

Aláírás:
Logen Muller
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.