Demetrius Vazquez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

makaveli

puma, ferrari kardigán
2019. 08. 17.
417
1 820
19
V4 karakter
brais sangüesa
V2 karakter
Birol_Ozkul
xY4pAdP.png
Személyes információk
Általános adatok
A.1 Vezetéknév: Demetrius​
A.2 Középső név:
A.3 Keresztnév: Vazquez​
A.4 Születés ideje: 12/12/1998​
A.5 Születés helye: Las Venturas - Bone County - 89156​
A.6 Nem: Férfi / Nő​

Elérhetőségek:
A.7 Tartózkodási hely: Las Venturas​
A.8 Telefonszám: 387611-3135-974​
A.9 E-mail cím: demvalezquez@see-mail.com

Munkatapasztalat
Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: -​
Betöltött pozíció:-
Feladatköre:-
Alkalmazás intervalluma: HH/NN/ÉÉÉÉ — HH/NN/ÉÉÉÉ​
Szerződésbontás indoka: -​

Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: -​

Végzettség
Jelölje be a magára illő állítást!
[X] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[X] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[—] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

Egyetemi szaktárgy típusa:
[—] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[—] Ökonómia​
[—] Általános/Nem eldöntött​
[—] Mérnök/Számítástechnika​
[—] Kommunikáció​
[—] Pszichológia/Szociológia​
[—] Bölcsészettudomány​
[—] Természettudomány​
[—] Egészségügy/Orvostudomány​

Az oktatási intézmény adatai:
Az intézmény neve: Desert Pines Hight School​
A látogatás intervalluma: 04/09/2013 — 06/15/2017​

Kérdések
B.1 Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen​
[—] Nem​

B.2 Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.3 Volt valaha akadémiai próbaidőn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetből?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[—] Igen​
[X] Nem​

B.7 Jelölje be a magára illő állítást!
[X] U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[—] Semelyik a fentiek közül.​

B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bőrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi!
[—] Kaukázusi​
[—] Közel-keleti​
[—] Hispán vagy Latin​
[X] Afro-Amerikai​
[—] Ázsiai​
[—] Amerindián​

Kiegészítő kérdések
C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről?
Interneten keresztül értesültem a jelentkezésről.​

C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?
Igen, rendelkezem.​

C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.
Nem szolgáltam.​

C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.
Német, Spanyol.​

C.5 Az előző 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjárművének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?
(Ide tartoznak, azonban nem a következőkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)
Nem.​

C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
Nem rendelkezem.​

C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?
Nem fogyasztottam.​

C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára?
(THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium...)
Nem.​

Tanúsítvány

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​

OOC Információk
D.1 Életkorod: Tizenhat​
D.2 Neved/beceneved: Roland​
D.3 Bemutatkozás: Sziasztok, Rolandnak hívnak. Budapesten élek, éppen informatikus szakon tanulok, tizedik osztályban. Eddig főképpen SeeMTA v3-as szerveren játszottam. Ott leginkább illegális frakciókban helyezkedtem el. A v3-as szerveren közel 64 ezer játszott perccel rendelkezem, ez idő alatt, nagyon sok emberrel ismerkedtem meg, és kapcsolatokat építettem. A Las Venturas szerverre azért tértem át, mivel egy barátom átinvitált ide, és felkeltette az érdeklődésemet az USA szerepjáték stílus iránt.​

D.4 Mióta szerepjátékozol?: 2019. augusztusa óta játszok RolePlay szervereken.​
D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: Kicsivel több mint egy éve regisztráltam.​

D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? Egy 23 éves Las Venturasból származó férfit aki egyedül él, egy albérletben. Eleinte egy visszahúzódó karaktert, aki nem bírja ki azt, hogy nem neki van az igaza. Kíváncsi, barátkozó természete van, kissé haragtartó. Feszültségét dohányzással oltja el, amiről már hónapok óta próbál leszokni, kevesebb sikerrel.​

D.6 Miért szeretnél csatlakozni az LVMPD-hez? Igazából, jól tudok csapatban dolgozni, és szeretnék egy jó közösséghez tartozni. Egyébként meg ismerősöm vett rá, hogy lapot írjak.​
D.7 Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört? Nem.​
D.8 Fejtsd ki, hogy miben különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! Az Egyesült Államokban a bűnüldöző szervek sokkal összetettebbek, mint hazánkban. A külföldi országokban a bűnözés más formái gyakoribbak, mint a fegyveres erőszak elterjedése. A fegyveres erőszak az egyik legnagyobb probléma számos országban, valamint az egyik legnagyobb probléma, amelyet a szervezetek és a határokon átnyúló emberkereskedelem követ el. Mindez megköveteli, hogy a bűnüldöző szervek lépést tartsanak a bűnözőkkel, így minden héten nevetséges történeteket hallhatunk az Egyesült Államokban. Még a két ország sűrűbb városi területein is hatalmas különbségek vannak. Az amerikai bűnüldöző szervek meglehetősen modern eszközöket és eljárásokat alkalmaznak a nemzetbiztonság biztosítása érdekében.​

D.9 Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):
D.10 Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
xY4pAdP.png

Mr Demetrius,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

RT6M3E2.png

Police Officer II Nasir Bean
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
xY4pAdP.png

Mr Demetrius,

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

p3iM7sq.png

Sergeant Ivan O'neill
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
  • Tetszik
Reactions: makaveli
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.