Delyrium jelentkezése TS3 moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Suma

Zöldfülű
Támogató
2019. 02. 10.
217
113
mp2cmmb3dzviepdl5t2c.png






Delyrium jelentkezése TS3 moderátornak.


<< IG neved. >>



Michael Federic.

<< Mióta használod a TeamSpeaket? >>

Körülbelül 4 éve használom de, komolyabb szinten 2 éve.

<< Mennyit időt tudnál szánni a feladataidra? >>

Hétköznaponként 3-4 órát de, hétvégenként 7-8 órát is tölthettek szolgálatba.

<< Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken? >>

Naponta 5-6 órát szoktam tölteni a TS3 szerveren.

<< Miért válasszunk be téged a csapatba? >>

Aktív vagyok Szeretek csapatban dolgozni és segíteni másokon,kedves vagyok, fegyelmezett vagyok és tiszteletbe tartom más emberek véleményét és meghallgatom a másikat.

<< Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz? >>

Ahogy mondtam az előbb hogy, napi 7-8 órát is tölthetek szolgálatba,egyből reagálok ha írnak nekem TS-en és figyelném majdnem mindig hogy jön-e új játékos és segítőkész vagyok.

<< Miért szeretnél a csapathoz tartozni? >>

Szeretnék egy jó közösséghez tartozni, és segíteni a felhasználókon, és persze több tapasztalatot szerezni mint moderátor. Sok időt tudok tölteni a szerveren és valamivel eltölteni az időmet.

<< Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását? >>

Először is behúznám a nem regisztrált játékost egy üres TS ügyfélszolgálat szobába, köszönök neki és megkérdezném hogy akar-e a SeeMTA szerverén játszani vagy nem.
És ha azt mondja hogy akarna Szerveren játszani akkor kérdeznék tőle 3 TS és 3 RP szabály de, ha nem akar játszani a szerveren akkor csak 3 TS szabályt kérdezek tőle.
És ha elmondta a szabályokat és , nem tud valamit a szerverrel kapcsolatosan akkor én próbálok minden kérdésére válaszolni.

<< Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt! >>

Számomra ezek a 3 legfontosabb TeamSpeak szabályok:
-Tilos engedély nélkül privát szobába bemenni és zaklatni vagy ne adj isten fenyegetőzni.
-Tilos káromkodni és szidalmazni másokat.
-Tilos kihasználni a jogunkat.

<< Ismeretség a teamen belül. >>

Nagyon nem ismerem a Moderátorokat a csapatból, még régebben ismertem az ExModerátorokat akik már nincsenek már a szerveren.

<< Referenciáid. >>
-Fegyelmezettség
-Kedvesség
-Megbízhatóság

<< Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni? >>

Akkor ebben az estben először elmondanám neki hogy miért nem tudok adni neki engedélyt, de ha akkor sem érti meg akkor még egyszer elmondom neki hogy miért nem tudok adni neki. De ha másodjára sem érti meg akkor először ki kickelem és ha, azután is visszajön és tovább kérdezősködik akkor szólnék egy nagyobb moderátornak hogy adjon neki egy figyelmeztetést.

<< Mutasd be magad egy 5-10 mondatban. >>

Molnár Somá-nak hívnak 16 éves vagyok, Miskolc-on élek. Elég jó tanulónak tartom magam és értelmesnek. Informatikusnak szeretnék tanulni ,mert édes apám is az. Egy kicsit átlagon felüli családban élek, mindenem meg van. Van egy testvérem ő már 19 éves ,nagyon szeretem. Édes anyám ügyvéd.Sokat megyek kondizni ,mert járok karatézni és meg kell tartanom a fizikai erőmet. A kedvenc könyveim az Unirvezumosok ,és a misztikumok sokat is tudok róluk ,általában ezt mondják barátaim/tanáraim. Az idegen emberekkel jól kijövök, nagy szájú vagyok ,mint édes anyám ,de nem bunkó. Sokat szórakozok a barátaimmal ,és aki kell megismerkedem. Most jelenleg nincsen barátnőm ,de alakulóban van. Egy kultúrált ember vagyok igazából ,és tisztelet tudó mindenkivel. Remélem tetszett a bemutatkozásom.


MARTONKA válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Lukász

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
262
216
V4 karakter
Tyler Bush
LV karakter
Matthew Sanders
V2 karakter
Fernando Marshall
Helló, helló elolvastam a lapodat. A formázás nem lett a legrosszab, tűrhető. A lapod tartalma sem rossz, de a 3 legfontosabb TS szabály, igaz te szerinted azok fontosak de annyira nem fontosak. Ezt azért mondom mivel azt irtad a lapodba hogy "-Tilos olyan szobákba bemenni ahova nem is tudnál, például ha nem vagyok egy frakcióba sem és, bemegyek egy PD szobába és beszélgetni velük engedély nélkül. " alapból ha valaki már nem az FK tagja a csatlakozási engedélyét is elvesszük, kivéve ha a leadere engedélyezi hogy rajta maradjon. Ha nincs szoba csati akkor nemtudd bemenni a szobába. "Tilos kihasználni a jogomat rossz dolgokra. " ez nem TS szabály hanem Moderátoroknak a szabályzatában van benne, igaz fontos ez is de te tudod én átgondolnám ennél a pontnál lévő válasz adást. Illetve egy egy helyen bővithetnéd ha van kedved. Sok sikert tartózkodom
 
  • Tetszik
Reactions: Suma

Suma

Zöldfülű
Támogató
2019. 02. 10.
217
113
Köszönöm hogy leírtad a véleményedet! Fogok majd akkor módosítani a lapomon.
 
Utoljára szerkesztve:

Deka

Újonc
2019. 01. 10.
65
9
19
V4 karakter
Jack Alphonso
Szép napot !

Hosszas értékelés és döntés után döntésre jutottam eredmény:
TÁMOGATÓM !!
 
  • Tetszik
Reactions: Suma

Gekko

Újonc
Very Important Person
2019. 01. 10.
69
17
V4 karakter
Franky S Bucky
LV karakter
-
V2 karakter
-
Gratulálunk, jelentkezési lapod megfelelt az alapvető követelményeknek.

Sikeresen tovább jutottál a jelentkezés második feléhez, ahol egy rövid beszélgetésen kell majd megmutatnod nekünk, hogy alkalmas vagy Moderátor feladatok elvégzésére.

A meghallgatás időpontjairól hamarosan, fórumon lesztek értesítve.

Amennyiben egyik időpont sem felel meg számodra, jelezd felénk!




















 
  • Tetszik
Reactions: Suma
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.