Dekion Bowman jelentkezése a rendőrséghez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Idunno

Újonc
2021. 08. 29.
1
2
LV karakter
Olin Murray
n8OxVzV.png

» JELENTKEZÉSI LAP «

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére.
(Ha 200 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen:
[NÉV] Jelentkezése.


》IC《

Vezeték név:
<Bowman>

Középső név:
< - >

Kereszt név:
<Dekion>

Születési hely,dátum:
<Los Santos 1999.09.19.>

Legmagasabb végzettsége:
<Érettségi, illetve rendészeti szakvizsga.>

Eddigi munkahelyei:
<Biztonságiőr, önkéntes polgárőr.>

Bejelentett lakcíme:
<Los Santos Idlewood Street 11.>

Elérhetősége:
(Telefonszám)

<dekionbowman@seemail.hu>

Mesélj magadról:
(Legalább 100 szóból kell álljon.)

<A nevem Dekion Bowman. Itt születtem Los Santosban. Jelenleg a családommal élek, van egy lány testvérem, akivel nagyon jó kapcsolatot ápolok. A tanulmányaim elvégzése legfőképpen édesapámnak köszönhető, hiszen ő vett arra, hogy elvégezzem a rendészeti szakképzést. Nem sokkal, de rendelkezem némi rendészeti jellegű tapasztalattal, korábban dolgoztam biztonságiőrként egy kisebb helyi cégénél, mint alkalmazott. Jelenlegi célom, hogy én is rendőrként dolgozzak, akár csak ahogy édesapám tette. Nagy céljaim vannak eme hivatással kapcsolatban, ezek közt szerepel az is, hogy igen nagy rangot érjek el, illetve kifogástalan munkát végezzek. Szeretek sportolni, kis korom óta az egyik kedvenc tevékenységem. Jelenleg futok, régebben sokat jártam önvédelmi órákra, illetve kosarazni is. >



》OOC《


Teljes név:
<Márknak hívnak.>

Születési hely,dátum:
<Ez privát dolog, nem szeretném leírni.>

Legmagasabb végzettséged:
<Az eddigi legmagasabb végzettségem az általános iskola, hiszen még mindig tanulok.>

Hány játszott perccel rendelkezel?
<Jelenleg a szerveren 560 játszott perccel rendelkezem.>

Sportolsz valamit?
<Nem régen kezdtem el komolyabban venni a kondizást, ha ezt lehet annak mondani, sosem sportoltam semmit , inkább csak hobbi szinten.>

Csatolj egy képet a névváltásaidról:
<Itt a kép a névváltásomról, eddig egy darab történt. https://kepkuldes.com/image/Sfsl3t>

Csatolj egy képet az adminjailekről:

<Eddig egy darab AJ-m van, amit sajnos elkövettem, legközelebb jobban oda figyelek erre is. https://kepkuldes.com/image/SftWUL>

Csatolj egy képet az kitiltásaidról:
<Még nem voltam kitíltva, illetve törekszek is arra, hogy ne legyek. https://kepkuldes.com/image/SftK9A>

Milyen karaktert RP-znél nálunk?
(Legalább 50 szóból kell álljon.)
<Én mindenképpen egy fiatal pályakezdőt RP-znék, ki még szinte csak most mélyül bele az életbe. Édesapja tanácsára lesz rendőr, hiszen rá mindig is példaképként tekint. Jellemei között lesz az ambíció, hiszen célra törekvő lesz karrierje során, illetve a becsületesség. Negatív jellemzőnek pedig mindenképpen azt tenném hozzá, hogy önfejű, illetve haragtartó. >

Miért válasszunk téged?
(Érvelj, legyél kreatív!)
<Igazából ide most akármilyen sablon szöveget írhatnék, de őszintén megmondva fogalmam sincs. Mindenképpen ezt az olvasó bírálóra bízom, ha látja bennem a bizonyos potenciát. Amit talán ide tudnék írni, hogy mindenképpen komoly szándékaim vannak a frakcióval kapcsolatban.>

Voltál már az én vezetésem alatt a rendőrségben?
(Ha igen, akkor a kilépés/kirúgás indokát is írd oda.)
<Még nem voltam a PD frakcióban. >

Mutatkozz be kérlek:
(Legalább 150 szóból kell álljon.)
<Márknak hívnak. Egy átlagos tizenhétéves srác vagyok, egy kisebb városban élek. Jelenleg programozást tanulok, szeptembertől végzős leszek. A helyi szak-gimnáziumba járok. Érettségi után a szakma megszerzés a cél, esetleg abban elhelyezkedni. Amint említettem nem rég kezdtem el konditerembe járni, s azt folytatni elég nagy összpontosítással. Eddig mindenképpen jó hatással van rám, illetve jobban is érzem magamat a mindennapokban. Szeretek haverokkal kijárni focizni, akár elmenni velük inni, vagy akármi. Szabadidőmben ha nem a haverokkal töltöm, akkor legfőképpen számítógépes játékokkal ütöm el azt. Ez kimerül a LOL-ban, illetve az MTA-ban. Nagyjából ennyit tudok magamról leírni, remélem lesz lehetőség ,hogy jobban megismerjetek. Jó tulajdonságaim közé tartozik: barátságos, kommunikatív, segítőkész. Rossz tulajdonságaim közé tartozik: önfejű, illetve néha hirtelenharagú vagyok. >

@ORFK2021
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Stream és krts

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Dekion Bowman!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2021.09.06 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2021.09.06 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Nincs.


OKAcZsZ.png
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Stream és Idunno
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.