Deerece Garner - Elijah Fayer, Cyril Piero [Orton]

szemtelen

Újonc
2022. 07. 17.
25
122
Nyíregyháza <3
LV karakter
Dereece Garner
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Dereece Garner >

Panaszra tett játékos neve:
<
Elijah Fayer, Cyril Piero >

Panasz oka:
<
Szabályzat kijátszása, közösségrombolás >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
lentebb pastebinben több log is, >

Megjegyzés:
<
hosszúra sikeredett ezért: https://pastebin.com/xf87jKQg
Amennyiben a biráló adminnak szüksége van napilogra, privát üzenet formájában mellékelem.
A panasz ajánlásra kerül megírásra, az ügy félbehagyásra került mivel nem voltak fent a panaszoltak.
A képek teljesben: (az ügy alatt összes általam készített kép, @rajna )

>
 
Utoljára szerkesztve:

rajna

Panda 🐼
Globális Moderátor
LV
2019. 02. 03.
723
974
18
Budapest
V4 karakter
Marcus Crescenzo
LV karakter
Christopher Crescenzo
V2 karakter
Simon Marshall
Szia. A fórum szabályzat értelmében szeretnélek felszólítani arra, hogy a képes bizonyítékokról az egész képet csatold be, nem elég, ha kivágod.

Az említett fórumszabály:

2.) A bizonyíték képet tilos szerkeszteni, azt eredeti állapotban kell beadni!
Büntetés: Felszólítás az eredeti kép feltöltésére, ha ez nem történik meg 24 órán belül, 40 büntetőpont, téma zárása.
 

mr.taplo

Újonc
2024. 04. 24.
40
16
LV karakter
Elijah Fayer
Sziasztok!

Én teljes mértékben megértem a problémátokat ezzel az egész szituációval.

Visszagondolva valóban nem túl helytálló ez az egész, hogy ketten egy embert húzunk le, viszont semmi esetben sem akartuk kikerülni a szabályzatot(kiskapuzni) ezeken a filléres dolgokon. Csak jött ez a lehetőség, hogy levagytok ott robbanva, láttuk az antikokat, gondoltuk kicsit komiszkodunk veletek IC. Nem járjuk végig egésznap a szervert, hogy direkt basszunk át másokat, vagy rontsuk el a szerveren töltött pillanatakat. Őszintén megvallva mi nem gondoltuk, hogy ebből probléma lesz, ha úgyvan kárt is szívesen térítünk.

Tegnap este azért léptünk le, mivel Banks aztmondta, hogy elmehetünk mi ketten.
 
  • Tetszik
Reactions: apuskas

szemtelen

Újonc
2022. 07. 17.
25
122
Nyíregyháza <3
LV karakter
Dereece Garner
Nem járjuk végig egésznap a szervert, hogy direkt basszunk át másokat
Mégis azt írtátok, hogy már többször próbálkoztatok ezzel a (közel?)múltban.
Csak jött ez a lehetőség, hogy levagytok ott robbanva, láttuk az antikokat, gondoltuk kicsit komiszkodunk veletek IC.
Egyértelműen látszik, hogy ez egy már megtervezett "átverés", az eleje óta nagyon egyhangon voltatok, felépítés szerűen haladtatok, ezt alátámasztja a mellékelt logok némelyike.
Meglátásom szerint ott látszik legegyértelműbben, hogy ez megvolt tervezve, és tudtátok jól, hogy elég volt egy kérdőjelt írnom, hogy rávágjátok:
[2024-07-14 01:18:21] [Output] : Dereece Garner: (( ? ))
[2024-07-14 01:18:23] [Output] : Elijah Fayer mondja: Eladjuk jópénzé
[2024-07-14 01:18:26] [Output] : Cyril Piero mondja: Mit tudtok csinálni?

[2024-07-14 01:18:29] [Output] : Elijah Fayer: (( 50 ezerig átlehet verni ))

Ajánlatosabb lenne inkább már vállalni a felelősséget, és nem mentegetőzni, ez nem egy röpke kihasznált lehetőség volt. Elmondtátok többször próbáltátok már, és egyértelműen látszik, hogy megvolt ez már dumcsizva előtte rendesen.
Az ilyesfajta tevékenység egyértelműen károsítja a közösséget és annak értékeit, szerintem nincs helyén ez a szerveren.
 

mr.taplo

Újonc
2024. 04. 24.
40
16
LV karakter
Elijah Fayer
Elmondtuk, hogy megakartuk már próbálni, ott a log nem tagadom. Viszont egészen a panaszkönyvig nem tudtuk, hogy ilyet nemkéne illetve nem is sikerült soha, most nálatok. Te úgy állítod ezt be, mintha folyamatosan mennénk végig és ezt előre megtervezetten csinálnánk. Nem volt semmi megdumcsizva rendesen előtte, azt se tudtuk, hogy léteztek és ott dekkoltok egy rakat antikkal amíg meg nem álltunk.

Az, hogy az ilyesfajta tevékenység rombolja a szervert addig nem tudok egyetérteni amíg IC ügy az egész és 50 ezerig történik meg mivel ez egy karakterek közti cselekvés ha átvernek, nem kell magad felhúzni rajta OOC.

Tény és bevallottam már, hogy ketten egy embert nem kellett volna.

Szeretném, ha ezt letudnánk tisztázni, és ahogy említettem fizetjük a károkat.
 

szemtelen

Újonc
2022. 07. 17.
25
122
Nyíregyháza <3
LV karakter
Dereece Garner
Rengeteg helyen szembe megy egymással a szavad.
Elmondtuk, hogy megakartuk már próbálni
Nem volt semmi megdumcsizva rendesen előtte
Elsősorban kijavítanálak, nem azt mondtátok, hogy "megakartunk már próbálni", hanem már többször megpróbáltátok. - A kettő között elég nagy különbség van.
Ha ti ezt már próbálgattátok akkor, hogy nem volt megdumcsizva? Hogy lehet többszörösen megpróbálni valamit, aminek nincs valami menete, tervezettsége?
Az, hogy az ilyesfajta tevékenység rombolja a szervert addig nem tudok egyetérteni
Hát szerintem nem nagyon viszi előre a szervert, hogy ti trükközve kibujtok a szabályzat alól.
Tény és bevallottam már, hogy ketten egy embert nem kellett volna.
Miért most látod ezt be, miért nem az adminügy során, miért most? Egymás idejét megspórolnánk ha ti bevallanátok, hogy igen, szándékosan és tudatosan csináltuk és tudtuk, hogy ez nem helyénvaló.

Szeretném, ha ezt letudnánk tisztázni, és ahogy említettem fizetjük a károkat.
Itt már nem kártérítésről van szó, elhiheted, hogy nem az a legnagyobb probléma itt, hogy 2 órával kevesebbel mentem el.
 

mr.taplo

Újonc
2024. 04. 24.
40
16
LV karakter
Elijah Fayer
Rengeteg helyen szembe megy egymással a szavad.


Elsősorban kijavítanálak, nem azt mondtátok, hogy "megakartunk már próbálni", hanem már többször megpróbáltátok. - A kettő között elég nagy különbség van.
Ha ti ezt már próbálgattátok akkor, hogy nem volt megdumcsizva? Hogy lehet többszörösen megpróbálni valamit, aminek nincs valami menete, tervezettsége?

Hát szerintem nem nagyon viszi előre a szervert, hogy ti trükközve kibujtok a szabályzat alól.

Miért most látod ezt be, miért nem az adminügy során, miért most? Egymás idejét megspórolnánk ha ti bevallanátok, hogy igen, szándékosan és tudatosan csináltuk és tudtuk, hogy ez nem helyénvaló.


Itt már nem kártérítésről van szó, elhiheted, hogy nem az a legnagyobb probléma itt, hogy 2 órával kevesebbel mentem el.
Szerintem inkább várjuk az admin válaszát mert akármit mondok csak a csomókat keresed, és én fáradt vagyok ehhez.

Adminügyünk nem is volt, odalettem getelve Cyril-el kőkemény 2 percre, megkédeztük mi a probléma ti spameltetek folyamat, Banks meg mondta, hogy elmehetünk.
Elmondtam volna ott is, hogy nem kellett volna ha előbb tájékoztatnak ott, h ilyet nem szabad és lett volna adminügy nem pedig pk.
 
  • Tetszik
Reactions: apuskas