Deep Thomson jelentkezése Fix&Drive Service-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kelo2002

Újonc
2019. 01. 12.
1
0
V2 karakter
Deep Thomson
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Keltai Natanielnek hívnak, de Natannak szólítanak. 20 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2016-05-22-én kezdtem el, és 6780 játszott percem van. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Napi 1-2-3 órát biztos, hétvégén akár többet. Persze. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Keltai Natanielnek hívnak. 20 éves vagyok. Érettségi után 2 éves érettségire épülő szakmai képzésre mentem, ami által logisztikai technikum szakmám lett. Mind IC, mind IRL szeretek pontos, normális munkát végezni. Szeretek csapatban dolgozni. Eddig alkalmi munkákat végeztem különböző helyen, a szakma megszerzés óta viszont rendes munkahelyen dolgozok. Amikor csak tudok, vagy akár csak akad egy kis szabadidőm már jövök is a gép elé és kikapcsolódik egy kicsit.~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Deep Thomson ~


Születési helye, ideje:
~ Los Angeles, 2003.11.30~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~Gépjármű-mechatronikai technikus ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Alapjáraton szeretem az autókat, szeretek velük foglalkozni és már most szeretnék ebben is dolgozni, nem csak a sajátomat szerelgetni. Szeretnék egy jó közösségbe dolgozni, ahol jól is érzem magam, mint munkatársakkal, mint munkával kapcsolatban.~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Megszereztem az érettségi bizonyítványt, majd mentem tovább autószerelői szakmára. Az autószerelői szakmai gyakorlatokon megtanítottak különféledolgokat, majd az oktatás végén a tuningokkal foglalkoztunk. Jött a szakmai vizsgám, kihúztam a tételeket. Megkellett szerelnem az autón 6 elemet 30 perc alatt. A követelményt sikeresen teljesítettem 23 perc alatt, ezáltal jelesre vizsgáztam. A bizsgabiztosok emelt fővel fogtak velem kezet, és egy mondatuk maradt a fejemben ami mindig motivál.: ,, Na ilyen emberekre van szüksége a világnak!" Ez után nem fogom feladni soha, és addig megyek amíg a célomat nem fogom elérni. Saját szerelőszalont nyitni. De addig is folytatom a saját dolgaimat, autókat szerelni úgy ahogyan azt kell.~

Aláírás:
VÁLASZOD
 

Izumbir

Újonc
SzerverAdmin
v2
2021. 01. 22.
64
39
V4 karakter
Roger Artur
V2 karakter
Yannick Scherer

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a mai nap folyamán (2023.09.20.) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.