Decovon Howell jelentkezése a See City Car Servichez!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

marciiv3

csőszerelő
2019. 06. 20.
125
265
18
Békéscsaba
V4 karakter
Aydogan Demirkol
V2 karakter
Mia Berg
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Decovon Howell
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 15830
IC SZINT: 18

KOROD: 17
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen

EDDIGI FRAKCIÓID: NAV,NNI
TÁVOZÁSAID OKA: Nem igazán jöttek be azok a fajta frakciók.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 4-5 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 5-6 óra

PÁR MONDAT MAGADRÓL: 17 éves vagyok Nagy Marcell-nek hivnak Gyulán lakom, van 2 testvérem. Békéscsabára járok iskolába Központi fütés és gázhálózat rendszer szerelőnek tanulok lassan már 2 éve és nagyon szeretem. Terveim közé tartozik a külföldi munka valószinűleg Németország területén mivel van ismeretségem és tudom hogy jó pénzt lehet összeszedni ha preciz vagyok.
Szeretek sokat a szabadba lenni de természetesen a gépezést sem hagyom ki a barátaimmal.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Nagyon tetszik ez a fajta frakció, és szeretnék egy jó csapatba kerülni az emberekkel.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Remélem elnyeri tetszését a vezetőségnek.


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
Utoljára szerkesztve:

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.12.04 18:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.

See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.