Dean Lagoz jelentezése Fix&driveba

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lagoz_Dean

Újonc
2021. 03. 04.
4
1
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Lagoz_Dean
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Zoli és 17 éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ KB 1 éve jatszok SeeMTA V2.18100 játszott percem van. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ AdminJail : https://i.postimg.cc/4yFjVW3d/image.png
Névváltások : https://i.postimg.cc/nLY50FLN/image.png ~



Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen rendelkezek ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 5-6 óra , igen tudnám ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Katona Zoltán vagyok. Szlovákiaban lakok Farkasdon. 17 éves vagyok decemberben leszek 18 éves.Szeretek focizni,számitógepezni.Nincsenek barátaim.Szeretek csapatban dolgozni. Van egy kutyám. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Dean Lagoz ~


Születési helye, ideje:
~ Los santos ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ kitanult autószerelő ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Szeretek csapatban dolgozni de tudok magam is ha kell.Új munkahelyet keresek és barátokat. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Dean Lagoz vagyok. 19 éves leszek December 17.-én.Már kiskoromtól édesapámnak segítettem a garázsban.Középsuliba Los Santosba jártam, autószerelőnek tanultam .Középsuli után kisebb munkákat végeztem el autószerelőként egy telepen blueberryben. Beszéllek több nyelven is, például angol. Hobbijaim: foci,autókázas,úszás,autóbütykölések.Célokat amiket el akarok érni: egy nap meg szeretném nyitni a saját vállalkozásom. Szeretek csapatban dolgozni és jó munkát végezni.De tudok önállóan is dolgozni. ~

Aláírás:
Dean Lagoz​
 

b4lint

Újonc
2021. 05. 28.
21
1
V4 karakter
David R Morgan

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.