Deaktivált japán frakció hq kivétele

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

CJ

Zöldfülű
2019. 01. 10.
185
365
V4 karakter
Carlo Johnson
LV karakter
Carlos Johnson
V2 karakter
Carlo Johnson
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Carlo Johnson >

Ötleted:
< Így, hogy deaktiválva lett a japán frakció és ha nem lesz másik leadere akkor a hq modellezésének/mapolásának kivétele. Jópáran szeretjük elkerülni azt a területet, mert mikor megközelítjük akkor elég erősen betudunk dropponlni, lemegy az fpesünk a környéken. >


Megjegyzés:
< Ezt csak azért írtam meg mert régeben párszor előfordult, hogy egy frakciónak nem volt leadere de a mapolása/modellezése bent maradt még egy jó ideig a szerveren. >
 

og.saymol

Zöldfülű
2019. 01. 10.
201
530
19
Budapest
LV karakter
Sylvius Estrada
Megértem hogyha egy magamfajta hozzászól a topichoz egyből törölni kell, de ezt valahogyan nem tudom megérteni.
Semmi rosszat nem írtam, leírtam a véleményem az ötletről.
Ha ennyire nem tetszik valakinek a jelenlétem úgyis eltudják intézni, de akkor már a normális hozzászólásokat ne töröljük.
Lényeg, hogy nem a teleppel van a gond, parkolja be minden frakció a kocsikat garázsba és kész.😇
 
  • Tetszik
Reactions: PENTA és utcaneger

DREFT

Lelkes fórumhasználó
Very Important Person
2019. 01. 10.
367
1 139
Ameddig nem kerül új vezetés alá a frakció, ki lesz véve, viszont az ott lévő házakat / garázsokat következő FK fejlesztésig nem lehet igényelni.

OKF-nek lett szólva egy ideje, hogy bent tartsák a járműveket ha nincsenek szolgálatban, nem tudom mennyire tartják magukat hozzá.
 

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
832
1 381
LV karakter
Fred Hemsworth
Ameddig nem kerül új vezetés alá a frakció, ki lesz véve, viszont az ott lévő házakat / garázsokat következő FK fejlesztésig nem lehet igényelni.

OKF-nek lett szólva egy ideje, hogy bent tartsák a járműveket ha nincsenek szolgálatban, nem tudom mennyire tartják magukat hozzá.
Mai nap adtam le az OKF-et, garantálni tudom, hogy eddig minden rendben volt az OKF-es autókkal. Csináltunk egy külön garázst a járműveknek.
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
OKF-nek lett szólva egy ideje, hogy bent tartsák a járműveket ha nincsenek szolgálatban, nem tudom mennyire tartják magukat hozzá.
Bent vannak tartva a járművek a garázsban. Én eddig sem az OKF miatt laggoltam, hanem a mappolt városnegyed miatt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.