Deacon Bell jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

whilemoss

Újonc
2021. 06. 19.
6
18
LV karakter
Peadar Laverty
w6Ne5V1.png

fejlec.png


IC rész.


fejlec.png

Személyes Adatok






Vezetéknév:<Bell>

Középső név:< - >

Keresztnév:<Deacon>

Születési hely és idő:

<1978.11.08 Los Santos>

Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:

<1967 Henery Street>

Állampolgárság(ok):

<Amerikai>

Nem:


Férfi [ x ]

Nő [ ]


Végzettség





Legmagasabb iskolai végzettség:

< Egyetem >

Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:

< Northern Ontario School of Medicine >


Foglalkoztatottság






Előző munkahelye:

<Gyógyszertári asszisztens>

Munkaviszony kezdete és vége:

<2006.02.01-2021.04.19>

Munkaköri leírás:

<Gyógyszerek árusítása, receptek kiváltása.>

Miért távozott előző munkahelyéről:

<Elbocsájtás, munkahely megszűnése.>


fejlec.png

OOC rész.


fejlec.png

Neved:<Bence>

Életkorod:<17>

Mióta Játszol a See Game System szerverein?

<1 éve kb.>


Mesélj magadról:

<Bence vagyok, 17 éves jelenleg gimnazista vagyok Kecskeméten, szabadidőmben MTA-zni szoktam, illetve CS:GO-zni. De ezek mellett szeretek más játékokkal is játszni illetve focizni. Extrovertált személyiség vagyok. Nyitott vagyok minden témára. Jelenleg a szüleimmel és a testvéreimmel élek, illetve airsoft fegyvereket gyüjtök.>

Mesélj a karakteredről:

<Deacon Jelenleg 42 éves, de csak pár hónapja költözött Las Venturasba egy jobb élet reményében. Deacon 26 éves kora óta élt Los Santosban, de munkahelye megszünése miatt el kellett költöznie. Magas iskolai végzettsége ellenére csak alkalmi munkákból tartotta fennt magát a városban. Szeretné a tudását a való életben is megmutatni, illetve segíteni embertársain. Mindezek mellett egy normális állást szeretne szerezni, ezzel szeretne bizonyítani önmagának, illetve családjának.>

Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?

<Egy frakcióban sem voltam még eddig, úgy gondoltam hogy Az LVMS remek frakció lenne, mivel sokat tudnék RP-zni napközben ismeretlen emberekkel. Más frakciót még nem volt szerencsém kipróbálni.>

Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<Más roleplay szervereken voltam mentős, illetve közel áll hozzám ez a dolog is IRL.>

Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?

<Szeretek RPzni idgenekkel, illetve a választékos RP lehetőségek miatt választottam ezt a frakciót.>

Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:



fejlec.png

Egészségügyi kérdések.


fejlec.png





Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.

<Cataflam, Nurofen, Algoflex, Aspirin, Nodoryl, Algopyrin>

Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?

<Fejsérülés, túlzott vérveszteség, májrepedés. >

Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?

<Megállapítom hogy történt e súlyosabb sérülés, ha nem történt adok a sérültnek fájdalomcsillapítót, illetve egy sínbe helyezem a bal karját, majd beszállítom a korházba a további intézkedések érdekében. (Röntgen stb..)>




JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.

Kelt: 2021.06.30.

Aláírás: Deacon Bell
 
Utoljára szerkesztve:

Wexen

end of watch
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 234
1 504
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Szia, átolvastam a lapod.
[1.] Összességében nagyon rövid lett
[2.] Van egy adminjailed amely egy nonrp-re lett keresztelve és nem túl fényes.
[3.] Nagyon kevés játszott perced [2130 (lap) = LVL 5 > 1 200 perctől - 1 800 percig] van (ez főleg a mapismeret miatt lényeges. Ha kihív valaki jobbesetben 10 perced van kiérni és ha nem ismered a mapot akkor kevesebb ideő marad az rp-re, felsegítésre.
 
  • Tetszik
Reactions: whilemoss

whilemoss

Újonc
2021. 06. 19.
6
18
LV karakter
Peadar Laverty
Szia, a lapomat próbáltam bövíteni, hogy minél tartalmasabb legyen. A játszott perceim pedig folyamatosan bövülnek, illetve a mapot elég jól ismerem.
 
  • Tetszik
Reactions: Wexen

Wexen

end of watch
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 234
1 504
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Valóban. Így már csak a második pont él az előző hszemből.
 

TheMelvin

Zöldfülű
2019. 03. 01.
174
216
20
Budapest
V4 karakter
⛔
LV karakter
Troylen Beasley
V2 karakter
⛔
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Deacon Bell,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.