[DC220] Diego Howell v. Joshua Josse

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

M3rk22

Barangoló
2023. 08. 26.
100
107
Nyíregyháza
V4 karakter
Nolan Jackwell
LV karakter
Rowan Powell
b-r-s-g-1.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Diego Howell

Születési hely, idő:
~ Lasventuras 09.12.1989 ~

Bejelentett lakcím:
~ Las Venturas Street 2/A ~

Telefonszám:
~ +38-76-559-9366 ~



Alperes adatai

Név:
~ Joshua Josse ~

Születési hely, idő:
~ - ~

Bejelentett lakcím:
~ - ~

Telefonszám:
~ - ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2024.02.05 12:00 ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ Steave Strong, Gwen Brooks, 1136-os jelvényszáú Sheriff hölgy. Joe Zachary ~

Keletkezett anyagi kár:
~ 2 Autóé. BMW M8 Competition: 166.000$, BMW M5 E39: 150.000$ Összesen 316.000$ összegű kár keletkezett. ~

A történtek részletes leírása:
~ Jesse hátánál, éppen szórakozott Joshua Josse úr, mikor előztem megfelé ő gázt adott és látta hogy jön szemben egy autó, próbáltam fékezni,sajnos már késő volt. Az illető el menekült az intézkedés alól, de sikeresen elfogták! A javításokról a számlák Gwen Brooks, 1136 os jelvényszámú kollegájuknál van! 3 személy-4" is megsérült a balesetben, az uriember cserbenhagyást is követett el. ~

A bíróság döntésére irányuló határozott kereseti kérelem:
~ A keletkezett kár megtérítése, valamint az elvesztegetett idő miatt 100.000$ kompenzáció. ~

Bizonyítékok:
~ Baleseti jegyzőkönyv. ~



~ Kelt: 2024.02.05 ~
Diego Howell.​
 
Utoljára szerkesztve:

Johnson07

Veterán
Támogató
2022. 07. 08.
2 457
1 026
V4 karakter
-
LV karakter
Igor Nicolay
V2 karakter
-
Tartotta volna be a szabályokat,nem lett volna kár, plusz ezért már ültem,de ha kér egy kis alamizsnát keressen fel a palotámba.
 
Utoljára szerkesztve:

Officer Gerzsony

Aktív fórumozó
2021. 08. 20.
259
571
Törökbálint
www.youtube.com
V4 karakter
Andrew R Styles
LV karakter
Gwen Brooks
V2 karakter
Daniel Styles
Tisztelt bíróság! Alább olvashatják az eskü alatt tett vallomásom.
Deputy Brooks vagyok a SASD felesküdött rendortisztje.
A közlekedési baleset 2024.02.05-én történt, erre a helyszínre elsődleges reagáló egységként reagáltam. A közlekedési baleset helyszínén 3 darab személygépjármű tartózkodott, benne az alperessel (sárga Volkswagen Passat, rendszáma: BIK-58). Valamint a felperessel és a további szemtanúkkal. A helyszíni elsősegélynyújtás folyamán, az alperes, J. Josse a baleset helyszínét elhagyta, a folyó rendőri intézkedés ellenére, amelyet felkapcsolt megkülönböztető jelzéssel jeleztem. Ezzel a penal code 5(03) passzusát szegte meg, idézem: "Ha egy személy szándékosan felelősségre vonás elkerülése végett gépjárművel elmenekül a Peace Officer elől akkor bűncselekményt követ el." Az alperes korábban többször is követett el közlekedési kihágásokat, valamint a baleset előtt pár perccel az én egységemtől is felelősségre lett vonva gondatlan vezetés miatt. A közlekedési balesetet a Passat szabálytalan és közveszélyes gyorsításával okozta, és az a felperes valamint a másik gépjármű vezetőjének végtagi sérülésével végződött. Az információgyűjtést követően lett az alperes személyére aktiválva körözés, mely három órán belül, az előállítást követően levételre került, és J. Josse a blackfieldi kirendeltségen őrizet alá került. A helyszínen tartózkodott rajtam kívül még Deputy Walker, aki az intézkedés során biztosított, valamint az előállításban nagy szerepe volt. Az intézkedés mindvégig professzionális, és szakszerű volt, a testület irányelvei alapján.
Tisztelettel
Deputy Brooks, #1136, SASD.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Sense és M3rk22

Johnson07

Veterán
Támogató
2022. 07. 08.
2 457
1 026
V4 karakter
-
LV karakter
Igor Nicolay
V2 karakter
-
Honnan gondolja hogy gyorsitottam,nem gyorsitottam sőt félre is húzódtam de hiába.. nem én előztem szabálytalanul+ a fent említett 5(03) kód mellé még adott egy 6(02.2) kódot is ,ami ki maradt,emellett nem tudom hogy egy frontális ütközéstől mi baja lehet a hátsó felfüggesztésnek(egy olyan ütközésben ahol mindenki segítség nélkül ki szál a kocsiból),plusz a másik számla nincs feltüntetve, megnézném azt is,és a végére pedig csak annyit hogy,hol hallot maga idő vesztegetési kompenzációról?
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Officer Gerzsony
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.