[DC218] Bryan D Lorenz v. Antonio Balderas

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Domy.

Újonc
Támogató
2023. 04. 15.
33
9
Gyöngyös
LV karakter
Bryan D Lorenz
b-r-s-g-1.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Bryan D Lorenz ~

Születési hely, idő:
~ Las Venturas, 1995. 05. 24. ~

Bejelentett lakcím:
~ Las Venturas 26. ~

Telefonszám:
~ +38-76-983-2080 ~



Alperes adatai

Név:
~ Antonio Balderas ~

Születési hely, idő:
~ Ismeretlen. ~

Bejelentett lakcím:
~ Ismeretlen. ~

Telefonszám:
~ Ismeretlen. ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ OLX. ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár:
~ 880.000$ ~

A történtek részletes leírása:
~ Kiraktam egy autó hirdetést, amelyre 8.7 millió volt a legnagyobb ajánlata. Kiírtam, hogy övé lesz az autó, mivel az ő ajánlata volt a legnagyobb. Írtam neki, viszont 2 napja várok a válaszára, de nem érkezik. ~

A bíróság döntésére irányuló határozott kereseti kérelem:
~ Szeretném ha az ügy rövid időtartamon keresztül megoldódna, és letisztáznánk. ~

Bizonyítékok:
~ https://forum.see-game.com/threads/z-h.417201/ ~



~ Kelt: 2024. 01. 20. ~
Bryan D Lorenz
 
  • Tetszik
Reactions: mimosa

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
648
1 431
LV karakter
Prince Bennett
b-r-s-g-1.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Bryan D Lorenz!

A Kerületi Bíróság (District Court) ítéletet hozott a(z) [DC218] fémjelzéssel ellátott ügyében.

Az alábbiakban az Ön feljelentése alapján indított pert lezáró ítéletet olvashatja. Az ítélet jogerős, az kizárólag rendkívüli jogorvoslattal támadható a Legfelsőbb Bíróságon (Supreme Court), amely során az ügy újratárgyalására kerül sor. A rendkívüli jogorvoslatot a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével nyújthatja be a fent említett bíróságon. A fellebbezés az ítélet végrehajtására halasztó hatállyal bír. Az ítélet jogerőre emelkedése után a rendkívüli jogorvoslat egy hónapon belül kezdeményezhető, amennyiben a felülvizsgálat indokolt.

Én, Judge Cameron Howard az ítéletben úgy határozom, hogy kereseti kérelmét a bíróság elutasítja.


Indokolás:


  1. A hirdető felület szabályzata kimondja,
    • [h]a licitet indít KÖTELES megadni egy fix határidőt amikor zárja a licitet. Amennyiben ezt nem teszi meg a hirdetése érvénytelen lesz és azonnal törlésre kerül. A határidőt utólag tüntette fel a felperes. A hirdetésében pedig kezdőár és villámár van meghatározva, ezzel pedig megtéveszti a hirdető felület felhasználóit.
    • [h]a licitál, esetleg ajánlatot tesz egy termékre az oldalunkon nem vonhatja vissza az ajánlatot ha Öné a legnagyobb ajánlat. Amennyiben ezt megteszi az ajánlata 10%-át köteles kifizetni az eladónak. A legnagyobb ajánlat vissza lett vonva az alperes által.
Az alperest, Mr. Antonio Balderast felmentem a szabálysértés vádjai alól, tekintettel a körülményekre.



Kelt. 2024. Március 16. napján
Cameron Howard
Judge Cameron Howard
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.