[DC194] Pablo Lehder v. Abraham Fontecchio

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Seal

Barangoló
2019. 05. 05.
95
67
V4 karakter
-
LV karakter
Pablo Lehder
V2 karakter
-
b-r-s-g-1.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Pablo Lehder ~

Születési hely, idő:
~ Del Parque 28, Nápoles, Mexikóváros, Mexikó - 03.03.1995 ~

Bejelentett lakcím:
~ Idleewood st. 2 ~

Telefonszám:
~ +38-76-230-5266 ~



Alperes adatai

Név:
~ Abraham Fontecchio ~

Születési hely, idő:
~ - ~

Bejelentett lakcím:
~ - ~

Telefonszám:
~ +38-76-212-2426 ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2023.07.21-22, Weboldal ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár:
~ 10% ~

A történtek részletes leírása:
~ 2023.07.21 15:19-kor a hirdetőfelületre felkerült egy hirdetés az alperes által, amelyben kezdőárnak 3millió dollárt szabott meg és villámárnak 5 millió dollárt. Én első ajánlatom, azaz 3,5 milliót 15:52-kor tettem meg. Később felkerestem az alperest a városban a megadott telefonszámon,hogy érdeklődjek és itt ajánlottam neki 4 millió dollárt. Erre a válasza az volt,hogy holnap estig tart a licit és ezt jelezte is a hirdetés alatt a weboldalon 20:36-kor, amelyre én reagáltam 4 perccel később, és megkérdeztem meddig tart a licit. Azóta az alperes eltűnt, próbáltam keresni weboldalon is,de nem reagált legalább annyival sem,hogy elkelt az autó és ne várjak tovább. Mára meg a hirdetés is eltűnt a weboldalról. ~

A bíróság döntésére irányuló határozott kereseti kérelem:
~ Tisztelettel kérném a bíróságot az ügy felülvizsgálatára, illetve az esetleges anyagi károk megállapítására. ~

Bizonyítékok:
~ ~



~ Kelt: 2023.07.23 ~
Pablo Lehder
 
  • Vicces
Reactions: szdavid és macska

Gabo19

Újonc
2020. 06. 23.
48
16
V4 karakter
-
LV karakter
Abraham Fontecchio
V2 karakter
Bobbi Mccoy
Mint látható a hírdetésben felvan tüntetve, hogy csak a nekem megfelelő áron fog elkelni. Nem jött olyan ajánlat. Anyagi kárt nem okoztam.
 
  • Tetszik
Reactions: Darg

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
b-r-s-g-1.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Pablo Lehder!

A Kerületi Bíróság (District Court) ítéletet hozott a(z) [DC194] fémjelzéssel ellátott ügyében.

Az alábbiakban az Ön feljelentése alapján indított pert lezáró ítéletet olvashatja. Az ítélet nem jogerős, lehetőség van másodfokon fellebbezésre, melynek során az ügy újratárgyalására kerül sor a Legfelsőbb Bíróságon (Supreme Court). A jogorvoslatot a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével nyújthatja be a fent említett bíróságon. Az ítélet jogerőre emelkedése után kizárólag rendkívüli jogorvoslattal támadható egy hónapon belül, amennyiben a felülvizsgálat indokolt.

Én, Judge Henley Castellano az ítéletben úgy határozom, hogy kereseti kérelmét a bíróság elutasítja.

Indokolás:


    • Az alperes nem fogadta el a felperes ajánlatát, jelen esetben nem került megadásra a villámár. A felperes ajánlati kötöttsége megszűnik annak az alperes által történő elutasításával.
    • Az alperesnek megvan a joga, hogy megszabja a számára megfelelő eladási árat. A felek között jelen esetben nem jött létre konszenzus a - szerződés lényeges tartalmát képező - szerződéses ár tekintetében, így az adásvételi szerződés sem jött létre.

Kelt: 2023. augusztus 07. napján

Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.