[DC193] Joe Doug v. Emily Gomez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

peti07

Újonc
2021. 05. 08.
22
19
LV karakter
Isaac Tyburn
b-r-s-g-1.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Joe Doug ~

Születési hely, idő:
~ Las Venturas, 1996.02.11 ~

Bejelentett lakcím:
~ Las Venturas Tird St 11. ~

Telefonszám:
~ +38-76-875-2132 ~



Alperes adatai

Név:
~ Emily Gomez ~

Születési hely, idő:
~ Ismeretlen ~

Bejelentett lakcím:
~ Ismeretlen ~

Telefonszám:
~ Ismeretlen ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2023.07.21 21:54, OLX ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár:
~ 260.000$ ~

A történtek részletes leírása:
~ Elfogadtam a hölgy 2.600.000$-osajánlatát, majd válaszoltam neki hogy keressen fel a telefonszámomon, emailben sem válaszol, elérhetetlen. ~

A bíróság döntésére irányuló határozott kereseti kérelem:
~ Kérném, hogy az eladási felület szabályzatához mérten kompenzáljon engem az alperes. ~

Bizonyítékok:
~ ~



~ Kelt: 2023.07.22 ~
Joe Doug
 

dancsa123

Újonc
2021. 10. 17.
50
14
V4 karakter
Justin Lincoln
LV karakter
Rabia Cevik
Üdvözletem Emily Gomez lennék az ajánlat után 15 percre módósítottam, hogy nem érvényes és a 2,6 millió nem villámár volt.
EDIT: Rá 40 percre
 

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
b-r-s-g-1.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT



Tisztelt Mr. Joe Doug!

A Kerületi Bíróság (District Court) ítéletet hozott a(z) [DC193] fémjelzéssel ellátott ügyében.

Az alábbiakban az Ön feljelentése alapján indított pert lezáró ítéletet olvashatja. Az ítélet nem jogerős, lehetőség van másodfokon fellebbezésre, melynek során az ügy újratárgyalására kerül sor a Legfelsőbb Bíróságon (Supreme Court). A jogorvoslatot a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével nyújthatja be a fent említett bíróságon. A fellebbezés az ítélet végrehajtására halasztó hatállyal bír. Az ítélet jogerőre emelkedése után kizárólag rendkívüli jogorvoslattal támadható egy hónapon belül, amennyiben a felülvizsgálat indokolt.

Én, Judge Henley Castellano az ítéletben úgy határozom, hogy kereseti kérelmének a bíróság helyt ad.

Indokolás:


    • A hirdető felület szabályzata kimondja, hogy "[h]a licitál, esetleg ajánlatot tesz egy termékre az oldalunkon, nem vonhatja vissza az ajánlatot, ha Öné a legnagyobb ajánlat. Amennyiben ezt megteszi, az ajánlata 10%-át köteles kifizetni az eladónak."
    • Mivel az alperes ajánlati kötöttsége az ajánlat megtételével beállt, így azt vissza jelen esetben nem vonhatja. A felperes az ajánlatot - még az ajánlati kötöttség fennálta alatt - késedelem nélkül elfogadta, így az alperes jogszerűtlenül vonta vissza ajánlatát, s indokolatlanul zárkózott el a szerződéskötéstől.
Kötelezem tehát az alperest, Ms. Emily Gomezt ((@dancsa123)), hogy a felperes ajánlatának 10%-át - mely jelen esetben 260.000 (kettőszázhatvanezer) $ (dollár) - fizesse meg a felperesnek!

Ezúton hívom fel a felperes figyelmét, hogy követelésének kikényszerítésére az ítélet meghozatalának napjától számított tizenöt napon belül jogosult (2023. 08. 22-ig). A határidő jogvesztő, annak elteltével igénye elévül.
A behajtás a San Andreas Judgement Recovery Investigation felületén keresztül, a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével kezdeményezhető:
https://forum.see-game.com/threads/san-andreas-judgement-recovery-investigation.235386/


Kelt: 2023. augusztus 07. napján

Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
  • Tetszik
Reactions: Sense
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.