[DC178] Ferdinand Norris v. Niko Goldway

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

maartin

Lelkes fórumhasználó
2021. 05. 11.
310
281
LV karakter
Ferdinand Norris
b-r-s-g-1.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Ferdinand Norris ~

Születési hely, idő:
~ E 77th St./ Manhatten/ New York/ NY, 04/05/2000 ~

Bejelentett lakcím:
~ Bryant St./ Prickle Pine/ Las Venturas/ NV ~

Telefonszám:
~ 387612026117 ~



Alperes adatai

Név:
~ Niko Goldway ~

Születési hely, idő:
~ Ismeretlen ~

Bejelentett lakcím:
~ Ismeretlen ~

Telefonszám:
~ Ismeretlen ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2023.04.14, Las Venturas online hírdető platform ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár:
~ A jármű amire a licit történt 10%-a, vagyis 220.000$ ~

A történtek részletes leírása:
~ A hírdetésemre 2023.04.14-én 13:27 perckor megadta a kezdőárát a gépjárműnek, elfogadtam azt és felkerestem privát üzenet formájában. Megbeszéltük, mikor tudunk találkozni, de miközben a kocsiban ültem már jött az üzenet, hogy egy másik gépjármű adásvételi papírját írja alá ~

A bíróság döntésére irányuló határozott kereseti kérelem:
~ Kérem a tisztelt bíróságot, vizsgálják meg az ügyet és ítéljenek kártérítést számomra ~

Bizonyítékok:
~ , https://forum.see-game.com/threads/ford-gt500-14-elado.364357/ ~



~ Kelt: 2023.04.14 ~
Ferdinand Norris
 
  • Tetszik
Reactions: Kingbtw

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
b-r-s-g-1.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT



Tisztelt Mr. Ferdinand Norris!

A Kerületi Bíróság (District Court) ítéletet hozott a(z) [DC178] fémjelzéssel ellátott ügyében.

Az alábbiakban az Ön feljelentése alapján indított pert lezáró ítéletet olvashatja. Az ítélet nem jogerős, lehetőség van másodfokon fellebbezésre, melynek során az ügy újratárgyalására kerül sor a Legfelsőbb Bíróságon (Supreme Court). A jogorvoslatot a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével nyújthatja be a fent említett bíróságon. A fellebbezés az ítélet végrehajtására halasztó hatállyal bír. Az ítélet jogerőre emelkedése után kizárólag rendkívüli jogorvoslattal támadható egy hónapon belül, amennyiben a felülvizsgálat indokolt.

Én, Judge Henley Castellano az ítéletben úgy határozom, hogy kereseti kérelmének a bíróság helyt ad.

Indokolás:


    • A hirdető felület szabályzata kimondja, hogy "[h]a licitál, esetleg ajánlatot tesz egy termékre az oldalunkon, nem vonhatja vissza az ajánlatot, ha Öné a legnagyobb ajánlat. Amennyiben ezt megteszi, az ajánlata 10%-át köteles kifizetni az eladónak."
Kötelezem az alperest, Mr. Niko Goldwayt ((@Niko15)), hogy ajánlata (tehát a kezdőár) 10%-át - mely jelen esetben 220.000 (kettőszázhúszezer) $ (dollár) - fizesse meg a felperesnek!

Ezúton hívom fel a felperes figyelmét, hogy követelésének kikényszerítésére az ítélet meghozatalának napjától számított tizenöt napon belül jogosult (2023. 04. 29-ig). A határidő jogvesztő, annak elteltével igénye elévül.
A behajtás a San Andreas Judgement Recovery Investigation felületén keresztül, a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével kezdeményezhető:
https://forum.see-game.com/threads/san-andreas-judgement-recovery-investigation.235386/


Kelt: 2023. április 14. napján

Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
  • Tetszik
Reactions: Sense és maartin
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.