[DC153] Sheila Hardin v. Amelie Garza

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aszabesz

Barangoló
2019. 01. 13.
81
82
21
LV karakter
Kim Mosley
V2 karakter
Basu Umi
b-r-s-g-1.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Sheila Hardin ~

Születési hely, idő:
~ New York, 1997.06.20. ~

Bejelentett lakcím:
~ - ~

Telefonszám:
~ - ~



Alperes adatai

Név:
~ Amelie Garza ~

Születési hely, idő:
~ Nem ismert. ~

Bejelentett lakcím:
~ Nem ismert. ~

Telefonszám:
~ Nem ismert. ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2022.09.03. 23:00 környéke, BlueBerry. ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ - ~

Keletkezett anyagi kár:
~ 35.000$ ~

A történtek részletes leírása:
~ 2 férfi és egy nő ült velem az autóban, akiknél volt egy kiskaliberű lőfegyver, a fent említett alperes kisasszony utánunk fordult szolgálati gépjárművéből, intézkedést akart kezdeményezni. A velem lévő személyek felszólítottak, ne álljak meg, a személyek menetközben az autóból kiugrottak, ekkor már én maradtam, engem elkapott a felperes. A helyszínen megtörténtek amik ilyenkor az előírások, egyenest fegyházba vettük az irányt, sem az úton, sem a fegyházban nem történt meg a jogaim ismertetése, sem a kihallgatás nem történt meg. Fegyház előtt az egyik mellőlem kiugró személy várt, kiskaliberű lőfegyverrel, ahol tüzet nyitott a felperesre, akit ő harcképtelenné tett. Ezen tettek után a felperes terrorizmussal vádolt meg, amivel nem értek egyet. Elkobozta bent a rádióm és telefonom, csekk után már a cellában is voltam. ~

Bizonyítékok:
~ ~



~ Kelt: 2022.09.04. ~
Sheila Hardin
 
  • Hűha
Reactions: gnah

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
647
1 431
LV karakter
Prince Bennett
b-r-s-g-1.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mrs. Sheila Hardin!

A Kerületi Bíróság (District Court) ítéletet hozott a(z) [DC153] fémjelzéssel ellátott ügyében.

Az alábbiakban az Ön feljelentése alapján indított pert lezáró ítéletet olvashatja. Az ítélet nem jogerős, lehetőség van másodfokon fellebbezésre, melynek során az ügy újratárgyalására kerül sor a Legfelsőbb Bíróságon (Supreme Court). A jogorvoslatot a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével nyújthatja be a fent említett bíróságon. Az ítélet jogerőre emelkedése után kizárólag rendkívüli jogorvoslattal támadható egy hónapon belül, amennyiben a felülvizsgálat indokolt..

Én, Judge Cameron Howard az ítéletben úgy határozom, hogy kereseti kérelmét a bíróság elutasítja.

Indokolás:


    • A kereseti kérelemben meghatározható, hogy egy rendfenntartó személy ellen küldte meg a kérelmet. Azonban a District Court jogkörébe nem tartozik a rendfenntartó és hivatalos személyek felett való ítélkezés. Ilyen esetben a Supreme Court irányába küldje meg a jogorvoslatát a megfelelő formanyomtatvány és a szükséges adatok kitöltésével, amennyiben kifogásolja az Önt érő büntetéseket.
(( A bizonyítékoknál figyelj oda, hogy a szerveren készült képernyőképeket és a fájlból származó logokat nem fogadhatjuk el. Csak és kizárólag kivételes esetekben fogadhatjuk el, mely azokhoz ez az eset nem tartozik. A szerveren megtalálható telefon és fényképezőgép segítségül szolgál a képi anyag biztosítására. Ezúton is tájékoztatlak, hogy ezzel az üggyel kapcsolatosan a Supreme Court topik alatt kérj jogorvoslatot. A szerveren kaptál IC büntetést, ezzel szemben jogorvoslatot (fellebbezést) nyújthatsz be. A megfelelő minta alapján küldd be a fellebbezésedet, és lehetőleg a megfelelő bizonyítékokat csatold. (Pl.: Csekkről kép az elfogadható) Nevezd meg a játékost, állományát, rendfokozatát és jelvényszámát, ezzel megkönnyebbítve a mi dolgunkat. ))


Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.