[DC151] Rion Arth v. Vincent A Musso

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

mimosa

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 03. 08.
699
755
LV karakter
emrik.beito
b-r-s-g-1.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Rion Arth ~

Születési hely, idő:
~ San Fierro 1970 10. 12 ~

Bejelentett lakcím:
~ Fort Carson, Shelburn rd 5. ~

Telefonszám:
~ 3876-120-19-199 ~



Alperes adatai

Név:
~ Vincent A Musso ~

Születési hely, idő:
~ Ismeretlen ~

Bejelentett lakcím:
~ Ismeretlen ~

Telefonszám:
~ Ismeretlen ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2022. 08. 19 16:04, Online hirdető felület. ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ Bármely személy aki a hirdetést látta. ~

Keletkezett anyagi kár:
~ 320.000$ (10%) ~

A történtek részletes leírása:
~ 2022.08.19 14:40 perckor, a See City online hirdető felületén adtam fel egy hirdetést, amelyben 1 db Ferrari 488 Pista gépjárművemre kerestem vevőt. 2022.08.19 napján (ugyan azon napon) 16:04 perc magaslatában a fentebb említett alperes 3.200.000$-os ajánlatot fűzött a gépjárműhöz. Az ajánlata a hirdetés alatt a legmagasabb volt, ezt, 17:50 perckor "A városban találtam olcsóbban" címszóval visszavonta. ~

Bizonyítékok:
~ ~



~ Kelt: 19.08. 2022 ~
Rion Arth
 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
647
1 431
LV karakter
Prince Bennett
b-r-s-g-1.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Rion Arth!

A Kerületi Bíróság (District Court) ítéletet hozott a(z) [DC151] fémjelzéssel ellátott ügyében.

Az alábbiakban az Ön feljelentése alapján indított pert lezáró ítéletet olvashatja. Az ítélet nem jogerős, lehetőség van másodfokon fellebbezésre, melynek során az ügy újratárgyalására kerül sor a Legfelsőbb Bíróságon (Supreme Court). A jogorvoslatot a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével nyújthatja be a fent említett bíróságon. Az ítélet jogerőre emelkedése után kizárólag rendkívüli jogorvoslattal támadható egy hónapon belül, amennyiben a felülvizsgálat indokolt.

Én, Judge Cameron Howard az ítéletben úgy határozom, hogy kereseti kérelmét a bíróság elutasítja.

Indokolás:


    • Amennyiben elfogad egy ajánlatot, nem árusíthatja tovább a termékét az oldalon. Amennyiben érkezik rá egy nagyobb ajánlat, úgy kérhet az előző ajánlattevőtől egy nagyobb ajánlatot. Ebben az esetben elfogadta az ajánlatot, de meghatározott egy időkorlátot, amiből az érdeklődőt kizárja az üzlet megkötéséből. Ez idő alatt az ajánlattevő indokolt esetben visszavonhatja az ajánlatát. Mely az alperes által adott indokolás elfogadható jelenleg a Bíróság számára.

Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 
  • Tetszik
Reactions: mimosa
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.