[DC150] Lee Edwardson v. Brahim Keith

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szilikee

Barangoló
Támogató
2020. 01. 26.
114
193
V4 karakter
Taylor Edwardson
LV karakter
Milo Garza
V2 karakter
Taylor Edwardson
b-r-s-g-1.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Lee Edwardson ~

Születési hely, idő:
~ Las Venturas hospital, 2000.07.04 ~

Bejelentett lakcím:
~ Prickle Pine ~

Telefonszám:
~ 38761111319 ~



Alperes adatai

Név:
~ Brahim Keith((@Brahim )) ~

Születési hely, idő:
~ Ismeretlen ~

Bejelentett lakcím:
~ Ismeretlen ~

Telefonszám:
~ Ismeretlen ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2022.08.07. OLX ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ x ~

Keletkezett anyagi kár:
~ 700.000$(10%) ~

A történtek részletes leírása:
~ Kitettem a házamat eladásra, amire érkezett is egy meggyőző ajánlat, de vártam volna vele még, hátha valaki esetleg még beszállna a harcba a házért, másnak is legyen esélye hozzájutni. Eltelt az adott idő, ráírtam az adott új tulajra, hogy mikor venné át a házat, majd erre érkezett egy időpont. Rá is írtam ekkor, de azóta nem érkezett semmi válasz az ügyféltől. A csatolt képeken is látszik, hogy napi szinten emlékeztetőt írtam neki, de ugyan csak semmi. ~

Bizonyítékok:
~ ~



~ Kelt: 2022.08.14 ~
Lee Edwardson
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: viktor. és Angel

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
647
1 431
LV karakter
Prince Bennett
b-r-s-g-1.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Lee Edwardson!

A Kerületi Bíróság (District Court) ítéletet hozott a(z) [DC150] fémjelzéssel ellátott ügyében.

Az alábbiakban az Ön feljelentése alapján indított pert lezáró ítéletet olvashatja. Az ítélet nem jogerős, lehetőség van másodfokon fellebbezésre, melynek során az ügy újratárgyalására kerül sor a Legfelsőbb Bíróságon (Supreme Court). A jogorvoslatot a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével nyújthatja be a fent említett bíróságon. Az ítélet jogerőre emelkedése után kizárólag rendkívüli jogorvoslattal támadható egy hónapon belül, amennyiben a felülvizsgálat indokolt.

Én, Judge Cameron Howard az ítéletben úgy határozom, hogy kereseti kérelmét a bíróság elutasítja.

Indokolás:

    • A hirdető felület szabályzata értelmében, "[h]a licitál, esetleg ajánlatot tesz egy termékre az oldalunkon nem vonhatja vissza az ajánlatot ha Öné a legnagyobb ajánlat. Amennyiben ezt megteszi az ajánlata 10%-át köteles kifizetni az eladónak.
    • A hosszútávú távolmaradás egyértelműen az ajánlat visszavonásának és az üzlet megkötésétől való elállásnak minősül. Azonban privát üzenetváltásban is leírta, hogy kapott egy jó csereajánlatot. Választás elé állította az alperest, melyben szabadon dönthetett. Az Ön által említett megfelelő ajánlat hatására következmények nélkül visszavonhatja az ajánlatát az alperes.
    • A fent leírtak alapján a Bíróság úgy véli, hogy Ön az igazságszolgáltatáson keresztül kíván nagy értékben bevételhez jutni, mivel károsodás nem érte a hirdető felületen, így ezt a Kerületi Bíróság teljes mértékben elutasítja!

Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.