[DC140] Dave C Kray v. Williem Ribus

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

davidka01

Újonc
2022. 02. 08.
29
78
V4 karakter
Dave C Kray
LV karakter
Dave C Kray
b-r-s-g-1.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Dave C Kray ~

Születési hely, idő:
~ 1981.01.30 ~

Bejelentett lakcím:
~ Las Venturas ~

Telefonszám:
~ 387612017115 ~



Alperes adatai

Név:
~ Williem Ribus ~

Születési hely, idő:
~ Nem ismert ~

Bejelentett lakcím:
~ Nem ismert ~

Telefonszám:
~ Nem ismert ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2022.06.25/1:06-10-11:00 körül ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár:
~ A termék 20%a ~

A történtek részletes leírása:
~ Ma hajnalba megláttam ezt a Ford F150-et, nekem pont hasznomra lenne és megadtam érte a villámárat, ma délelőtt írta hogy lehet menni az autóért, rá 1-2 órára válaszoltam hogy most megyek a városba hol tudunk találkozni, erre válaszol hogy elcserélem a kocsit zárható, miközben én megadtam érte a villámárat, ~

Bizonyítékok:
~ Csak arra van bizonyiték hogy megadtam érte a villámárat mert nem gondoltam volna hogy kitörli magától a hírdetást. , ~



~ Kelt: 2022.06.25 12:00 ~
Dave C Kray
 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
647
1 431
LV karakter
Prince Bennett
b-r-s-g-1.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Dave C. Kray!

A Kerületi Bíróság (District Court) ítéletet hozott a(z) [DC140] fémjelzéssel ellátott ügyében.

Az alábbiakban az Ön feljelentése alapján indított pert lezáró ítéletet olvashatja. Az ítélet jogerős, az kizárólag rendkívüli jogorvoslattal támadható a Legfelsőbb Bíróságon (Supreme Court), amely során az ügy újratárgyalására kerül sor. A rendkívüli jogorvoslatot a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével nyújthatja be a fent említett bíróságon. Az ítélet jogerőre emelkedése után a rendkívüli jogorvoslat egy hónapon belül kezdeményezhető, amennyiben a felülvizsgálat indokolt.

Én, Judge Cameron Howard az ítéletben úgy határozom, hogy kereseti kérelmének a bíróság helyt ad.

Indokolás:


    • A hirdető felület szabályzata kimondja, hogy "[H]a kitűz egy villámárat a hirdetésben amit egy vevő megadna köteles azért az árért eladni az érdeklődőnek. A villámár megadása utána nem fogadhat el semmilyen ajánlatot. Amennyiben ennek nem tesz eleget köteles kifizetni a terméke 20%-át a villámárat igénybe vevő vevőnek."
Kötelezem az alperest, Mr. Williem Ribus-t ((@Oliver1)), hogy a villámár 20%-át - mely jelen esetben 60.000 (hatvanezer) $ (dollár) - fizesse meg a felperesnek!

Ezúton hívom fel a felperes figyelmét, hogy követelésének kikényszerítésére az ítélet jogerőre emelkedésének napjától számított tizenöt napon belül jogosult (2022. 07. 10-ig). A határidő jogvesztő, annak elteltével igénye elévül.
A behajtás a San Andreas Judgement Recovery Investigation felületén keresztül, a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével kezdeményezhető:
https://forum.see-game.com/threads/san-andreas-judgement-recovery-investigation.235386/


Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 
  • Imádom
Reactions: davidka01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.