[DC138] Rafael Castro v. Treek Greek Gambino

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Raffaello

Barangoló
2019. 01. 13.
114
95
19
V4 karakter
Liam Payman
LV karakter
Rafael Castro
V2 karakter
Jelena Yakubov
b-r-s-g-1.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Rafael Castro. ~

Születési hely, idő:
~ 1997, július 19. Las Venturas ~

Bejelentett lakcím:
~ Whitewood Estates 20 ~

Telefonszám:
~ 38761112895 ~



Alperes adatai

Név:
~ Treek Greek Gambino ~

Születési hely, idő:
~ Ismeretlen ~

Bejelentett lakcím:
~ Ismeretlen ~

Telefonszám:
~ Ismeretlen ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ V2022, 05, 19. ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ @dani09693 , @Richoldrr , @Shayne , @Voxel , @Antonio98 ~

Keletkezett anyagi kár:
~ nem keletkezett. ~

A történtek részletes leírása:
~ Az úr kirakta a hirdetést 2022, 05, 08-án, a fent emlitett felhasználókkal ajánlatott tettünk az autóra. Immáron 14-ik napja, hogy senki nem kapott választ, információ sincs az autóról. ~

Bizonyítékok:
~ https://forum.see-game.com/index.php?threads/mercedes-e420-eladó.289253/ itt megtalálják a részleteket. ~



~ Kelt: 2022.05.22 ~
Rafael C.
 
  • Hűha
Reactions: DaniLV

Antonio98

Újonc
2022. 04. 04.
29
13
V4 karakter
Antonio Josh Alvarez
LV karakter
Antonio Josh Alvarez
V2 karakter
Salvatore Ricky
Szép napot, mint látom megnevezett szemtanúnak. Ugyan a hírdetés alatt tény hogy nem látható válasz, de nekem még azt hiszem aznap visszaírt privátban az átvétellel kapcsolatban.(csak időközben ugye jött nagyobb ajánlat)
 

Shayne

Újonc
2019. 01. 11.
67
44
27
Tornyospálca
V4 karakter
X
LV karakter
Krum Vassil|Shayne
V2 karakter
X
Támogatom, az autóra, énis licitáltam, választ viszont énsem kaptam, viszont a kocsit ugylátom, nemkerült eladásra, az én ajánlatom aznap estig volt érvényes, így a én ajánlatom ezáltal semmis mivel felém is ajánlottak.
 
  • Tetszik
Reactions: kalobone

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
647
1 431
LV karakter
Prince Bennett
b-r-s-g-1.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Rafael Castro!

A Kerületi Bíróság (District Court) ítéletet hozott a(z) [DC138] fémjelzéssel ellátott ügyében.

Az alábbiakban az Ön feljelentése alapján indított pert lezáró ítéletet olvashatja. Az ítélet jogerős, az kizárólag rendkívüli jogorvoslattal támadható a Legfelsőbb Bíróságon (Supreme Court), amely során az ügy újratárgyalására kerül sor. A rendkívüli jogorvoslatot a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével nyújthatja be a fent említett bíróságon. Az ítélet jogerőre emelkedése után a rendkívüli jogorvoslat egy hónapon belül kezdeményezhető, amennyiben a felülvizsgálat indokolt.

Én, Judge Cameron Howard az ítéletben úgy határozom, hogy kereseti kérelmét a bíróság elutasítja.

Indokolás:


    • A hirdető felület szabályzata kijelenti, hogy "[h]a licitet indít köteles megadni egy fix határidőt amikor zárja a licitet. Amennyiben ezt nem teszi meg a hirdetése érvénytelen lesz és azonnal törlésre kerül."
      Az alperes, egyben a hirdetés feladója csak és kizárólag a kezdőárat határozta meg. Ennek értelmében az autó nem licitálásra került, így a számára nem megfelelő ajánlatokat elutasíthatja bármilyen következmény nélkül. Kivételt képez más egyéb szabálypont megsértése a hirdető felületre vonatkozó szabályzatból.
    • A hosszútávú távolmaradás az ajánlat egyértelmű elutasításának minősül. Az oldal üzemeltetője lezárta a hirdetést a meghatározott időintervallumon kívülre esése miatt.
Ezúton szólítom fel a szemtanúkat ((@Shayne, @Antonio98)) hogy tartsák be a Bíróság rendjét: A bíróság épületében tartózkodók kötelesek olyan magatartást tanúsítani, amely tiszteletben tartja az igazságszolgáltatás méltóságát, nem zavarja meg a bíróság működését.


Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.